Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 5. Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, ВНМУ ім. М. І. Пирогова

Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, ВНМУ ім. М. І. Пирогова

« Назад

Медичний ВУЗ – це одне з визначних вищих учбових закладів, який здійснює формування спеціалістів високого рівня кваліфікації медичної освіти, а саме клінічного профілю, в стоматологічній та фармацевтичній сфері.

Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, ВНМУ ім. М. І. Пирогова

Вінницький національний медичний університет є одним з найдревніших і добре знаних університетів, який розташовується в південному куточку України. Вінницький національний медичний університет володіє 4 рівнем кваліфікації України. Вінницький національний медичний університет надає більш високий рівень освіти, який відповідає рівневі світового стандарту.

З 1994 Вінницький національний медичний університет сформував понад 44000 спеціалістів, які діють в Україні, а також в інших державах світу.

Історія ВНМУ ім. М.І. Пирогова

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова веде свою історію з 1921 року.

В 1960 р. учбовому закладу надано ім'я М. І. Пирогова, а в 1984 році удостоєно «Знаком пошани».

З 1994 року Вінницький медичний інститут атестований і сертифікований за IV рівнем, а також отримав почесний ранг університету. Національним університет став у 2002 році, і в тому ж році був удостоєний почесними грамотами Кабінету міністрів України та Верховної ради України.

Сьогодні керівництво вузу очолює доктор медичних наук, професор, Герой України Мороз Василь Максимович.

ВНМУ ім. М. І. Пирогова

Контакти ВНМУ ім. М.І. Пирогова

Адреса: 211018 мобільний, Україна, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56.

Телефон: (0432) 57-03-60; факс: (0432) 67-02-03.

На сьогоднішній день в ВНМУ ведеться підготовка фахівців на наступних підрозділах:

- Медицина (лікувальна справа, стоматологія, педіатрія);

- Фармація (фармація).

Міжнародні контакти ВНМУ

Навчальний заклад позиціонує себе, як дружній по відношенню до споріднених зарубіжних освітніх установ та організацій. Співпрацює та підтримує творчі зв'язки з медичними факультетами з більш ніж 19-ти іноземних університетів, в числі яких установи з Франції, США, Німеччини, Росії та Англії. Багато викладачів тісно співпрацюють з фармацевтичними компаніями за кордоном, яких налічує близько 28. Крім того, викладачі університету задіяні в 72 міжнародних проектах.

Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, ВНМУ ім. М. І. Пирогова

Педагогічний колектив Вінницького національного медичного університету

Вінницький національний медичний університет є одним із небагатьох вищих учбових установ країни, де забезпеченість викладацького складу ступенями і званнями дуже висока. Практично кожен шостий педагог вузу є доктором наук або професор. Навчання студентів здійснюється 100 докторів наук і 424 кандидати наук. В університеті також працюють 6 заслужених діячів науки і техніки України, 4 заслужених педагога вищої школи і освіти України, 2 академіки Академії наук вищої школи України, 12 заслужених лікарів України, 6 лауреатів Державної премії України, лауреат Державної премії Республіки Білорусь.

У розпорядженні ВНЗ є сильна матеріально-технічна та учбово-методична структура. Тут створені різноманітні центри нових інтерактивних технологій, науково-дослідних, діагностичний центр, медико-психологічна клініка.

Університет також має комфортабельні гуртожитки.

Навчальний заклад належить до провідних у регіоні в сфері медицини та охорони здоров'я і до сьогоднішнього дня є володарем найвищого рівня акредитації. Заклад входить в список передових у сфері медицини за чисельністю володарів вчених ступенів у викладацькому складі. За останні 20 років продуктивна робота університету призвела до введення безлічі нових факультетів, серед яких стоматологічний і фармацевтичний. При установі організовані 12 наукових шкіл. Навчання в університеті базується на класичній системі викладання з урахуванням сучасних потреб, у зв'язку з чим, функціонують 32 комп'ютерних класи з підключенням до мережі інтернет.

