Роздрукувати сторінку

Веселі студентські історії та байки

« Назад

В студентському житті, було багато цікавих моментів, які до цього часу згадують з посмішкою на обличчі. На другому курсі, я здавали іспиту викладача з Кримінального права.

одногрупники

«Кредитний споживчий кооператив «Дана» пропонує зробити вигідні вклади під високий відсоток! Ми приймаємо не тільки особисті заощадження фізичних осіб, але і вільні засоби організацій. Причому вони не будуть зберігатися просто так, а принесуть Вам істотний прибуток».

Він людина сам по собі добра, і з дуже хорошим почуттям гумору, правда тільки тоді, коли у нього є настрій. Так от, прийшов я на складання іспиту, витягнув квиток, і дивлячись на запитання, вже зрозумів, що таких шпор у мене немає, і відповісти мені на нього не вдасться. Кладучи квиток йому на стіл, кажу, що я на цей квиток йому не зможу відповісти. Але він замість того, щоб поставити НЗ в заліковку, говорить: «Бери чистий аркуш, і малюй поїзд з вагонами, рейки, у вагонах людей...». Спочатку думав, жартує, але дивлячись на нього, зрозумів, що він говорить цілком серйозно. Домальовуючи своє мистецтво, думаю, що ж буде далі. Через 30 хвилин, я домалював. Він дивлячись на мій малюнок, говорить мені: «Ось бачиш їде поїзд з вагонами, що у вагонах люди, а ось бачиш там сидить хлопець? - це ти в армію їдеш». Після цих слів, у нього усмішка на обличчі з'явилася, а я зблід.Але іспит все ж таки здав, і після цього таких провалів у мене більше не було.

Ще один випадок під час іспиту. Сидить майже вся група, в аудиторії тиша. Тут стук у двері, і входить наша одногрупниця, яку ми бачимо тільки на сесії. Тихесенько підходить до викладача, і у них починається майже тиха розмова: «Говорить студентка - поставте мені п'ять, - на що викладач ошелешено дивиться на неї і каже, - дівчина, за що? - тут студенти заради п'ятірки кістьми лягають.... І тут вона, роздивляючись, питає - Куди?». В аудиторії розноситься голосний сміх, у викладача сльози вже почали бігти.

студенти, дозвілля студентів

Фрейд

Університет. Читальний зал. Сесія. Повно народу, готуються. До одного студента підходить інший:

- Слухай! Та ти що книгу догори ногами тримаєш!

 - А ти що, Фрейд чи що?

- При чому тут Фрейд?

- Це ж книга! Які в неї ноги?! Ти ще скажи, що я їй між сторінок заглядаю...

Курсова

Студент:

- Професор, якої величини має бути курсова?

Професор:

- Як сукня жінки: досить довгою, щоб прикривати предмет, і в той час досить короткою, щоб привернути увагу...!

Неук Філ

Був такий персонаж в наш час - Філ. Один з найзатятішихНЕУКІВ на мехматі. А треба сказати, що справжній неукне тільки на лекції не ходить, але і в сесію нічого вивчити не намагається - хіба що в метро по дорозі на іспит книжку погортає. Так Філ навіть цього не робив. І шпорами не користувався - виключно «бомбами» (це написана вже на великому аркуші відповідь на питання) - лінь було зі шпори на іспиті переписувати. Бомби, природно, теж не сам писав - добрі люди за непотрібністю віддавали. Природно, в заліковці y Філа інших оцінок, крім як «задовільно» в житті не з'являлося. Але одного разу Філ отримав «ВІДМІННО»! Сталося це так. Філ прийшов здавати (щось по топології) разом з усіма - інша група вже відстрілялася і бомби y нього вже були. І потрапив Філ до професора Аго, який курс не читав і заняття не вів, так що всіх, а не тільки Філа, бачив в перший раз і властивостей Філових не знав. І ось Філ голосно і з виразом читає свої бомби - так вдало склалося, що на обидва питання були. Професору лінь копатися в знаннях кожного студента, багато їх сьогодні, бо він, якщо відвертих дурниць не говорять, додаткових питань по квитку і не задає. Відбарабанив Філ теорію, професор йому задачку дає. Малює декілька точок і просить довести щось по них. Зрозуміло, слів таких, які професор вимовив, Філ в житті не чув, та й не цікаво йому: теорію відповів, не можна ж два бали тепер вліпити. Сидить Філ, чекає, поки професор до нього за рішенням підійде, хмикне і запитає «Трійка влаштовує?». Нудно Філу. Став він від нічого робити точки намальовані кружечками обводити. І ось підходить професор третій: «Hy, як Ваші справи?»«Hyyyyy...» - говорить Філ, бажаючи, щоб ця бодяга швидше скінчилася, і порожній листок професору простягає. Дивиться професор на Філові кружечки, світлішає, і каже: «О! Правильно! Беремо неперетинаючу систему околиць, далі все очевидно! Давайте заліковку

Апельсин

В університеті на юридичному факультеті професор запитує студента:

- Якщо ви хочете почастувати когось апельсином, як ви це зробите?

- Я скажу «Будь ласка, пригощайтеся!», - відповів студент.

- Ні-ні! - закричав професор.

- Думайте як юрист!

- Добре, - відповів студент.

- Я скажу: «Справжнім я передаю вам всі приналежні мені права, вимоги, переваги й інші інтереси на власність, іменовану апельсин, спільно з усією його шкіркою, м'якоттю, соком і насіннячками, із правом вичавлювати, розрізати, заморожувати й інакше вживати, використовуючи для цього будь-якого роду пристосування, які існують у даний час, так і винайдені пізніше, або без використання згаданих пристосувань, а також передавати раніше іменовану власність третім особам зі шкіркою, м'якоттю, соком і насіннячками або без них...»

складання іспиту

Агроном

На кінцевій станції кондуктор оглядає вагони і в одному бачить на лавочці заснувшого студента, а поруч лежить книжка Ландау «Теорія поля». Кондуктор будить студента:

 - Ну вставай, агроном, приїхали!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!