Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 35. Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ВСЕІ ВМУРЛ "Україна"

Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ВСЕІ ВМУРЛ "Україна"

« Назад

Вінницький соціально-економічний інститут є функціональним відділенням вищого учбового закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Головну роль у процесі формування університету відіграв його президент - перший міністр освіти вільної України, визначний вчений, доктор технічних наук, професор Петро Михайлович Таланчук. Свою діяльність заклад здійснив у 1999 році на орендованих площах, а в нинішньому році введено у використання нову учбове приміщення, обладнаний гуртожиток.

Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ВСЕІ ВМУРЛ "Україна"

Контакти ВСЕІ ВМУРЛ «Україна»

Форма власності: Приватна.

Адреса: вул. Червоноармійська, 1.

Телефон: (0432) 67-69-82.

Гаряча лінія: (0432) 67-69-89, 69-46-71.

Електронна пошта: vnzvmurol@yandex.ru.

Офіційний сайт: www.vsei.vinnitsa.com.

ВСЕІ ВМУРЛ "Україна"

Учбовий процес в Вінницькому соціально-економічному інституті

На сьогоднішній день в закладі здобуває освіту 1,5 тис. студентів, у тому числі більше 70 - з різноманітними нозологічними характеристиками. Випускники ВСЕІ ВМУРЛ "Україна" працюють викладачами закладу, так і інших університетів, інститутів, технікумів і ПТУ області, спеціалістами з фізичної реабілітації, в архівних структурах, референтами-аналітиками, менеджерами органів державної влади та місцевого самоврядування.

Здійснюється підготовка за дев'ятьма спеціальностями. Студенти закладу, в тому числі і з певними вадами, багато разів були переможцями та конкурсантами загальноукраїнських конкурсів наукових робіт. Плідна увага надається в інституті популяризації здорового способу життя. Студенти  Вінницького соціально-економічного інституту багато разів були призерами спортивних турнірів університету «Україна», а педагоги здобули перше загальнокомандне місце. День працівників освіти 2011 року делегація педагогів і студентів зазначила на Говерлі.

Інститут підтримує зв'язки з науковими організаціями Росії, США, Молдови, Білорусії, Чехії, Македонії, Сербії, Норвегії, Великобританії та ін.

На протязі усієї історії становлення інститут є головним осередком формування вищої освіти в регіоні, проводить величезну діяльність по вихованню та підтримки еліти держави. Чимало студентів складають золотий фонд, гордість Вінниччини.

Головне надбання інституту – це, безумовно, професорсько-педагогічний колектив, серед яких академік і два члени-кореспонденти галузевих академій, 19 докторів наук, професорів, 36 кандидатів наук, доцентів, троє вчених відзначені рангом «Заслужений співробітник» в своїй сфері діяльності. За минулі 2 роки викладачі ВСЕІ ВМУРЛ «Україна» захистили 4 кандидатських і докторську дисертації. Патентами на винаходи володіють 38 працівників. За минулі 5 років педагогами закладу проведено більше 1700 наукових публікацій в різноманітних виданнях як в Україні, так і за границею.

Покращується матеріально-технічна структура закладу, куплено мультимедійний центр, інноваційний комп'ютерний кабінет.

3 лютого 2012 нове учбове приміщення Вінницького соціально-економічного інституту Університету "Україна", що по вул. Червоноармійській, приймав свій перший офіційний захід. В святковій обстановці дипломи про базову вищу освіту одержували перші випускники - бакалаври заочної форми освіти. Змог розташуватися в новій учбовій будівлі є визначним поштовхом для покращення матеріально-технічної структури інституту в цілому. Перш за все, куплено мультимедійний центр, сучасний комп'ютерний кабінет.

У закладі наявні: платне навчання, гуртожитки

Форми освіти:

- денна;

- заочна.

Типи навчально-спеціалізованих рангів:

- молодший фахівець;

- бакалавр;

- спеціаліст;

- магістр.

Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ВСЕІ ВМУРЛ "Україна"

Перелік підрозділів у ВСЕІ ВМУРЛ "Україна"

- правознавство;

- психологія;

- документознавство та інформаційна робота;

- соціальна діяльність;

- здоров'я людини (фізична реабілітація);

- фінанси і кредит;

- облік і аудит;

- менеджмент.

Вступники на 1 курс денної та заочної форми навчання здійснюють конкурсний відбір на основі ліцензій ЗНО з предметів, зареєстрованими Міністерством освіти і науки України відповідно до кваліфікацій, на які проводиться набір.

Конкурсний набір без сертифікатів ЗНО мають право: вступники, які завершили школу у 2007 р. і раніше, особи з обмеженими фізичними змогами (I і II група, діти-інваліди) громадяни, звільнені у 2012 р. зі строкової військової служби; військовослужбовці-контрактники. Студенти учбових установ I-II рівнів кваліфікації (високоосвічені співробітники та молодші фахівці) за суміжними спеціалізаціями приймаються на 2-й і 3-й курс.

Проводиться перепідготовка фахівців (друга вища освіта) за кваліфікаціями:

- психологія;

- соціальна діяльність;

- правознавство.

З 2012 р. студенти закладу мають змогу паралельно одержати диплом бакалавра міжнародного значення в Університеті "Вістула" (р. Варшава)!

Позитивні сторони освіти за програмою подвійного диплому:

- доступна оплата навчання;

- змога знайти роботу в Європі по спеціальності;

- одержання освіти за програмою бакалавра всього за 2 роки;

- опанування базової польської мови (за можливостями студентів освіта може відбуватися на англійській мові);

- змога знайомства з культурою та історією Польщі.

Програма бакалаврату закладу "Вістула" передбачає навчання за спеціалізаціями: економіка, філологія, інформаційні технології, соціологія.

В установі здійснюється широке приєднання студентів до науково-дослідної діяльності в межах виконання наукових тем, у наукових, проблемних секціях, симпозіумах, семінарах. Студенти закладу, в тому числі і з певними вадами, багато разів ставали призерами та конкурсантами загальноукраїнських конкурсів наукових робіт. Працівники закладу приймають участь у світових наукових заходах, у тому числі за границею, підтримують персональні наукові контакти з діячами Білорусі, Росії, США, Чехії, Македонії, Молдови, Сербії, Норвегії, Великобританії та інших держав. Також не можна не відзначити і про сформований при інституті Центр творчих навчальних технологій, директором якого є доктор педагогічних наук, професор Чернілевський Д. В.

Взагалі, на протязі усієї історії становлення інститут є головним осередком формування вищої освіти в регіоні, проводить плідну діяльність по вихованню та підтримки еліти спеціалістів.

Про інститут можна сказати ще багато хорошого, але ректорат далекий від завищених самооцінок. Команда вузу спроможна до творчих, нестандартних рішень, має – незважаючи на труднощі і кризові явища – бажання, волю і силу для пошуку методів запровадження в життя самих складних завдань.

Отже, ВСЕІ ВМУРЛ «Україна» - це широко профільний учбовий заклад, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, що дає змогу працевлаштуватись їм у майбутньому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!