У складі викладацького корпусу налічується 652 людей. Близько 90% з них - кандидати наук, ще 10 – професура і доктора наук. У студентському колективі налічується 6050 осіб, які здобувають освіту на таких відділеннях:

- медичний;

- стоматологічний;

- фармацевтичний.

Вчені ВНМУ кожного разу проводять наукові дослідження в сфері народної і класичної медицини.

Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, ВНМУ ім. М. І. Пирогова

Навчальна і наукова діяльність Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Учбовий план ВНМУ по структурі навчального процесу ефективно забезпечує впровадження модерних концепцій вищої освіти в Україні, які передбачають додержання єдиної бази професійної підготовки спеціалістів в сфері медицини. Навчання відбувається згідно з затвердженими учбовими планами і програмами державного стандарту. Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова тісно співпрацює з багатьма закордонними навчальними та громадськими організаціями, є дійсним членом кількох організацій і наукових співтовариств. У ВНМУ працюють 28 спеціалізованих кафедр, понад 500 високоосвічених вчених і викладачів. В університеті чудова учбова та методична база, облаштовані модерним устаткуванням аудиторії, кабінети і класи. Є змога одержання післядипломної освіти.

Університет проводить спеціально для майбутніх студентів День відкритих дверей. У цей день всі бажаючі отримати вищу медичну освіту або просто зацікавлені особи можуть прийти у приймальню університету. Гостям буде представлена багата матеріальна база університету, в яку входить декілька великих корпусів, де викладацький склад  ВНМУ проводить студентам лекційні та практичні заняття. У корпусах знаходяться їдальні, де студенти можуть поїсти, і комп'ютерні класи, обладнані сучасною технікою та програмним забезпеченням, необхідним для повноцінного проведення навчального процесу.

Медуніверситет імені Пирогова проводить підготовку абітурієнтів для успішної здачі ЗНО, на курси можуть записатися всі бажаючі особи. На підготовчих курсах професорсько-педагогічний склад допоможе підучити, нагадати і навчити абітурієнтів у вирішенні поставлених ним завдань на ЗНО з профільних предметів.

Вищу освіту студенти можуть отримати на очній і заочній формі освіти. На очній формі навчання студентам, які не пройшли службу в Збройних силах України, дається відстрочка від служби, відповідно до чинного законодавства країни.

По завершенню навчання в університеті випускникам ВНМУ видається диплом державного значення, який підтверджує кваліфікаційний рівень і напрям навчання студента.

На базі університету кожного року відбувається безліч наукових заходів. Тільки наукових конференцій влаштовується від 15 до 20 в рік, не рахуючи з'їздів, симпозіумів. Серед минулих подій варто особливо відзначити Всеукраїнську нараду з питань розвитку охорони здоров'я, і Пироговські читання.

Лікувально-консультативна діяльність проводиться у Вінницькому національному медичному університеті на 35 підрозділах. Клінічну роботу здійснюють 340 педагогів, поміж них - 68 професорів, 126 доцентів, 121 кандидат медичних наук.

Клінічні бази Вінницького національного медичного університету знаходяться на території трьох областей: Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській. Це 42 лікувально-профілактичних обласних і міських установ охорони здоров'я.

Загальний ліжковий фонд клінічних баз нараховує 15371 одиниць. Кожного року на клінічних кафедрах лікується і консультується близько 200 тисяч хворих.

Професорсько-педагогічний колектив 21 кафедри надає швидку медичну допомогу міському і сільському населенню.

Кожного року працівники клінічних кафедр все більш активно приєднуються до здійснення різних клінічних випробувань інноваційних фармацевтичних засобів.

На клінічних базах університету застосовуються 23 ультразвукових апарати, спіральний комп'ютерний томограф, 2 комп'ютерні томографи, устаткування для здійснення лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини.

Працівниками закладу проводиться співробітництво з учбовими закладами, фармфірмами 13 світових країн з 9 міжнародних і 13 державних програм.

Триває співпраця університету з укладеними договорами з іноземними учбовими установами.

Отже, Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова – це широко профільний навчальний заклад, який завжди радо вітає нових людей, які бажають отримати знання в лікувальній справі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!