Роздрукувати сторінку

Традиції студентів світу

Традиція студентської газети

У середу відзначався міжнародний День студента. Зараз в Україні близько двох мільйонів студентів. Це, погодьтеся, значна частина суспільства, яка має свої права і обов'язки, яка, зрештою, є частиною електорату. Тому і не дивно, що у студентів, як і в інших верств населення, є свої преса, радіо, а іноді і телебачення. Тому їм потрібен спеціалізований, галузеве джерело інформації, подібний до тих, які має чи не кожна професійна галузь - залізничники, лікарі, будівельники.

студентська преса

Студентська преса - явище........


Студентське радіо

Цікавлячись новинами університету, студенти можуть використовувати різні джерела інформації. Основним з них є стенди, які не завжди здатні привернути до себе увагу. Наочна інформація змушує акцентувати на собі увагу, радіо передбачає ненав'язливе сприйняття слухачами інформації. Випуски «Студентського радіо» виходять під час великої перерви, що дозволяє охопити максимально можливу кількість цільової аудиторії. Час охоплює дві зміни, а також розташування рупорів сприяє отриманню повноцінної інформації.

радіостудія

Студентське радіо -..........


Традиція друкування студентських творів в університетських газетах

Газета - це насамперед люди. Люди, які роблять газету. І люди, що її читають. У кожному ВНЗ є студенти, які мають активну життєву позицію-бажання реально брати участь в обговоренні важливих для вузівської молоді та вирішенні проблем студентства, готові тримати руку на пульсі подій у вузі, мають зрілі моральні позиції.

студентсська творчість

І є читачі, яким цікаві події і факти, пов'язані з.......


Традиція студентських шапочок

Чому студентську шапочку з пензликом називають конфедераткою? Я читав, що конфедератка - це польська військовий кашкет. Ви абсолютно праві, конфедератка - це кашкет з чотирикутним верхом в польській армії і польський національний чоловічий головний убір без козирка з пензликом нагорі. Такий носили з 1768 року конфедерати, учасники збройних спілок, які відстоювали права шляхти і незалежність Польщі.

випуск

Але в сучасній мові ця назва з-за схожої форми і стислості прижилася і для.......


Традиції студентів Кембріджу

Кембридж розташований в обширній рівнині, оточеній високими деревами. Вулиці його вузькі, неправильні, зі старовинними будинками, серед яких різко відрізняються величні будівлі університету. Елегантна готична архітектура, численні парки, традиційні британські паби і модні кафе - все це Кембридж.

студенти

Місто знамените своєю багатою історією та культурою, тут можна.....


Традиції Оксфордського університету

Оксфорд відомий своїми надзвичайно цікавими традиціями - від усталених стародавніх до жартівливих сучасних, вони привертають до університету допитливих туристів і студентів. Деякі традиції датуються роками заснування університету, інші з'явилися зовсім недавно завдяки винахідливості випускників. Але всі традиції створюють неповторну університетську атмосферу і служать мотивом для безлічі забавних історій для тих, кому пощастило зустрітися з ними особисто.

обряд зарахування

Ось деякі з них:


Випускні вечори студентів світу

Випускний вечір - це, мабуть, одне з перших яскравих і значних подій в нашому житті. Кожен школяр та студент з нетерпінням чекає цього свята протягом років. Випускний проходить практично у всіх країнах, правда, святкується скрізь по-різному, і це залежить, в першу чергу, від культури і традицій країни.

Польша

Наприклад, у США на випускний бал (або Prom, від слова Promenade - «прогулянка») традиційно приходять........


Традиції з життя студентів Європейських вузів

Величезна кількість випускників наших шкіл мріє отримати освіту за кордоном, в Європейських університетах. Настільки сильне бажання вступити в закордонні навчальні заклади зумовлено не тільки можливістю отримання цінного диплома і хороших знань. Молоді люди прагнуть до оволодіння унікальних можливостей, що дає їм отримана освіта в кращих вузах Європи. Однак перш ніж їхати підкоряти Європу, необхідно попередньо ознайомитися з особливостями європейської системи освіти.

