Роздрукувати сторінку

Приколи про студентів

« Назад

Яке ж життя справжнього студента без приколів? Такого ви ніде не побачите. Будь-який поважаючий себе студент сміється над викладачами та іншими студентами, а також і сам не раз попадається на жарти інших. Без таких прийомів справжнє життя студента не було б настільки пам’ятним.

кульмінація приколу

В цьому розділі ви знайдете різноманітні приколи під час навчання, дозвілля,здачі іспитів і суворого життя в гуртожитку. Студентські витівки - це дуже креативний та творчий підхід у щоденній рутині. Все, що потрібно для творчого процесу студента - це, всього лише, його жертви, а решту він придумає сам.

Цього студента, з його поведінки і витівок, можна відрізнити в будь-якому колективі. Як відомо, основні жертви завзятих студентів - це першокурсники, особливо, що живуть в гуртожитку. Якщо ви є саме таким, вам варто обов'язково переглянути добірку наших приколів, щоб захистити себе і своїх друзів від студентських жартів і приколів.

Розіграш зі сніжком

Цей прикол буде взимку! Робимо сніжок і перед самим приходом викладача ліпимо на стелю над його столом! Викладач приходить, сідає, і тут тане сніжок і плюхається на.... . Ну як розрахуєте!

Розіграш з квитком "Спортлото"

Шаровикам, халявникам, жаднюгам присвячується. Розіграш призначений для студентського (або іншого) гуртожитку - коли в кімнаті живе жадібний чоловік, люблячий до того ж кулі (в сенсі, халяву). Купується квиток "Спортлото". Цей розіграш вимагає певних матеріальних витрат, рівних якраз вартості квитка. В день чергового розіграшу ("Спортлото") ви впізнаними тільки що результатами заповнюєте ту частину квитка, яка повинна залишатися у граючого. Інші частини, на жаль, викидаєте. Квиток кладете на видне в кімнаті місце. На стіл, наприклад. І чекаєте. Приходить розігруваний. Через якийсь час зауважує, що валяється квиток. Природно, цікавиться - чий він. Всі кажуть: "Не знаємо. Може, хто випадково залишив. Мало тут народу вештається". І роблять вигляд, що цей квиток нікого не цікавить. Шаровик - це перевірено - непомітно кладе квиток в кишеню. Потім у зручний час у затишному місці перевіряє його - і удача! Всі номери вгадано правильно. Він біжить в Ощадбанк, пред'являє квиток. Квиток перевіряють..... Далі - можливі варіанти..... "

Перука горить!

Стоїть людина, запалює сірник, підносить до іншої людини ззаду до волосся, і той чоловік чує, як ніби його шевелюра починає горіти... Він стрибає, руками намагається загасити ззаду волосся і, голосно лаючись, заспокоюється... Всі навколо сміються і запевняють, що все в порядку... Справа в тому, що перед тим як сірник підпалити, його потрібно злегка губами зволожити посередині, не зачепивши сірки і ще 1 см. від початку, щоб розгорілася. Вогонь підходить до вологого місця, і починаються гучні хаотичні клацання, звук, один в один як гаряче волосся. Сірник при цьому підноситься до людини ззаду до волосся, але полум'я від волосся потрібно закрити кистю руки, як від вітру, щоб дійсно не спалити волосся."

посеред лекції

На стелі висить носок

Сідаєш на задній парті, пишеш записку: "На стелі висить носок! Передай далі!" Записка надсилається блукати по класу. Особа, отримавши записку, довго оглядає стелю, потім сміється і передає далі. Кульмінація приколу: викладач зауважує записку, яку всі читають і сміються, забирає її і ДИВИТЬСЯ НА СТЕЛЮ!!!!"

По нужді

"Як відомо, у будь-якому інституті є викладачі, які ні за що на світі не випустять з лекції нужденного студента (ну, в сенсі по потребі). Є дуже простий спосіб "поставити їх на місце" (тільки для особин чоловічої статі). Для цього необхідно придбати звичайний одноразовий шприц. Причому обсяг його потрібно розрахувати: чим більше маса тіла, тим більше шприц. Перед лекцією набираємо повний шприц водички, надягаємо на голку ковпачок і акуратно кладемо в кишеню голкою вниз. Посеред лекції питаємо у викладача дозволу вийти і, отримавши у відповідь звичне "НІ", приступаємо до дії: акуратно знімаємо ковпачок в кишені, проколюємо штани і починаємо повільно видавлювати водичку на підлогу (бажано, щоб на підлозі був настелений лінолеум, тоді вийде дзвінкіший). Після спорожнення шприца говоримо вчителю "СПАСИБІ" і спокійно продовжуємо писати лекцію. Реакція аудиторії - зрозуміла, але реакція викладача - непередбачувана, тому краще проробити це на 1 квітня, щоб був шанс на відступ."

Розіграш з відрубаним пальцем

Нам знадобиться баночка з-під монпансьє, трохи вати, фломастери синюшних відтінків, якийсь червоний барвник - імітатор крові. Беремо нашу баночку (якщо такої немає, можна замінити кришкою від трилітрового балона, але до неї треба буде придумати кришку). Краще все-таки підібрати щось більше за діаметром і з не дуже високими бортами. У дні баночки, не по центру, а ближче до краю робимо отвір такого діаметру, щоб туди проліз палець. В баночку укладаємо вату, беремо її так, як казах тримає піалу, просовуємо в отвір палець, той, яким американці показують відомий недружній жест, і, зігнувши в другій фаланзі отримуємо його лежачим у центрі баночки на ваті. Погляд жертви, яка бачить цю конструкцію, ні за що не помітить того, що баночку тримають чотири пальці, а не п'ять, так як буде спрямований в центр подій. Не забудьте попередньо надати пальцеві синюшний колір, тільки не перестарайтеся, все повинно виглядати природно! Ватою потрібно як слід замаскувати місце входу пальця і трохи підфарбувати чим-небудь кривавим. Не переборщіть, у відірваних пальцях багато крові не буває! У школі ми на цьому і зупинялися. Правою рукою підносили до носа жертви наш предмет, а лівою зі словами "Диви, що я знайшов" знімали кришку, попутно спостерігаючи за тремтячими колінами якоїсь дурної викладачки. Зараз би я сильно подумав над тим, звідки він у мене узявся! А розіграти цю тему можна як завгодно!

студентські витівки

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!