Роздрукувати сторінку

Наш дім – гуртожиток

« Назад

 «Гуртожиток - наш дім, ми в ньому весело живемо».

сусід у гуртожитку

Гуртожиток.

Кожен день у моєму житті - подія,

Тому що мій будинок - гуртожиток,

У якого є одна якість:

Тут можливо дивацтво.

Метушня, друзі і веселощі

Вмить піднімуть твій настрій.

І не важливо твоє ім'я, по батькові,

Не знайде тебе тут самотність.

Ми живемо як велика родина,

Пролітає тут юність моя.

Ми всі різні, цікаві,

Один для одного зовсім невідомі.

Ця кухня у нас - центрова.

Кожен день вона всіх, збираючи,

Буде шумом посуду, води,

Оживати від такої метушні.

На кухні під вечір зібравшись,

Про все, побалакавши, посміявшись,

І з гітарою за кухликом чаю

Ми зрозуміємо:життя прекрасне таке!

Студентські роки - найщасливіший час життя, як вважають багато. Ти молодий, спрямований в майбутнє, перед тобою відкриті всі дороги, головне вибрати правильну дорогу і не збитися з шляху. Школа залишилася за спиною, а попереду... студентське життя... доросле, без опіки батьків і з усіма принадами, які дарує тобі свобода!

Невід'ємною частиною студентського життя є гуртожиток, який на час навчання повинний стати твоєю другою домівкою. Ось з цього самого гуртожитку і починаються наші студентські «переваги».

Перше. Уявіть собі двоповерхову будівлю, на кожному поверсі якого знаходиться по 18 кімнат по 2-3 чоловіка у кожній. Помножте ці цифри і Ви отримаєте кількість майбутніх сусідів, яких будете зустрічати кожен день в стінах свого нового «рідного дому». Приготуйтеся до того, що про самотність, як таку, Ви забудете на весь час свого проживання в гуртожитку. Зате Вам буде весело, так як нудьгувати в оточенні натовпу нереально. А на додачу до всього, за веселе життя Вам не доведеться переплачувати, так як ліжко-місце в гуртожитку надається безкоштовно.

Друге. Система проживання в студентському гуртожитку коридорна. Які «принади життя» це нам обіцяє?: два санвузли (чоловічий і жіночий), дві кімнати для вмивання і душова.

За тиждень-інший носові рецептори починають звикати до різноманітних запахів, що благотворно впливає на загартування Вашого організму до зовнішнього середовища.

сусіди по кімнаті

А ще через тиждень Ви звикнете і до черги на кухні, так як електрична плита не може помістити на собі каструлі, коновки, чайники і сковорідки більш ніж п'ятдесяти чоловік, які живуть в гуртожитку. У чому плюс, запитаєте Ви? Поки готується їжа, Вам надається можливість поспілкуватися з однокурсниками на всі теми, які Вас цікавлять.

Третє, господарська перевага. Спільне харчування та приготування їжі. Подумайте, скільки нових рецептів Ви зможете дізнатися за три роки! Навіть якщо Ви ніколи в житті не пробували самі посмажити яєчню, то після «виходу» з студентського гуртожитку кожен стає практично шеф-кухарем, зі знаннями приготування каші з сокири». Тепер Вам не страшна «голодна смерть»!

Четверта перевага пов'язана безпосередньо з освітнім процесом. Ви пропустили заняття або не знаєте, як зробити домашнє завдання? Це не проблема! Студентський гуртожиток рясніє «ботаніками». Зверніться за допомогою до сусіда по кімнаті або сходіть на другий поверх до однокурсника за конспектом. Уявіть, скільки складнощів могло б виникнути, якщо б Ви жили на орендованій квартирі.

П'яте, безцінний життєвий досвід, який Ви купуєте в залагодженні конфліктів з вахтером, які не бажають пускати Вас в гуртожиток після нічного рандеву і комендантом, який посилено намагається нав'язати вам свою власну точку зору про те, як потрібно правильно жити і які правила потрібно дотримуватися.

ліжко-місце

Вийшовши за межі рідного гуртожитку через кілька років навчання, ви по праву можете вважати себе початківцем психологом, який пройшов тренінг безконфліктного спілкування!

Так само з легкістю займуть твоє дозвілля вихователі гуртожитку, запропонувавши зайнятися корисною справою: випалюванням по дереву, складанням модульного орігамі, плетіння з газет, бісероплетінням, в'язання гачком. Довгими зимовими вечорами гра в шахи, нарди, лото. А для підтримання спортивної форми проводяться рухливі ігри: стрибки через скакалку, гра з м'ячем, теніс.

Сьоме: крім всіх справ не забудеш відзначити всі святкові дати календаря: Новий рік, День святого Валентина, 23 лютого, 8 березня, 1 квітня... та інші.

Восьме: крім розваг можеш взяти участь в акціях, що проводяться молодіжною організацією району: «Ні наркотикам», «Не женіть водії, ви ж теж батьки».

Життя в гуртожитку складне, але й цікаве. Існує вираз "не жив у гуртожитку - не був студентом". Проживши своє студентське життя в гуртожитку, ти придбаєш корисні навички, які знадобляться тобі в подальшому житті. Тебе чекає багато цікавого.

вихователі гуртожитку

Ось така ось справжня школа життя! Хто-то з неї виносить краще, а комусь хочеться просто про неї забути.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!