Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 4. Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ВТЕІ КНТЕУ

Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ВТЕІ КНТЕУ

« Назад

Чим ближче завершення школи, тим більше актуальним для випускників і їх батьків стає проблема, який вибрати ВУЗ? Здебільшого все залежить від того, ким хоче бути випускник. У місті Вінниця багато гарних учбових закладів, серед них величезною популярністю користується Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету. Визначними характеристиками Вузу є те, що за період своєї роботи він випустив велику чисельність спеціалістів, розмови про яких стали чудовою рекламою.

Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ВТЕІ КНТЕУ

Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) - визначний вищий учбовий заклад економічного напрямку у Вінницькій області.

Його історія - це здебільшого історія розвитку і досягнень, історія особистостей і колективу, які були органічно пов'язані з історією нашого регіону та держави.

Цей ВУЗ був сформований в 1968 році. Інститут постійно розвивається і при цьому проходить вдосконалення матеріально-технічної структури. Інститут розташовується на території чотирьох навчальних корпусів. Студенти, які проходять навчання в цьому інституті, мають можливість використовувати сучасне комп'ютерне, а також мультимедійне обладнання. Всі комп'ютери, наявні в інституті, утворюють єдину локальну мережу, також вони підключені до Інтернету.

Сьогодні ВТЕІ КНТЕУ є одним з найпопулярніших учбових закладів для тих, хто справді мріє про вищу освіту та диплом. Високопрофесійний і досвідчений колектив педагогів у ВТЕІ КНТЕУ дасть можливість вступникам дуже швидко пристосуватися в новому колективі і влитися в навчання. Це дуже відповідальний момент, який вплине на відношення студента до навчання в майбутньому.

Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету знаний не лише в місті Вінниця, щороку вступає велика чисельність абітурієнтів з інших міст, сіл і селищ. Якщо студенти не володіють власним житлом або вони прибули з іншого населеного пункту, заклад надає їм змогу оселитися в гуртожитку від учбового закладу. ВТЕІ КНТЕУ створює свою роботу на взаємоповазі і довірі між педагогічним колективом і студентами.

ВТЕІ КНТЕУ

Контакти Вінницького торговельно-економічного інституту

Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету розташований за адресою м. Вінниця, вулиця Соборна, д. 87.

Напрями навчання ВТЕІ КНТЕУ

• Інформатика і комп'ютерні технології;

• Політологія і міжнародні відносини;

• Туризм та готельний бізнес.

Торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету був створений у Вінниці в 1968 році і є визначним навчальним закладом економічного напрямку. Даний інститут має IV рівень кваліфікації, форму власності, а також три форми навчання (на безоплатній або платній основі) - стаціонарна, заочна та вечірня. По завершенні навчання у ВТЕІ, випускники одержують диплом державного значення, який підтверджує справжність одержання вищої освіти (за кваліфікованого рівня бакалавр, спеціаліст або магістр).

В склад матеріально-технічної структури інституту входять чотири навчальні корпуси, комп'ютерні аудиторії з сучасним обладнанням і можливістю підключення до глобальної мережі Internet.

Даний ВУЗ проводить підготовку кваліфікованих спеціалістів за такими кваліфікаціями:

• економіка, менеджмент, маркетинг;

• політологія і міжнародні відносини;

• комп'ютерні технології, інформатика;

• готельний бізнес і туризм.

Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, ВТЕІ КНТЕУ

Перелік факультетів і спеціальностей ВТЕІ

1) Факультет обліку і аудиту:

• кредит і фінанси;

• облік і аудит;

• економічна кібернетика.

2) Факультет менеджменту та економіки:

• менеджмент;

• економіка підприємства;

• світова економіка.

3) Факультет маркетингу, товарознавства та туризму:

• маркетинг;

• туризм;

• торговельне підприємництво товарознавство;

• готельно-ресторанна діяльність.

Студенти ВТЕІ приймають участь у спортивно-масових заходах, а також у художній самодіяльності.

В інституті працюють кваліфіковані фахівці, що мають вищі наукові ступені і вчені ранги. Викладачі ВТЕІ проходять стажування за кордоном за світовими програмами, а також приймають активну участь у різноманітних науково-методичних симпозіумах і конференціях.

Торговельно-економічний інститут успішно впроваджує міжнародні зв'язки та укладає вигідні договори про партнерство з багатьма закордонними вищими учбовими закладами.

Навчальний процес у ВТЕІ

Вінницький торговельно-економічний інститут проводить підготовку високого рівня фахівців в природному, правовому, технічному та економічному напрямку. Для цього інститут забезпечений усім необхідним. Для студентів проводяться заняття в навчальних корпусах, які обладнані за всіма вимогами до вищим учбовим закладам. В корпусах інституту знаходяться комп'ютерні аудиторії, в яких студенти ВТЕІ можуть підготуватися до практичних занять, класи облаштовані модерною технікою та забезпечені всім програмним комплексом для цього. На перервах студенти можуть підкріпитися в їдальні або буфетах.

Для бажаючих одержати вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті, останнім часом проводиться День відкритих дверей, коли можна буде прийти і дізнатися більш детальну інформацію про навчальний процес, подивитися інфраструктуру інституту, оглянути лекційні та практичні аудиторії, а також познайомитися з професорсько-педагогічним колективом.

Для успішної здачі ЗНО інститут проводить набір абітурієнтів на підготовчі курси, де викладачі навчать, нагадають і закріплять знання, отримані майбутніми студентами в школі. Після цих курсів буде значно легше здати як традиційні іспити, так і зовнішнє незалежне оцінювання.

Вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті можна отримати на очній та заочній формі навчання. На очній формі навчання студенти можуть навчатися на бюджетній і позабюджетній основі. Нагадаємо, що потрапити на бюджетну основу навчання буде більше шансів при записуванні на підготовчі курси, які проводяться на базі інституту.

Іногороднім студентам інститут може запропонувати місце проживання в одному з гуртожитків інституту.

На момент навчання, студентам очної форми навчання дається відстрочення служби в Збройних силах України. Крім того, бажаючі отримати військовий квиток можуть пройти військову кафедру, яка веде свою діяльність у Вінницькому торгово-економічному інституті.

Випускники ВТЕІ одержують диплом державного значення, який підтверджує справжність отримання вищої освіти у Вінницькому торгово-економічному інституті з зазначенням напрямку навчання та кваліфікації.

Міжнародна діяльність ВТЕІ

Міжнародну робота інституту координує відділ науки і міжнародних зв'язків. Він проводить  зв'язки з вищими учбовими закладами та творчими колективами близького і далекого зарубіжжя, забезпечує участь студентів і викладачів інституту у світових освітніх, наукових і культурних програмах, укладає договори про партнерство.

Підсумком діяльності в напрямку збільшення престижу учбового закладу і якісного виховання молодих фахівців європейського рівня є підтримання творчих зв'язків з такими державами як: Росія, Білорусь, Польща, Австрія, Румунія та ін. Міжнародна робота ВТЕІ КНТЕУ  спрямована на запровадження основних ідей і вимог Болонської декларації та забезпечення подальшої інтеграції вузу в світову освітньої та наукової громадськості.

Отже, ВТЕІ КНТЕУ – це високопрофільний навчальний заклад, який надає міцні знання та високоякісну підготовку своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!