Роздрукувати сторінку

Представники однієї «нації» – «студенти»!

« Назад

Студент - учень середньо - спеціального і вищого навчального закладів.

українські студенти, студенти світу

І це все? Хочу я вас запитати - це все? Невже багатогранна, одухотворена новими ідеями про прекрасне майбутнє особистість укладається у скупому визначенні на пару слів?! По-моєму, не справедливо...

Багато зачіпають в даний час проблем, що стосуються широкого ряду, усталених в тривалому етапі розвитку, професій. Вироджуються старі, з'являються нові. Одні престижні, інші неліквідні. Але як мало сказано про тих, хто без кінця поповнює новою кров'ю ряди різностатевих робітників. З-за день молоде покоління невмілим, заплутаним кроком просувається до своїх благих цілей.

Так, я не боюся гучних слів, коли мова йде про невразливу жилку величезного трудового механізму. Мені вам говорити про всі тяготи позбавлення студентського життя. Про недоспані ночі, титанічну тяжкість навчального процесу, напівголодний стан через брак вільного часу та грошей, перебіжках по різнобарвному спектру різнопланової роботи. Адже кожен, я підкреслюю, кожен відчув на собі вищеперелічений аспект проблематичних ситуацій, пройшов по звивистій стежці перешкод і труднощів нелегкого шляху, усвідомив необхідність суспільства в незламній професії - студент! А ви після всього цього, та ще й з ноткою докору в голосі, говорите: «Яка нині стала молодь... Невдячна, невихована».

студентсвто - стан людини

Як легко все забувається. Як швидко ми дорослішаємо, усвідомлюючи себе цілком сформованою, закоренілою особистістю, миттєво забувши про той невеликий відрізок юнацької безпечності, який віддав себе безкрайньому морю знань. Бо тільки знання, праця, а головне банальна витримка і стійкість до натиску цього божевільного світу здатні виховати у студентів гідну зміну своїм предкам.

Студенти, студенти, студенти... Молоді люди, які примудряються на сорок карбованців на місяць жити з таким блиском і розмахом, як ніколи після, ні на які преміальні. Відпочивають тоді, коли всі працюють, і працюють тоді, коли всі відпочивають. Основні споживачі кулькових ручок і загальних зошитів, які по мірі їх перетворення в конспект стають спільними в буквальному сенсі цього слова. Колір, краса і гордість кожної сім'ї, що взяли у батьків все краще і продовжують брати знову і знову.

майбутній педагог

Студентів можна зустріти скрізь і в будь-який час доби. Встаньте в п'ять ранку, відкрийте вікно і вигляньте на вулицю. Ні душі. Лише двірник. Це студент. Їдьте на північ. У поїзді ви зустрінете майбутнього педагога, який розносить чай, в тундрі - майбутнього інженера, який будує корівник, а ще далі - майбутнього лікаря, який продає черешню. Вирушайте на південь. Відчуваєте? Запах. Студенти орудують. Цей запах називається «Биточки по-ялтинські». Улюблена страва кримського дикуна.

Студенти. Їх кількість зростає з набранням чинності пільгових цін на проїзд і зменшується в період сесії.

Правда, якщо придивитися, студента легко розпізнати за зовнішнім виглядом. Для нашого міста характерний такий тип.

ВІН. Не завжди підстрижений, частіше причесаний. Одягнений модно, восени - в нове. Обов’язково «дипломат». Це взагалі візитна картка. У відмінника він громіздкий, незграбний і важкий, як бронемашина. У ледаря - тонкий, витончений, злегка потертий зовні і новенький зсередини. У того, хто постійно перебуває на грані академвідпустки - сумка, в якій обов'язково є складаний ніж, пахне рибою, і курильна трубка.

ВОНА. Пещені руки. Рекламний манікюр. У кожному нігтикові, як у дзеркалі, відображені мама, тато, бабуся, дідусь і старша сестра. Зачіски немає. Її замінює стрижка. Помада з губ піднялася на щоки. Там вона довше затримується. В руках - «дипломат» з підручниками, на третьому курсі - пакет з конспектами, на четвертому - сумочка з косметикою. На п'ятому руки звільняються, але з них зникає манікюр і з'являється обручка.

Студенти. Вони є скрізь - у всіх країнах, на всіх континентах. Бо студент - це не звання і не професія. Це стан людини. І ймовірно, один із самих чудових.

Вчені рекомендують при вигляді студента відійти на три метри і закрити очі. При невиконанні вищеописаного ви можете бути заражені небезпечним вірусом «тягадонауконеврів». Цей новий вид хвороби був виявлений зовсім недавно в Каліфорнійському університеті експериментальної психології.

Але українські студенти знайшли спосіб лікування! Поділитися ним вони можуть з будь-ким, хто знає пароль, «Що пити будеш?».

Студенти всеїдні, однак воліють харчуватися дошираками, шоколадками і кавою; втім, деякі особини харчуються виключно пивом і сигаретами. Незважаючи на всеїдність, студенти вічно голодні, тому дірвавшись до їжі студент страшніший за борозубку - самого ненажерливого з тварин.

університет, працьовиті студенти

Студенти - це наше майбутнє, а розумні і працьовиті студенти - це наше сьогодення. В наших силах дати їм шанс: забезпечити студентів робочими місцями, дати можливість вдосконалюватися у сфері їх навчання, працювати і вчитися одночасно. Саме вони, студенти, найчастіше виступають генераторами креативних ідей та плідної роботи для компанії.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!