Роздрукувати сторінку

Студентські молодіжні ігри в компанії

« Назад

Всім набридли вечірки, які перетворюються на банальне застілля з кислими незадоволеними особами або ще гірше - в лежання і п'янку. Нудьга. Для того, щоб всі краще познайомилися, відтягнулися і розважилися, потрібно придумати розваги. Причому, як правило, розваги мають бути спортивно-еротичними або спортивно-алкогольні. Тут представлені ігри на будь-який смак. Більшість ігор підходить для молоді, але є також і нешкідливі ігри для дітей.

студенти, найбільш цікаві ігри

Найбільш цікаві ігри з розряду еротичних. Еротичні ігри дуже добре підходять для студентських або просто молодіжних компаній, коли у молодих жилах кипить кров і хочеться більш тісного контакту і пригод.

Арам Шім-Ши

Дуже хороша гра, добре розкріпачує людей. На перший погляд трохи дитяча, але дуже захоплююча! Добре допомагає познайомитися новим людям. Місце застосування: студентські походи, табори, інститути, Дні народження і т. п. Для гри необхідно велика кількість людей - від 10 і більше. Бажано рівну кількість юнаків і дівчат. Всі беруться за руки і стають у коло в порядку - М-Ж-М-Ж-М-Ж і т. д. Ведучий - одна людина (два, три, якщо бере участь дуже багато людей) стає в центр кола, закриває очі, одну руку витягує вперед і починає обертатися. Інші починають в іншу сторону водити навколо нього хоровод, при цьому хором кажучи: «Арам Шім-Ши, Арам Шім-Ши, Арамея-Зульфія - покажи-но на мене! Раз, два, три!» Всі зупиняються. Після цього в центр із загального кола повинен вийти той, на кого показав ведучий (протилежної статі). Він стає спиною до спини з ведучим. Голови тримають рівно - потилиця до потилиці. Всі хором рахують: «Раз, два, три!». Обидва різко повертають голови у бік. Якщо сторони збіглися - гравці цілуються в губи, якщо не співпали - у щоку. Потім ведучий займає місце в колі, і все повторюється з початку. Націлуватися можна вдосталь!

Спіймай запальничку!

Всі в коло в порядку - М-Ж-М-Ж-М-Ж і т. д. Для гри бажано від 6 до 20 чоловік. Бажано рівну кількість юнаків і дівчат. Перший кидає запальничку через центр другому, другий третьому і т. д. До тих пір поки запальничка не пройде по разу всіх учасників. Якщо хтось не зловив запальничку, то він цілує того, хто її кинув. Коли коло пройдене грають далі. Кидають дві запальнички, але вже в іншій послідовності.

Вкуси його...

Без допомоги рук треба з'їсти яблучко, підвішене на мотузці. Яблуко має бути завбільшки з диньку. Їсти його повинні хлопець і дівчина одночасно, допомагаючи один одному. Так набагато веселіше. Чия пара з'їсть яблуко швидше... та переможе, напевно.

Хто більше знає пісень

Перший гравець починає співати пісню. Після того, як перший закінчив співати - починає співати наступний. Гравець, який не зможе в свою чергу заспівати пісню, вважається переможеним.

Коробок

Суть в наступному: На підлогу ставиться табуретка, позаду неї близько ніжки лежить коробок, сідає на табуретку претендент на "п'ятірку". "Відмінно" претендент отримує, якщо зуміє, не відриваючи дупи від табуретки, дістати коробок зубами. Спробуйте пограти на вечірці - буде весело, особливо якщо випити, але тоді це вже з розряду «Ігор під випивку».

студентська гра, гра, гравці

Болото

Теж досить стара гра. Гравці діляться на команди, але можна і без цього. Гравцям видається за дві картонки (можна звичайний папір). Завдання - по цих картонках, пересуваючись з однієї на іншу, як можна швидше перебратися через "болото".

Квиточки

Гравці встають в два кола, зовнішнє повинне містити більшу кількість гравців. Під музику обидва кола рухаються в різні сторони. Музика закінчилася - гравці зовнішнього кола повинні захопити гравця з внутрішнього. Це його квиток. Кому не дістався квиток - той заєць і виконує якесь бажання.

Струмочок

Всім відома хороша стара гра! Як не дивно, одне з кращих місць проведення танц-пол на дискотеці. Потрібно багато учасників: від 10 і до безкінечності. Всі діляться по парам: хлопець-дівчина. Пари беруться за руки (прямі руки піднімають трохи вгору, під кутом), стають один за одним, утворюючи довгий коридор. Перша пара в коридорі, ті хто без пари, а також всі новоприбулі нагинаються і заходять в коридор. Коли пара проходить коридор, її може зупинити будь-яка пара з коридору, опустивши руки перед ними. Якщо пару зупинили, то вони повинні поцілуватися і так кожен раз, коли їх зупиняють. Коли коридор проходить людина без пари, вона повинна вибрати одну людину протилежної статі з коридору, новостворена пара береться за руки і далі проходить коридор. Пари, які пройшли коридор-струмочок стають в кінці. Таким чином, відбувається постійне внутрішний і зовнішний рух в протилежні сторони. Руйнуються старі і утворюються нові пари. Струмочок - відмінний спосіб познайомитися ближче...

молодіжна компанія

Зроби зачіску

Для гри потрібні купа гумок, стрічок, бантів і пр. Хто і кому буде робити "зачіску" - неважливо, головне, щоб все вийшло швидко, красиво, яскраво і весело. Якщо не шкода волосся, можна використовувати всілякі лаки, швидко змиваючі фарби та ін.

Зіпсований факс

Гравці діляться на команди і встають один за одним. Всім видаються листок паперу й олівець. Останньому в шерензі ведучий показує малюнок, а гравець повинен, розташовуючи листок на спині наступного, перемалювати цю картинку. Наступний гравець за відчуттями, які відчувала його спина, малює свій малюнок і так далі. Виграє та команда, чий малюнок в кінцевому підсумку найбільше буде схожий на оригінал.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!