Роздрукувати сторінку

Молодіжний студентський табір

« Назад

У червні, а у недбайливих студентів в липні, закінчується навчальний рік. Настає пора літніх канікул, які студенти чекають увесь рік. А значить, потрібно визначатися з місцем відпочинку - молодіжний табір найкращий варіант!

веселощі, молодіжний студентський табір

Який головний критерій хорошого літнього відпочинку для будь-якого студента? Веселощі, веселощі і ще раз веселощі! Ну і, щоб було не дуже дорого. І першого і другого критерію в повній мірі відповідає молодіжний відпочинок в Криму!

Півострів Крим вже давно облюбували студенти. Все тому, що саме тут у розпал сезону проходить стільки всього цікавого, що пропустити ці події було б справжнім злочином. А побувати в молодіжному таборі повинен кожен!

Музичний фестиваль «Зоряний берег» збирає зірок попсового шоу-бізнесу з Росії та України; на байк-шоу «Нічні вовки» з'їжджаються всі найвідоміші представники рок-тусовки і дають оглушливі і драйвові концерти; фестиваль електронної музики «Республіка Z» на мисі Казантип приваблює всіх любителів опен-ейрів і якісного саунду. Ось такий молодіжний відпочинок пропонує всім бажаючим райський півострів Крим. Плюс безліч визначних пам'яток і мальовничі краєвиди.

Одним словом, зайнятися в Криму окрім традиційного пляжного відпочинку, безумовно, є чим. Але залишається актуальним одне питання - де ж розміститися бідному (або не завжди) студенту?

пора літніх канікул, студентська молодь

Молодіжний табір - самий простий і недорогий варіант. Головна перевага - кругом одні студенти. А значить, вечірки цілодобово, нові знайомства і веселощі гарантовані. Крім того, молодіжний табір ще й недорого обійдеться. 

Студентство являє собою найбільш активну і динамічну частину суспільства, яка багато в чому буде визначати розвиток республіки, регіону, як і країни в цілому, у новому тисячолітті. І нас безпосередньо цікавлять проблеми, що стоять перед студентською молоддю, тому найбільший інтерес викликають різні форми роботи з молоддю. Одна з них - Молодіжний студентський табір, причому він суттєво відрізняється від звичайних студентських таборів: який пропонує поєднати активний відпочинок з творчою роботою, спрямованою на вирішення різних соціальних проблем і придбання активної життєвої позиції. В рамках проекту студентам пропонується унікальна можливість спробувати себе в різних ігрових ситуаціях, які відображають життєву проблематику: влаштування на роботу, постановку і досягнення цілей, ситуації для прояву творчих можливостей, формування іміджу, міжособистісні відносини, ефективна комунікація та ін. Табір представляє можливість для кожного учасника проявити себе в тих чи інших галузях і отримати новий досвід ефективного спілкування. 

Метою літніх таборів є стимулювання процесу розвитку молодіжного руху та зміцнення молодіжних зв'язків між різними регіонами.

табір у  Криму, зміцнення молодіжних зв'язків

Завдання, які стоять перед кожним табором: 

• формування і розвиток активу та кадрового резерву в середовищі студентської молоді.

• розширення сфер міжрегіональних молодіжних обмінів та створення умов для патріотичного і духовно-морального виховання, інтелектуального і фізичного розвитку молоді, реалізації її науково-технічного та творчого потенціалу 

• проведення моніторингу студентських об'єднань та розробка оптимальної моделі координації діяльності студентських організацій. 

• формування позитивного досвіду спілкування та активної життєвої позиції для вирішення особистих і суспільних проблем, роботи з інформацією і колективної взаємодії; 

• розробка і реалізація власних соціально значущих програм і підтримка студентських ініціатив. 

• створення умов для повноцінного творчого самовираження і особистісного зростання студентів; 

активний відпочинок студентів. 

Учасники: студенти, які проявляють інтерес до громадської, спортивної, науково-дослідницької і творчої діяльності (вітається активна участь у профспілковій діяльності).

сфери міжрегіональних молодіжних обмінів

Програма табору будується за тематичними днями і передбачає можливість участі молодої людини в різних соціально-значущих ситуаціях, які важливі для молоді студентського віку.

Щодня в таборі проводяться спортивні та розважальні заходи, разом з тим, кожен день має самостійну програму, яка включає в себе навчальні заняття, колективні творчі справи, тренінги та клубні заняття.

Отже, літній відпочинок у таборі є чи не одним з найкращих відпочинків для студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!