Роздрукувати сторінку

Студентські байки з іспитів

« Назад

Іспити, вечірки, недосипання – байки про студентське життя перекочовують із покоління в покоління.

абітурієнт

Згадав днями кілька веселих історій про екзамени і про те, як їх іноді здають студенти. Ймовірно, що якісь з них вигадані, десь щось приукрашено. За істинність розказаного не ручаюся, тому що всі байки відбувалися не зі мною, мені їх теж колись хтось розповідав. Але, по суті, це не так і важливо.

Розповідав знайомий років 15 тому – справа була в Кривому Розі. Чотирьохсотка, заповнена до самої гальорки – весь потік сидить. Старий професор викликає до дошки доповідача, той знехотя спускається і починає вищати.

Проходить 5 хвилин, 10 хвилин, 20 хвилин – доповідач доповідає, а професор вже ніби забув про нього, схилився над журналом і пише щось. Проходить 40 хвилин – доповідач видихався, не знає, що ще розповісти за заданими питаннями. Повертається до викладача і запитує: «Віктор Іванович?..»

Викладач підіймає голову, дивиться на доповідача, потім на двері, які в п'яти кроках від нього і видає (барабанний дріб):

– Я запізнення не приймаю, пішов геть! Ще ніколи університет не здригався від такого дружного реготу.

старий професор

На іспиті

На екзамені з анатомії – студентка. Питання, яке попалось – чоловіча статева сфера. Дівча так акуратненько, двома пальчиками, бере орган, постійно корчачи бридливу фізіономію, і починає розповідати про будову. В цей час жінка-викладач з обуренням промовляє:

– Де так гидуєте, а де – так і за вуха не відтягнеш!

Вступний іспит

Розповідають цікаву і повчальну історію про те, як одного разу проходив вступний іспит на фізичному факультеті університету Сорбонни. На столі у екзаменаторів був встановлений маятник, абітурієнтам необхідно було виміряти, як він коливається, і на підставі цього розрахувати прискорення вільного падіння g. Природно, що у більшості з них вийшло g=9,8, і тільки двоє прийшли з питанням:

– Що за чорт?! Виходить, що g=11.

Їх і зарахували, оскільки підступні екзаменатори сховали під столом потужний електромагніт.

Іспит

Приходить до викладача студент на чергову перездачу, як завжди нічого не вчив, ну він йому і каже:

– Знаєш щось з білету?

–Не знаю.

– Ну, закон Ома напишеш?

– Ні.

– Ну що мені з тобою робити?

Ну давай малювати будемо. Малюй поїзд (студент на папірці починає малювати). А де дроти зверху? Ану малюй! Коліс щось замало, домальовуй колеса! Поїзд у тебе дивний, ні вікон, ні дверей. Малюй вікна та двері. А чому у вікнах людей не видно? Малюй, щоб у вікнах були люди! Ось тепер дивись, бачиш ось цю людину? ЦЕ ТИ В АРМІЮ ЇДЕШ!!!

військова кафедра

Воєнна кафедра

Було якось на військовій кафедрі. Студент здає екзамен, бере два квитка і розуміє, що нічого не знає по цим темам. Підходить час, майор його викликає і пропонує відповідати. Студент говорить, що не знає. Тоді майор пропонує тягнути ще один квиток і по ньому відповідати. Студент тягне ще один квиток і знову нічого не знає по цьому квитку. Він на чистому аркуші малює пляшку і простягає цей лист майору. Реакція майора після 30-ти секундного вивчення малюнка: «Виконуйте».

Вступний іспит

Вступний іспит в інжнерно-будівельний. Останній. Абітурієнт відповідає посередньо, а йому потрібно чотири бали, щоб пройти. Екзаменатор теж це розуміє, але йому все рівно.

– Ну, гаразд, ставлю останнє питання. Відповідаєте – ставлю «добре». Ні – тоді вибачте. Який завод в нашій країні випускає теплоізоляційні матеріали на основі базальту? Питання на засипку, зовсім не для абітурієнта, і хлопець, сумно посміхаючись, розводить руками:

– ХЗ.

Викладач з подивом і повагою:–Правильно, Хабаровський завод. –І ставить «хорошо».

екзамен

Ось такі цікаві історії та байки можуть трапитись під час найвідповідальнішого моменту – екзамену!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!