Роздрукувати сторінку

Традиції студентів світу

Традиція студентської газети

У середу відзначався міжнародний День студента. Зараз в Україні близько двох мільйонів студентів. Це, погодьтеся, значна частина суспільства, яка має свої права і обов'язки, яка, зрештою, є частиною електорату. Тому і не дивно, що у студентів, як і в інших верств населення, є свої преса, радіо, а іноді і телебачення. Тому їм потрібен спеціалізований, галузеве джерело інформації, подібний до тих, які має чи не кожна професійна галузь - залізничники, лікарі, будівельники.

студентська преса

Студентська преса - явище........


26.01.2015 18:10/читати далі...
Студентське радіо

Цікавлячись новинами університету, студенти можуть використовувати різні джерела інформації. Основним з них є стенди, які не завжди здатні привернути до себе увагу. Наочна інформація змушує акцентувати на собі увагу, радіо передбачає ненав'язливе сприйняття слухачами інформації. Випуски «Студентського радіо» виходять під час великої перерви, що дозволяє охопити максимально можливу кількість цільової аудиторії. Час охоплює дві зміни, а також розташування рупорів сприяє отриманню повноцінної інформації.

радіостудія

Студентське радіо -..........


26.01.2015 18:06/читати далі...
Традиція друкування студентських творів в університетських газетах

Газета - це насамперед люди. Люди, які роблять газету. І люди, що її читають. У кожному ВНЗ є студенти, які мають активну життєву позицію-бажання реально брати участь в обговоренні важливих для вузівської молоді та вирішенні проблем студентства, готові тримати руку на пульсі подій у вузі, мають зрілі моральні позиції.

студентсська творчість

І є читачі, яким цікаві події і факти, пов'язані з.......


26.01.2015 18:02/читати далі...
Традиція студентських шапочок

Чому студентську шапочку з пензликом називають конфедераткою? Я читав, що конфедератка - це польська військовий кашкет. Ви абсолютно праві, конфедератка - це кашкет з чотирикутним верхом в польській армії і польський національний чоловічий головний убір без козирка з пензликом нагорі. Такий носили з 1768 року конфедерати, учасники збройних спілок, які відстоювали права шляхти і незалежність Польщі.

випуск

Але в сучасній мові ця назва з-за схожої форми і стислості прижилася і для.......


26.01.2015 17:54/читати далі...
Традиції студентів Кембріджу

Кембридж розташований в обширній рівнині, оточеній високими деревами. Вулиці його вузькі, неправильні, зі старовинними будинками, серед яких різко відрізняються величні будівлі університету. Елегантна готична архітектура, численні парки, традиційні британські паби і модні кафе - все це Кембридж.

студенти

Місто знамените своєю багатою історією та культурою, тут можна.....


26.01.2015 17:49/читати далі...
Традиції Оксфордського університету

Оксфорд відомий своїми надзвичайно цікавими традиціями - від усталених стародавніх до жартівливих сучасних, вони привертають до університету допитливих туристів і студентів. Деякі традиції датуються роками заснування університету, інші з'явилися зовсім недавно завдяки винахідливості випускників. Але всі традиції створюють неповторну університетську атмосферу і служать мотивом для безлічі забавних історій для тих, кому пощастило зустрітися з ними особисто.

обряд зарахування

Ось деякі з них:


26.01.2015 17:43/читати далі...
Випускні вечори студентів світу

Випускний вечір - це, мабуть, одне з перших яскравих і значних подій в нашому житті. Кожен школяр та студент з нетерпінням чекає цього свята протягом років. Випускний проходить практично у всіх країнах, правда, святкується скрізь по-різному, і це залежить, в першу чергу, від культури і традицій країни.

Польша

Наприклад, у США на випускний бал (або Prom, від слова Promenade - «прогулянка») традиційно приходять........


26.01.2015 17:38/читати далі...
Традиції з життя студентів Європейських вузів

Величезна кількість випускників наших шкіл мріє отримати освіту за кордоном, в Європейських університетах. Настільки сильне бажання вступити в закордонні навчальні заклади зумовлено не тільки можливістю отримання цінного диплома і хороших знань. Молоді люди прагнуть до оволодіння унікальних можливостей, що дає їм отримана освіта в кращих вузах Європи. Однак перш ніж їхати підкоряти Європу, необхідно попередньо ознайомитися з особливостями європейської системи освіти.

студенты

Заглибившись в історію, згадаємо, що не так давно, у 1999 році була прийнята.......


26.01.2015 17:34/читати далі...
Традиції з життя студентів вузів США

Питання отримання вищої освіти у США - важлива сходинка майбутньої кар'єри для думаючих і перспективних хлопців зі всього світу.

студенти вузів

Ну ось, приміром, Ви вже надійшли в..........


26.01.2015 17:28/читати далі...
Святкування випуску в Бельгії

Протягом усього року у Бельгії проходять всілякі карнавали, пишні святкування, концерти і виставки.

студенти

На початку січня вже сьомий рік поспіль проходить, так званий.......


26.01.2015 17:22/читати далі...