Роздрукувати сторінку

Оздоровчо-спортивна база «Медик»

« Назад

Табір - це полігон відкриття талантів і обдарувань, треба тільки підказати дитині, де він може їх реалізувати. На жаль, в наших школах сьогодні немає піонерських загонів, оглядів-конкурсів загонових пісень, клубів за інтересами і т. д. В таборі дитина може спробувати себе в різних амплуа: командир загону, відповідальний за чергування, капітан спортивної команди і т. д. - це тенденції до пробудження в дитині організаторських талантів і здібностей. Необхідно допомогти дітям, навіть за такий короткий період часу, як табірна зміна розкрити свої таланти і змусити задуматися про себе, як про особистість.

студентський табір, табірна зміна

Необхідно розуміти, що з дітьми працюють теж звичайні люди, у яких дуже складні завдання: зрозуміти, прийняти, заспокоїти, розвеселити, пожурити, нагодувати, спати укласти і багато, багато іншого, і робочий день триває 24 години на добу. Вожаті, найчастіше - це студенти педагогічних вузів - вони молоді, життєрадісні, деколи самі ще діти. Вони теж хочуть відпочити від напружених буднів, тому нічне життя, крім нічних рейдів та чергувань, насичена романтикою нічних купань, жартів, зустрічей. Хотілося б застерегти наших студентів, що відповідальність за дітей лежить на них всі 24 години. Тому з дітьми обов'язково повинен бути дорослий - це правило не можна порушувати ні за яких обставин.

Правильно організована робота в оздоровчих таборах допомагає дітям знайти друзів, стати самостійнішими, відкрити свої таланти і здібності, навчитися чомусь новому, відпочити і зміцніти фізично і емоційно. А дорослим - стати мудрішими, сильнішими, відчути гордість за свій непростий труд.

Оздоровчий табір - це живий, мінливий організм. Вся енергія табірних заходів повинна бути спрямована насамперед на дитину. Кожна дитина - це проект Світу, він постійно об'єднує його. Вибираючи певні речі і людей у своєму оточенні, він в свою чергу робить їх своїм світом.

Оздоровчо-спортивна база «Медик» призначена для відпочинку студентів, співробітників державного медичного університету та всіх бажаючих.

табір, оздоровчий табір

Заливні луки, грибний ліс, протоки, місця для рибної ловлі є чудовими місцями відпочинку.

На території табору знаходяться 40 літніх будиночків на 2-4 місця, облаштована їдальня, розрахована на 200 місць, приміщення для радіовузла, медичний пункт та інші господарські служби. До послуг відпочиваючих - спортивні майданчики для гри у волейбол, баскетбол, футбол, бадмінтон, є ідеальні умови для тренувань легкоатлетів і плавців, прекрасний пляж з білосніжним піском і місцем для навчання плаванню.

На цій спортивній базі пройшли підготовку і досягли видатних спортивних результатів студенти-спортсмени медичного університету. Серед них найсильніші легкоатлети - призер Олімпійських ігор в Мехіко Наталія Бурда, учасник Олімпійських ігор в Атланті Леонід Швецов, чемпіони СРСР Людмила Діденко, Віктор Ліскевич, Микола Іванов, призери першості світу з фехтування Юрій Шварц і Костянтин Коломейчук, неодноразові призери міжнародних змагань з академічного веслування сестри-близнюки Костіни.

Прийом відпочиваючих проводиться в липні-серпні в 3 зміни.

Територія бази упорядкована, частково обгороджена кам'яним парканом, металевою сіткою,зеленим парканом і цілодобово знаходиться під охороною.

Проживання відпочиваючих здійснюється в одноповерхових дерев'яних будиночках на 2-3 чоловіка, побудованих за індивідуальним проектом.

база табору, база відпочинку «Медик»

Будиночки обладнані меблями,постільними речами та білизною згідно з нормативними вимогами.

На базі відпочинку працюють досвідчені фахівці. Кваліфікація персоналу відповідає вимогам тарифно-кваліфікаційній сітці та посадових інструкцій.

Укомплектованість фахівців згідно штатного розкладу:медичний персонал,культ-організатори,вихователі,обслуговуючий персонал.

База відпочинку «Медик» розташована в екологічно чистій зоні.Славиться унікальними лікувальними грязями і водами прилеглого Шаболатського лиману, чистим морським повітрям,достатком фруктів і овочів.

За базою закріплено 100 м. морського пляжу.

Протягом усього часу перебування студентів у таборі «Медик» дотримується режим дня, що включає в себе такі пункти як: чотириразове харчування, зарядка, трудовий час, заняття на воді і вечірня програма. У комплексі вечірньої програми активно проводяться спортивно-масові та культурно-розважальні заходи, такі як: «Вечір знайомств», конкурс «Кохання з першого погляду», «Містер» і «Міс» табору, інтелектуальна вікторина, конкурс караоке, свято «День Нептуна», змагання з волейболу, стрітболу, міні-футболу, настільного тенісу, шахів, туристичний похід і заключний концерт. Щодня проводяться дискотеки, організовується кіносеанс і багато іншого.

Після закінчення перебування студентів у спортивно-оздоровчому таборі «Медик», вони отримають масу цікавих позитивних вражень, величезну кількість позитивних емоцій, виплеснутих студентами на спортивних майданчиках, сцені, дискотеках та інших місцях відпочинку. Залишаючи табір, багато згадують про спортивні баталії збірної викладачів і студентів, про чудові фестивалі гітарної пісні, про те, як боялися води, але пересиливши себе, змогли навчитися плавати і ще багато чудових моментів, які трапилися з ними за ці дні.

оздоровчий табір, дискотеки

Отже, табір надає можливість отримати досвід життя в групі, при цьому навчене керівництво використовує цей досвід групової та комунальної життя і природне оточення для того, щоб виконати завдання в області розумового, фізичного, соціального і духовного розвитку.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!