Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студентські історії, байки та веселі розповіді з життя

Студентські історії, байки та веселі розповіді з життя

Студентські роки ….

Лише закінчивши ВУЗ розумієш, наскільки чудовими були роки, що залишилися за плечима... Найбільш складним, здається, було поступлення. Далі, як по накатаній, все творилося саме по собі: нескінченні заняття, нудні сидіння в затхлому повітрі бібліотечних залів, відчайдушні місяці практики... І завжди, подібно грому серед ясного неба - неминучі сесії. Найцікавіше - вони завжди починалися як-то несподівано і проходили сумбурно, тривожно, з величезною (а в деяких - не дуже) відповідальністю. Але тим солодшими були посиденьки в честь їх закінчення і довгоочікувані місяці канікул.

безтурботне студентство

Скільки годин було пропущено за ці довгі золоті студентські роки, скільки........


22.01.2015 12:08/читати далі...
Представники однієї «нації» – «студенти»!

Студент - учень середньо - спеціального і вищого навчального закладів.

студенти

І це все? Хочу я вас запитати - це все?


22.01.2015 12:05/читати далі...
Студент - це стан душі...

Ну що ж ще можна сказати з приводу чергового свята - Дня студента?.. Відразу виникає питання: чому не відзначаємо, наприклад, День школяра або, скажімо, вихованця дитячого саду?.. Вони ж теж люди. І їх теж багато...

студент

Можливо, студентів


22.01.2015 12:00/читати далі...
Студентське самоврядування у вищих навчальних закладах Польщі

Для багатьох студентів студентське самоврядування - є першою сходинкою набуття досвіду в роботі, формування якісних рис характеру, самореалізації себе в соціумі.

студент

В ОСС працює молодь, яка намагається вирішувати........


22.01.2015 11:54/читати далі...
Студентське самоврядування за кордоном

Якщо ви знайомі з цим поняттям або вже є членом студентської ради - респект. Якщо це вираз вам нічого не говорить - це вже проблема.

самоорганізація студентів

Тому, що студентське самоврядування - це........


22.01.2015 11:49/читати далі...
Молодь за євроінтеграцію

Що таке європейські цінності? Які економічні, політичні, культурні наслідки спричинить за собою європейський вибір України? Що зміниться в житті країни і кожного українця? Знайти відповіді на ці питання - мета всеукраїнського проекту «YES ЄС!» організованого громадською організацією «Молоді регіони». В рамках проекту відбувся «круглий стіл» на тему євроінтеграції, в якому взяли участь студенти 2-го курсу.

ми за інтеграцію

«Ми вирішили не просто дати певну інформацію, а.......


22.01.2015 11:45/читати далі...
Всі смішні сценки взяті з життя - факт!

Всі смішні сценки, розігруються на сцені - реальні історії з життя, це факт! Але дія, представлена талановитими акторами, трохи перебільшена сценаристами, змушує всіх просто падати від реготу. Сьогодні ми можемо спостерігати смішні сцени на вулиці, в метро, на роботі і т. д. Ось, наприклад, деякі з них:

підлітки на скутері

Неділя. Пробка. Жарко - вікна в машині відкриті. Їдемо ледве-ледве. Справа з нами порівнявся скутер з двома підлітками.

Фраза дівчини-водія (15-16 років) - "Толік, я з тобою більше.......


22.01.2015 11:39/читати далі...
Студентське дозвілля. Вечір жахів – Хелловін

Свято, яке щороку відзначається 31 жовтня, знайоме багатьом студентам, що мають відношення до мовознавства та країнознавства. Народилося більше тисячі років тому на Британських островах і потім перекочувало до Америки, напередодні Дня всіх святих сьогодні - одне із найулюбленіших свят планети. Кафедри англійської мови ОДУ ніколи не забувають нагадати своїм студентам про Хелловін.

перевтілення в чорта

Це похмуро-життєрадісне свято бере початок в.....


22.01.2015 11:34/читати далі...
Хелловін: звідки взявся, як святкують, та чи свято це взагалі?

Що ви знаєте про Хелловін, крім того, що потрібно вирізати страшні голови з гарбузів, одягатися у страшні костюми і веселитися з усіх сил? А чи знаєте ви, звідки взялися традиції цього свята, яке, здається, відзначають уже в усьому світі?

атрибут свята

ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ ХЕЛЛОВІН?


22.01.2015 11:26/читати далі...
Ви не забули, як живеться у гуртожитку?

Як жити в гуртожитку студенту. Отже, уявіть ситуацію: Ви закінчили 11 класів у своїй рідній школі, і тепер Вам треба кудись вступати, тобто їхати в інше місто, влаштовуватися там і намагатися прожити. Припустимо, що Вам вдалося вступити до якогось ВУЗу, і тепер треба, природно, шукати місце постійного проживання далеко від дому, сім'ї, рідних і близьких. Звичайно, найкращим виходом із цієї ситуації буде заселитися в гуртожиток.

кімната в гуртожитку

Як вижити в гуртожитку?


22.01.2015 11:22/читати далі...