Роздрукувати сторінку

Святкування та традиції Дня студента

« Назад

Завжди хочеться додати трішки писку в свій день студента, щоб він як можна яскравіше закарбувався в пам'яті і на фотках на довгі роки. Одягнути академічну мантію, або шапочку-конфедератку - відмінне і оригінальне рішення для дня студента. До цієї події магістерська мантія буде важливим і необхідним штрихом. Найдавніша традиція одягати мантію, щоб виділитися з усіх тих, кому не пощастило пройти цей складний і тривалий шлях до пізнання і диплома (нехай диплома поки і немає в Ваших руках).

ресторан, День студента

Детальніше про прокат мантій...

Звичайно ж, у наш час магістри не одягаються в мантії кожен день і вона вам знадобитися лише кілька разів, для святкування дня студента, і для отримання диплома. І ви ніколи не переплутаєте цей день - день коли були зроблені фото, де на вас одягнена магістерська мантія, скільки б часу не минуло з тієї студентської пори. Для більшості студентські роки запам'ятовуються святами, а особливо днем студента. Завжди виникає питання: «Куди піти і де його відзначити?».

Посиденьки в барі або ресторані

Напевно, найпростішим рішенням можна вважати похід у ресторан або бар. У ресторані можна культурно відпочити, дівчата одягнуть красиві сукні, хлопці - не менш красиві костюми. Але варто пам'ятати, що вже через пару тостів все повернеться до старого доброго застілля. Студенти стануть галасливими, добрими і відчайдушними. І тоді вже не потрібні вечірні костюми, гарні сукні, а треба тільки добре погуляти. Але в ресторані це стає проблемою, адже крім вас там можуть бути ще відвідувачі. Значить, ресторан - не найкраще місце для святкування дня студента. У ньому красиво, зручно і елегантно, але як то вже дуже спокійно і дорого для завжди голодних студентів.

Святкуємо «на квартирі»

Зручніше буде, якщо у когось із однокурсників є вільна квартира або будинок. Особливо буде добре, якщо батьки поїхали в тривале відрядження, тому що в таких випадках гулянка затягується на кілька днів. Позитивні сторони тут очевидні. По-перше, ви абсолютно одні й вільні. По-друге, якщо не вистачить міцних напоїв або їжі, то завжди поруч є цілодобовий магазин. По-третє, квартира - чудовий полігон для відпочинку. Єдиний недолік для власника житла, адже йому доведеться прибирати після всіх. Також квартира може стримувати деяких недбайливих студентів від бажання гульнути на повну. Вони пам'ятатимуть, що тут людям ще жити і не стануть викидати з вікон тарілки, розбивати двері і т. д, хоча...

дискотека, сучасний студент

Квартира хороша тим, що є деякі невеликі хитрощі, з допомогою яких можна усунути незручності. Наприклад, неприємний запах вивітрюється через відкриті кватирки. Також можна зробити окрему сміттєву корзину саме для святкування дня студента. Її потім можна відправити разом з тими, хто йде на вулицю і ніяких доказів присутності великої компанії в будинку просто не залишиться. Також краще перестрахуватися і з усіх відкритих поверхонь прибрати вази, чашки, сервізи, подарунки, всі предмети, які можуть легко розбитись.

Батьки на дачі - значить все йде як треба!

Наступним способом відзначення дня студента може бути свято на дачі. Але для цього треба, щоб хоч у когось була ця сама дача, адже знімати заміський будинок досить дорого. У більшості дач є сад, де легко можна зробити шашличок, є будинок, де можна сховатися від дощу і снігу. Буде зовсім чудово, якщо на дачній ділянці є лазня або сауна, а ще краще - якщо басейн. Лазня, басейн, пиво, шашлики, фотки в мантіях - що ще потрібно сучасному студенту?

Але є кілька мінусів. Дачі, як правило, знаходяться в селах або передмісті, де немає цілодобових магазинів. Із-за цього треба ретельно перевірити всю провізію і напої, а краще взяти з запасом. Також бажано дізнатись, що все знають куди їхати і як добиратися назад.

Варто зауважити, що день студента випадає на 17 листопада та 25 січня, а це як відомо не найтепліші дні в році! Так що на дачу, крім міцних напоїв, варто взяти ще й побільше теплих речей. Приїхавши на дачу, насамперед почніть топити лазню, звичайно, якщо вона є. Якщо ні, то розведіть хоча б невеликий або великий багаття. Посидівши біля багаття і поївши шашличків продовження гулянки можна перенести в будинок. Виголосивши кілька тостів деяким слабким студентам може стати погано і тоді краще їх спровадити посидіти біля багаття.

свято студентів

Для додання блиску і фарб у ваш відпочинок простий шашлик можна назвати барбекю. Головне не помилитися з м'ясом. Найчастіше студенти роблять шашлик з курки. Це швидко і дешево. Треба правильно вибрати курку. Не варто брати заморських курей, тому що вони відрізняються великою жирністю і малою кількістю м'яса. Саму курку можна замочити в соусі якщо залишилися на нього гроші, якщо не залишилося, то можна просто м'ясо в майонезі. Це так само смачно.

Гуртожиток - наше все!

Ну, і найбільш безвихідним вважається день студента в гуртожитку. Його святкують всі ті, хто не зміг знайти вільні квартири або дачі, а може просто не вистачило грошей на ресторан. Ось тут то і творяться головні чудеса, особливо на верхніх поверхах, де комендантів не бачили вже дуже давно. В гуртожитку як у невеликому селі. Якщо гуляє одна кімната, то збігаються і всі інші. Вечірка починається спокійно. Хто що зміг, то й приніс. За спиртним послали найбільш відповідальних і хитрих, щоб змогли пройти коменданта. Така вечірка може тривати кілька днів, поки у когось не прокинеться совість або поки не розженуть усіх.

Найбільшою проблемою в гуртожитку вважається його закриття. Але це може засмутити тільки тих, хто хотів раніше піти додому. Якщо не встиг вийти вчасно, то є привід продовжити відзначати день студента далі.

святкування на дому

Для тих, хто проживає в гуртожитку є ще кілька нюансів. Бажано заздалегідь розвісити рекомендації до експлуатації громадських місць, тому що деякі гості зіткнутися з величезною проблемою. І другий момент - загальна кухня. Було б добре, якби запрошені гості не плутали хазяйські сковорідки з чужими.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!