Роздрукувати сторінку

Молодь за євроінтеграцію

« Назад

Що таке європейські цінності? Які економічні, політичні, культурні наслідки спричинить за собою європейський вибір України? Що зміниться в житті країни і кожного українця? Знайти відповіді на ці питання - мета всеукраїнського проекту «YES ЄС!» організованого громадською організацією «Молоді регіони». В рамках проекту відбувся «круглий стіл» на тему євроінтеграції, в якому взяли участь студенти 2-го курсу.

ми за євроінтеграцію

«Ми вирішили не просто дати певну інформацію, а організувати дискусію, обговорення переваг і недоліків євроінтеграції, щоб хлопці зрозуміли, що зміниться саме для них. Незабаром вони зіткнуться з вибором: де продовжувати навчання, де знайти роботу? Як складеться їхня подальша доля багато в чому залежить від того, чи буде Україна членом Європейського союзу. Тому ми разом намагаємося зважити всі фактори, зацікавити молодь, налаштувати на діалог», - підкреслив голова міської громадської організації «Молоді регіони» Сергій Горбатюк.

Учасники «круглого столу» обговорили ті зміни, які експерти прогнозують країні внаслідок європейського вибору. Зокрема, мова йшла про здешевлення продуктів харчування і посилення захисту прав споживачів, підвищення якості української продукції у зв'язку з жорсткими стандартами якості та додатковою конкуренцією, нових підходах до турботи про екологію, розширені можливості для роботи, навчання і відпочинку за кордоном.

З інтересом слухали студенти уродженця В'ячеслава Шевчука, який зараз живе і працює в Польщі. Він розповів про свій досвід, про європейську системудуховних цінностей, в центрі якої була і залишається сім'я як найвище багатство, про різницю у світовідчутті. Прості приклади із повсякдення надали бесіді жвавість і яскравість, допомогли перенести її від абстрактних понять до близьким і доступним кожному речей. Відведений на зустріч час пролетів непомітно. Організатори зазначили, що вона пройшла на одному диханні і в атмосфері взаємної зацікавленості.

молодь, обговорення переваг і недоліків євроінтеграції

При обговоренні даних проблем учасники стверджували, що хоча держава, або її представники, повинні інформувати молодих людей про їх переваги і права, на жаль, цим ніхто не займається. За їх же словами мало хто зараз знає яким чином отримати молодіжний кредит або куди можна звернутися, щоб тобі розповіли про молодіжні програми і т. п.

Якщо подивитися на зміни, які відбуваються в сучасному світі, то ми побачимо, що всі «ліберальні» режими здійснюють ідею збагачення людей без всяких меж. Якщо маєш гроші - то ти гідна людина, якщо у тебе грошей немає - ти не людина, а злочинець. В цьому полягає вся американська філософія: «ми слухаємо тільки багатих людей» - це головне гасло громадян Сполучених Штатів Америки, а тепер - і об'єднаної Європи.

миротворча культура

Це американське гасло повністю суперечить ідеям Нового Завіту, таким наприклад, як «швидше верблюд пройде через вушко голки, ніж багатий увійде в царство небесне», або «блаженні вбогі духом», і т. д. Ми можемо сміливо сказати, що тепер ми всі живемо в антихристиянському світі.У цій системі повної комерціалізації дуже важливі методи, які допомагають людям збагатитися. Ці методи широко відомі, і колишній польський президент Лех Валенса сказав одного разу, під час офіційного візиту в США, що «легше всього добиватися своїх інтересів , маючи справу з дурними людьми». Це означає, що культура комерції - це культура, яка повинна робити людей дурними. У цій перспективі, багато реформ загальної освіти, які відбуваються зараз в наших постсоціалістичних країнах, йдуть в напрямку «дебілізації для інтеграції». Це не моя ідея, це точний заголовок статті Юзефа Мисека. Він у своїй статті пише, що для успіху інтеграції поляків у сучасній Європі, треба знизити рівень їх освіти, зробити з них божевільних рабів цивілізації. Якщо розглянути наукові принципи цієї «реформи для інтеграції з Європою» то побачимо, що:

А) У вищих класах гімназії вже не буде уроків філософії. (Я думаю для того, щоб молодь ніколи не дізналася, що стародавні «хомоэкономикус» - або люди комерції - вважалися найгіршою частиною людства, а так само, щоб ніхто вже не знав, що демократія - це форма правління, яка швидко перетворюється в «тиранію божевільних»)

Б) Освіта в математичних класах вже скорочено, я думаю для того, щоб молодь не впізнала як багаті можуть збагачуватися просто шляхом присвоєння складних відсотків. Про цьому способі збагачення я вже знав в середній школі, а зараз, половина моїх двадцятирічних студентів, майбутніх педагогів, вже не знає що це є лихварство.

В) Змінюється викладання історії: як кажуть песимісти, через кілька років з історії Польщі наші діти будуть знати тільки історію Голокосту євреїв, які жили на польських землях.

Але не тільки офіційні шкільні програми хочуть зробити з молодих людей хороших «споживачів» - і тільки споживачів. Вся сучасна поп-культура спрямована на те, щоб зробити молодь повністю божевільною. Так наприклад, в минулому році я бачив в Женеві, Швейцарії, фестиваль під назвою «Парад кохання» (loveparade). Це була повна інтеграція, але вже не нормальної молоді, а тремтячих «гуманоїдів»: все виглядало так, ніби ці молоді люди хворіли колективною хворобою Паркінсона. Дуже сильна музика під час «Параду любові» вбиває в головах цих молодих людей нейрони, і ця молодь «без нейронів в головах» - майбутнє нашого світу! У Польщі ми кличемо молодих фанів поп-музики «одноклітинні» (тільки одна нейронна клітка в голові).

європейський вибір України

Десять днів тому, в Кракові, був концерт ансамблю «Вторгнення сили» («InwazjaMocy»), на ньому були присутні півмільйона молодих людей. Після цього концерту молоді фани отримали такий заряд потужності, що знищили в місті Кракові 50 автобусів та 16 трамваїв. За кілька років, з цих молодих «одноклітинних» виростуть дорослі, одноклітинні «європейці». І ці «європейці», думаючи, що у них найвища, миротворча культура, будуть кидати бомби на цілі народи, які не захочуть з ними інтегруватися в «одноклітинному» культі грошей і божевілля. Ось вам і ціла програма об'єднання світу в 21 столітті. Все, що я сказав це дуже песимістичний прогноз для нашої американсько-європейської культури. Але вчора я побачив, що не вся молодь хоче втратити свій розум і свою національну культуру.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!