Роздрукувати сторінку

Студентські історії, байки та веселі розповіді з життя

Студентські роки ….

Лише закінчивши ВУЗ розумієш, наскільки чудовими були роки, що залишилися за плечима... Найбільш складним, здається, було поступлення. Далі, як по накатаній, все творилося саме по собі: нескінченні заняття, нудні сидіння в затхлому повітрі бібліотечних залів, відчайдушні місяці практики... І завжди, подібно грому серед ясного неба - неминучі сесії. Найцікавіше - вони завжди починалися як-то несподівано і проходили сумбурно, тривожно, з величезною (а в деяких - не дуже) відповідальністю. Але тим солодшими були посиденьки в честь їх закінчення і довгоочікувані місяці канікул.

безтурботне студентство

Скільки годин було пропущено за ці довгі золоті студентські роки, скільки........


Представники однієї «нації» – «студенти»!

Студент - учень середньо - спеціального і вищого навчального закладів.

студенти

І це все? Хочу я вас запитати - це все?


Студент - це стан душі...

Ну що ж ще можна сказати з приводу чергового свята - Дня студента?.. Відразу виникає питання: чому не відзначаємо, наприклад, День школяра або, скажімо, вихованця дитячого саду?.. Вони ж теж люди. І їх теж багато...

студент

Можливо, студентів


Студентське самоврядування у вищих навчальних закладах Польщі

Для багатьох студентів студентське самоврядування - є першою сходинкою набуття досвіду в роботі, формування якісних рис характеру, самореалізації себе в соціумі.

студент

В ОСС працює молодь, яка намагається вирішувати........


Студентське самоврядування за кордоном

Якщо ви знайомі з цим поняттям або вже є членом студентської ради - респект. Якщо це вираз вам нічого не говорить - це вже проблема.

самоорганізація студентів

Тому, що студентське самоврядування - це........


Молодь за євроінтеграцію

Що таке європейські цінності? Які економічні, політичні, культурні наслідки спричинить за собою європейський вибір України? Що зміниться в житті країни і кожного українця? Знайти відповіді на ці питання - мета всеукраїнського проекту «YES ЄС!» організованого громадською організацією «Молоді регіони». В рамках проекту відбувся «круглий стіл» на тему євроінтеграції, в якому взяли участь студенти 2-го курсу.

ми за інтеграцію

«Ми вирішили не просто дати певну інформацію, а.......


Студентське дозвілля. Вечір жахів – Хелловін

Свято, яке щороку відзначається 31 жовтня, знайоме багатьом студентам, що мають відношення до мовознавства та країнознавства. Народилося більше тисячі років тому на Британських островах і потім перекочувало до Америки, напередодні Дня всіх святих сьогодні - одне із найулюбленіших свят планети. Кафедри англійської мови ОДУ ніколи не забувають нагадати своїм студентам про Хелловін.

перевтілення в чорта

Це похмуро-життєрадісне свято бере початок в.....


Хелловін: звідки взявся, як святкують, та чи свято це взагалі?

Що ви знаєте про Хелловін, крім того, що потрібно вирізати страшні голови з гарбузів, одягатися у страшні костюми і веселитися з усіх сил? А чи знаєте ви, звідки взялися традиції цього свята, яке, здається, відзначають уже в усьому світі?

атрибут свята

ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ ХЕЛЛОВІН?


Ви не забули, як живеться у гуртожитку?

Як жити в гуртожитку студенту. Отже, уявіть ситуацію: Ви закінчили 11 класів у своїй рідній школі, і тепер Вам треба кудись вступати, тобто їхати в інше місто, влаштовуватися там і намагатися прожити. Припустимо, що Вам вдалося вступити до якогось ВУЗу, і тепер треба, природно, шукати місце постійного проживання далеко від дому, сім'ї, рідних і близьких. Звичайно, найкращим виходом із цієї ситуації буде заселитися в гуртожиток.

кімната в гуртожитку

Як вижити в гуртожитку?


Смішні історії з життя студентів

Був у нас в університеті такий випадок. Іспит. Всі взяли білети, сидять пишуть, готуються. Викладач сидить і чогось ручкою стукає по столу. Проходить якийсь час, 3 студенти встають і підходять до викладача з заліковками. Той їм ставить "відмінно", і вони йдуть. Виявилося, що він азбукою Морзе настукував "Хто хоче п'ятірки, підходите з заліковками". Один хлопець тільки зметикував і потягнув за собою ще двох друзів, і не прогадав.

студентка

***


Наш дім – гуртожиток

 «Гуртожиток-наш дім, ми в ньому весело живемо».

сусід у гуртожитку

Гуртожиток.....


Цікаві історії з життя студентів...

Історія з життя студентів. Йде іспит з російської літератури XIX століття. До викладача сідає молодий чоловік. Ну, викладач каже йому, мовляв, напишіть всі твори, які ви прочитали.

іспит з біології

Студент пише. Викладач бере листок і......


Студентські приколи

Яке ж життя справжнього студента без приколів? Такого ви ніде не побачите. Будь-який поважаючий себе студент сміється над викладачами та іншими студентами, а також і сам не раз попадається на жарти інших. Без таких прийомів справжнє життя студента не було б настільки пам’ятним.

кульмінація приколу

В цьому розділі ви знайдете різноманітні приколи під час.......


Студентські афоризми! Прикольні цитати

Той хто любить самогон - домалюй один вагон.

студенти

Нашу волю не зламати, пили, п'ємо і будемо.......


Веселі студентські історії та байки

В моєму студентському житті, було багато цікавих моментів, які до цього часу згадую з посмішкою на обличчі. Ще на другому курсі, я здавав іспиту викладача з Кримінального права.

одногрупники

«Кредитний споживчий кооператив «Дана» пропонує зробити......


Студентські байки з іспитів

Іспити, вечірки, недосипання – байки про студентське життя перекочовують із покоління в покоління.

абітурієнт

Згадав днями кілька веселих історій про екзамени і про те, як їх іноді здають....


Студентські байки. Смішні історії

У студентському середовищі в усі часи були популярними байки та смішні історії, які часом передавались із покоління та покоління. Саме вони допомагали молоді розвеселитись та відволіктись від нудного рутинного навчання.

студент

Однією з таких історій є оповідь на тему:


Український фольклор у сучасній студентській субкультурі

Субкультури в українському суспільстві загалом лише починають привертати увагу вчених. Зокрема помічено, що важливою складовою нашого суспільства є молодіжна субкультура, яку є підстави розглядати, як «функціональну систему високого рівня складності і невизначеності», як поєднання досить різних груп, доволі виразно ієрархізованих. У 1980-1990-х роках процес субкультуризації був позначений розвитком масової культури та екстернальних субкультур (від лат. – чужий) з яскраво вираженим агресивним щодо суспільства характером. Водночас залишаються маловивченими позитивні традиційні та модернізаційні аспекти творчої діяльності молоді.

студентська творчість

Напрацювання українців щодо молодіжної, зокрема студентської субкультури, стосуються здебільшого вивчення її.......