Роздрукувати сторінку

Скаутські табори. Програма студентських скаутських таборів

« Назад

Місія скаутингу - сприяння вихованню молоді.

скаутський табір, місія скаутингу

Дивлячись фільми про скаутів, думаєш, круто було б в такому середовищі? Або ж батьки часто розповідають тобі їх молодість та вечори біля багаття в наметових таборах?

Як скаутський рух задовольнить ваші прагнення?

Хочеш жити в наметах, їсти власноруч приготовану на вогні їжу? Виникає бажання співати під акомпанемент гітари теплими літніми вечорами? Або знайти велику кількість друзів, однодумців і провести з ними цікаво літо у своєму житті? Якщо ти відповів «так» на більшість запитань - бронюй путівку в «Скаутський табір».

Грай і розвивай корисні навички.

табір у лісі, скаутинг, вихованнюя молоді

Програма табору сприяє утвердженню та пропаганді здорового способу життя серед молоді, її духовному, фізичному зростанню та оздоровленню, розвитку вмінь оцінювати власні сили для збільшення максимальної користі спільноти, виживати в умовах дикої природи; формування лідерів.

У таборі Ваші діти навчаться:

 • майструвати стіл;

 • варити «Карпатську кашу»;

 • орієнтуватися на місцевості;

 • будувати справжню ватру;

 • в'язати вузли;

 • розкладати намети;

 • будувати шелест;

 • основ картографії;

 • бути членом команди і лідером за життя;

 • прокидатися «по свистку» і збиратися за 30 секунд;

 • виростити в собі особистість.

скаут назавжди

Слід також пам'ятати, що не тільки ігри і розваги присутні в середовищі «Скаутського табору». Це дуже відповідальне випробування на витримку для кожного учасника. Вміння оцінювати власні сили для збільшення максимальної користі співтовариства. На відміну від звичайних таборів або програм відпочинку, тут учасники власноруч облаштовують місце проживання і стежать за порядком у ньому, готуючи їжу і охороняючи табір під час нічного чергування.

Програма скаутських таборів побудована за принципом "кожна дитина талановита, і завдання педагога - знайти його талант", а також допомогти подолати внутрішні бар'єри і досягати цілей. В цьому питанні використовується підхід теорії множинних інтелектів, яка була розроблена Говардом Гарднером. А скаутські методики допомагають виявити у дитини не помічені здібності і навіть знайти новий напрям, який його зацікавить.

"Хлопці повинні бути мужні, а дівчата - жіночні, а не навпаки" - це кредо подібних таборів. Кожна людина в команді працює над тим, щоб показати, що таке справжній чоловік і справжня жінка.

Хороші умови проживання і медобслуговування в поєднанні з серйозними скаутськими заходами і тренінгами спрямованими на розвиток вольових і особистісних якостей, допоможуть вам як найкраще провести час.

Потрапляючи в табір, студент виявляється в сім'ї, яка оточує його цілий рік, через соціальні мережі, сайт, походи, екскурсії та інші заходи.

У скаутському таборі ти відкриєш для себе безліч захопливих занять, познайомишся з цікавими людьми, знайдеш нових друзів і дізнаєшся про нові способи проводити час з користю і задоволенням.

Для багатьох батьків наметові табори асоціюються з брезентовими наметами, комарами і дискомфортом. Однак ці намети залишилися в минулому столітті. Сучасні наметові табори скаутів обладнані душовими кабінами, туалетами та умивальниками.

Діти розселяються в трьох - і чотиримісні намети, які здатні витримати будь-яку зливу, що проходить на території України, і навіть стояти в калюжі. При цьому в самому наметі буде сухо і комфортно. Спальні мішки забезпечують тепло і затишок. Противомоскітні сітки вирішують проблему комарів вночі в наметі, а на території табору цю задачу ввечері вирішує багаття і спеціальні спреї.

Однак, на відміну від бетонних коробок, в яких київські діти і так проводять круглий рік - намети дозволяють відчути близькість природи, почути шум лісу і відчути красу навколишнього світу.

У студентському таборі ви навчитеся приймати продумані рішення у складних життєвих ситуаціях, працювати в команді і вирішувати складні завдання в мінімальні терміни. За короткий термін ви освоїте не тільки скаутські методики, а й принципи безконфліктного спілкування, зможете спробувати себе в ролі актора, фотографа, астронома, журналіста або проявіити себе в інших областях.

намети, походи, екскурсії

І неодмінно знайдете необхідну в дорослому житті якість: правильно формулювати і досягати поставлені цілі. Командні ігри, майстер-класи та бесіди біля вогнища не дадуть нудьгувати, допомагаючи навчитися новому, розслабитися і відпочити. Єдина відмінність табору від реального життя - близько вас завжди є старші друзі: наставники, провідники та інструктора. Спілкування з наставниками допоможе розібратися в собі. В дружній обстановці літнього табору ви зможете знайти рішення таких проблем, з якими раніше доводилося боротися поодинці.

Завдяки дружній команді молодих і талановитих фахівців, кожен учасник табору відмінно відпочине і отримає масу позитивних емоцій, беручи участь у незабутніх інтелектуальних, спортивних та творчих заходах за авторською програмою. Особлива атмосфера життя в наметах, серед дикої природи, гарантує незабутні враження.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!