студенты

Заглибившись в історію, згадаємо, що не так давно, у 1999 році була прийнята.......


Традиції з життя студентів вузів США

Питання отримання вищої освіти у США - важлива сходинка майбутньої кар'єри для думаючих і перспективних хлопців зі всього світу.

студенти вузів

Ну ось, приміром, Ви вже надійшли в..........


Святкування випуску в Бельгії

Протягом усього року у Бельгії проходять всілякі карнавали, пишні святкування, концерти і виставки.

студенти

На початку січня вже сьомий рік поспіль проходить, так званий.......


Студентське свято Кейма в Португалії

У нашій країні день студента відзначається 25 січня, у Тетянин день. Але насправді, офіційним днем студента все-таки є 17 листопада.

свято

В кожній країні світу є свої традиції, пов'язані з.....


Студентське свято Ваппу в Фінляндії

Свято Ваппу (Vappu, Vapunaatto) у Фінляндії - один з найголовніших. За традицією він злитий з Першотравнем, один плавно перетікає в інший. Але історія Вальпургієвої ночі особлива.

свято ваппу

У далекому минулому язичницьке свято вікінгів символізувало.....


Як привернути удачу на екзамен. 10 рецептів для студентів

Спеціально до Дня студента цікавий пост про найулюбленіше ... серед всіх студентів...про «Шару», хто ж із студентів не знає, що таке ШАРА?!!

списування на екзамені

Існує величезна кількість різних веселих студентських.....


Святкуємо День студента

Завжди хочеться додати трішки писку в свій день студента, щоб він як можна яскравіше закарбувався в пам'яті і на фотках на довгі роки. Одягнути академічну мантію, або шапочку-конфедератку - відмінне і оригінальне рішення для дня студента. До цієї події магістерська мантія буде важливим і необхідним штрихом. Найдавніша традиція одягати мантію, щоб виділитися з усіх тих, кому не пощастило пройти цей складний і тривалий шлях до пізнання і диплома (нехай диплома поки і немає в Ваших руках).

ресторан

Детальніше про прокат мантій...


Історія Дня студента

 «На далекій стороні, на чужій планеті, належить вчитися в університеті...»

день студента

Пісенька вагантів, нарівні з латинським «Гаудеамусом», давно стала........


Студентські традиції

Для багатьох студентські роки-найкраща пора в житті, особливо якщо вони проходили в гуртожитку. Найчастіше яскраві і радісні спогади пов'язані з університетськими традиціями, які дотримуються протягом багатьох років і передаються від покоління до покоління. Перед вами по-доброму божевільні студентські традиції з різних країн світу.

ізюмний уікенд

Знаменитий Єльський університет зберіг таку завзяту традицію, як.......


Традиції святкування Міжнародного дня студента

День студентів з нетерпінням чекають самі студіози, і зі страхом - дорослі. «Як би чого не накоїли!», - така загальна думка мам, тат і викладачів, які зовсім забули, як самі відзначали це свято.

День-студента

Історія виникнення Міжнародного Дня студентів.........


Звички студентів світу

Сьогодні мова піде про корисні звички студентів. Які звички існують, можна навчитися корисним звичкам і що для цього потрібно зробити - ці та інші питання будуть розібрані нами в даній статті.

екзаменаційні туфлі

Люди завжди люблять говорити про шкідливі звички - куріння, алкоголізм......


Традиції окремих університетів світу

Одним з найстаріших Вузів Європи та світу є Оксфордський університет, який став першим в Англії. Хоча точна дата його походження невідома, вважається, що тут викладали ще в XI столітті.

Оксфордський час

Про традиції Оксфорда, які випустили з університету численних........


Найдивніші традиції студентів світу

Студентство - синонім молодості, легкої дикості, здорової дозибожевілля й крапельки ідіотизму. Здорово, що багато університетів світу про це не забувають і всіляко підтримують у студентів пристрасть до легкого навіженства. Найкумедніші традиції університетів світу:

великий сендвіч

Драконова масляна.....