Роздрукувати сторінку

Студентські розваги

Британські виші збираються проводити одностатеві студентські вечірки

Літня пора - відмінний час для відпочинку з одногрупниками, адже всі заняття та іспити підійшли до кінця, а вам так хочеться насолодитися літньою порою. Воно і зрозуміло, студентські роки вважають часом безтурботних і нестримних веселощів. Студентська вечірка - чудовий привід зібратися всім разом і налагодити стосунки між собою. Також подібний захід може перерости в гарну традицію, і може, років через десять ви знову зберетеся як колись в студентські роки. А щоб студентські вечірки стали доброю традицією необхідно придумати щось особливе.

однополі

Для вирішення цього питання надайте вашій фантазії.....


Студентські вечірки

Студентське час - це найвеселіша пора в житті кожної людини. На обличчі будь-якої людини, який згадує цей період свого життя, з'явиться посмішка. Завжди студентські роки відрізнялися своєю незабутністю і якоюсь безпосередністю, яка не обов'язково пов'язана з наївністю. У віці від 17 до 22 ми все ще діти, які намагаються все робити «як дорослі». Але, на щастя, веселитися «як дорослі» студенти не намагаються, тому веселяться по-справжньому - по-дитячому. Особливо здорово живеться студентам, батьки яких залишилися в інших містах чи селах, відправивши своє чадо на «чужину».

конкурси

І абсолютно точно кожен студент знає, де цікавіше проходять ці......


Дозвілля студентської молоді

З розвитком суспільства досить актуальними проблемами залишаються проблеми молоді, як важливої соціально-демографічної групи, що має специфічні соціальні й психологічні риси, зумовлені віком, специфікою положення в соціальній структурі суспільства.

дозвілля

Дана соціально-демографічна група різниться за віком.......


Студентські театральні дії

Театральна студія - прекрасне місце для спілкування студентів всіх курсів. Тут буває цікаво абсолютно всім. Заняття в театральній студіїзміцнюють дружбу між його учасниками і дають привід для позаурочних зустрічей, під час яких відбувається розучування ролей, репетиції в навчальному закладі та вдома, обговорення та виготовлення костюмів і декорацій, продумування презентацій, музичного супроводу, шумових ефектів.

постанови

Театральні студії та гуртки існують......


Студентський бізютаж (дідівщина) в вузах Європи

Таке явище як дідівщина знають всі. І всі як один говорять, що це пережиток Радянського Союзу. Однак, якщо раніше дідівщина була характерна тільки для армії, в наш час це явище стало нормою в українських ВУЗах, а також Європи.

знущання над першокурсниками

Часто батьки студентів і викладачі просто не помічають.......


Студентські дискотеки

Випускники шкіл з нетерпінням чекають студентського життя, адже це найвеселіша пора в життя кожної людини.

відпочинок студентів

Забути її неможливо завдяки першому коханню і веселому життю у......


Фотополювання як одна з студентських розваг

Мистецтво фотографії - одне з найчарівніших у світі. Вміння зафіксувати події, показати свої думки через фотографію, передати якийсь емоційний і енергетичний потенціал - ось що притягує глядачів до фотографій на виставках або ж просто в аматорському альбомі.

дівчина з тушшю

Фотоапарати і, як наслідок, фотографія як хобі і професія прийшли в наш світ відносно......


Дисконтні картки для студентських розваг

Як правило, всім нам хочеться не тільки отримати щось бажане, але ще і заощадити при цьому! Саме тому різні магазини, кафе, кінотеатри, так і інші організації часто заманюють нас своїми дисконтними системами. Деякі намагаються нас прив'язати до свого магазину, надаючи знижку лише за умови наявності дисконтної картки. Останнім часом набули поширення накопичувальні дисконтні карти, тобто чим більше по карті купуєш, тим більше і знижка. Ось і виходить, що якщо скооперуватися, то набрати бажану суму, а, отже, і більшу знижку буде набагато простіше! І вигоду отримають обидві зацікавлені сторони! У одної з'явиться можливість придбати товар зі знижкою, а в іншої - можливість швидше отримати велику знижку на карті.

знижки

Бути студентом здорово! Бути студентом......


Спортивно-оздоровчий табір «Медик»

Табір - це полігон відкриття талантів і обдарувань, треба тільки підказати дитині, де він може їх реалізувати. На жаль, в наших школах сьогодні немає піонерських загонів, оглядів-конкурсів загонових пісень, клубів за інтересами і т. д. В таборі дитина може спробувати себе в різних амплуа: командир загону, відповідальний за чергування, капітан спортивної команди і т. д. - це тенденції до пробудження в дитині організаторських талантів і здібностей. Необхідно допомогти дітям, навіть за такий короткий період часу, як табірна зміна розкрити свої таланти і змусити задуматися про себе, як про особистість.

Студентський табір

Необхідно розуміти, що з дітьми працюють теж......


Студентські скаутські табори

Місія скаутингу - сприяння вихованню молоді.

скаутський табір

Дивлячись фільми про скаутів, думаєш, круто було б в........


Студентський табір «Глобус»

Спортивний туристичний похід. Скільки вражень, задоволення і користі він приносить тим, хто взяв у руки льодоруб або альпеншток і ступив на туристську стежку. Особливо гостро ці враження сприймаються молодими людьми, зокрема школярами і студентами.

відпочинок

У деяких людей виникає питання:


Міжнародні волонтерські табори

Що таке міжнародний волонтерський табір?

волонтери

Міжнародний волонтерський табір (work camp) - це.....


Програма CAMP AMERICA

Camp America - це робота в американському таборі в команді обслуговуючого персоналу на час літніх канікул!

робота за кордоном

Вас чекають понад 10 000 таборів у кожному з........


Молодіжний студентський табір

У червні, а у недбайливих студентів в липні, закінчується навчальний рік. Настає пора літніх канікул, які студенти чекають увесь рік. А значить, потрібно визначатися з місцем відпочинку - молодіжний табір найкращий варіант!

веселощі

Який головний критерій хорошого літнього відпочинку для будь-якого студента?


Студентські молодіжні ігри в компанії

Всім набридли вечірки, які перетворюються на банальне застілля з кислими незадоволеними особами або ще гірше - в лежання і п'янку. Нудьга. Для того, щоб всі краще познайомилися, відтягнулися і розважилися, потрібно придумати розваги. Причому, як правило, розваги мають бути спортивно-еротичними або спортивно-алкогольні. Тут представлені ігри на будь-який смак. Більшість ігор підходить для молоді, але є також і нешкідливі ігри для дітей.

студенти

Найбільш цікаві ігри з розряду......


Студентське братство та сестринство в США

Кожен жовтень, тисячі першокурсників коледжів США проходять ритуал під назвою "Пекельний тиждень". Їм треба стояти голими на вулиці, пити кисле молоко і робити безліч інших неприємних речей. Щорічно в процесі "Пекельного тижня" кілька студентів отримують серйозні травми і поранення.

сестринство

Однак студенти йдуть на подібні приниження, щоб......