Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 31. Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, ВКЕП ТНЕУ

Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, ВКЕП ТНЕУ

« Назад

ВКЕП ТНЕУ – це самостійний освітній заклад у структурі ТНЕУ, розташований у власному приміщенні, має все необхідне для нормального навчального процесу (бібліотека, комп'ютерні кабінети, навчальні класи та аудиторії). Форми навчання: денна та заочна, на бюджеті і за контрактом.

Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, ВКЕП ТНЕУ

Юридична адреса ВКЕП ТНЕУ: вул. Гонти, 37, м. Вінниця, 21017.

– адреса електронної пошти: vkep.tneu[at]gmail.com;

– адреса Web-сайту: www.tneu.edu.ua.

Законодавчі підстави для проведення навчальної роботи:

- Сертифікат щодо надання навчальних послуг (Серія АЕ № 270254 від 07.05.2013).

Історія становлення Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, ВКЕП ТНЕУ

ВКЕП ТНЕУ сформовано відповідно до указу ТНЕУ № 604 від 14.12.12 р., згідно з Законом України „Про вищу освіту”, Статуту Університету, листа МОН України №-1/11 – 18646 від 03.12.2012 р.

Вінницький коледж економіки та підприємництва створено на основі Вінницького інституту економіки ТНЕУ, який здійснив свою працю у м. Вінниці з 1 січня 1995 року на основі певного розпорядження керівника ТАНГ “Про формування Вінницького підрозділу Академії” за № 188 від 14.12.1994 р. У 2000 році Указом Міністра освіти і науки Кременя В.Г. (№ 220 від 20.06.2000 р.) Вінницький підрозділ ТАНГ було перемінено у окреме функціональне відділення ТАНГ – Вінницький інститут економіки (без можливостей законодавчої особи).

З квітня 2005 року внаслідок перейменування ТАНГ у Тернопільський державний економічний університет (Указ МОНУ № 274 від 04.05.2005 р.) заклад одержав ім’я Вінницький інститут економіки ТДЕУ зі збереженням свого законодавчого рангу – окремого функціонального відділення без права юридичної особи.

Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, ВКЕП ТНЕУ

З 29 вересня 2006 року у зв’язку з отриманням ТДЕУ рангу національного (постанова Президента України № 794 від 29.09.2006 р.) заклад одержав ім’я Вінницький інститут економіки ТНЕУ зі збереженням свого законодавчого рангу – окремого функціонального відділення без права юридичною особи.

Беручи до уваги збільшення попиту на професіоналів освітньо-кваліфікованого рангу „молодший спеціаліст”, а також одержаної великої чисельності замовлень зі сторони установ та закладів на їх формування керівництво ТНЕУ створив на зареєстрував головні положення освітянської роботи для Вінницького інституту економіки, які передбачають постійне становлення спеціалістів навчально-кваліфікованих рангів „молодший фахівець”. Внаслідок цього було затверджено рішення про формування Вінницького коледжу економіки та підприємництва  на основі Вінницького інституту економіки ТНЕУ.

Головною ціллю діяльності ВКЕП ТНЕУ є формування спеціалістів за навчально-кваліфікованим рангом «молодший фахівець» для задоволення вимог місцевого ринку праці.

ВКЕП ТНЕУ діє на базі Розпорядження, зареєстрованого ректором ТНЕУ, володіє окремими положеннями фінансово-господарської індивідуальності, а саме: право володіти персональним балансом, створення реєстраційного рахунку в органах Державної казначейської служби з можливістю мати код в сітці університету.

Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету, ВКЕП ТНЕУ

Студенти закладу набувають освіту за такими спеціалізаціями:

- Облік і аудит

"Облік і аудит" - студенти спеціалізації мають змогу працювати у підрозділах Міністерства фінансів України, Міністерства закордонних справ України та інших. Можуть посідати посади:  замісник керівника; директор контрольно-ревізійного відділення; контролер-ревізор та ін.

- Фінанси і кредит

„Фінанси і кредит” - сфера управління грошовими потоками організації, прибутком, капіталом та інвестиціями. Кваліфікація відповідає за застосування фінансових продуктів на ринку фінансових послуг. Формування спеціалісті спеціалізації „Фінанси і кредит” проводять високоосвічені професори, доценти та педагоги, які кожного разу працюють над покращенням своєї спеціалізації та педагогічної творчості, приймають активну участь у науково-методичних симпозіумах різноманітного рівня, діяльності кафедральних та міжкафедральних методичних семінарів.

- Економіка підприємства

„Економіка підприємства” - системна економічна кваліфікація. Для спеціалістів такого напряму необхідні глибокі знання з мікроекономіки, макроекономіки, зовнішньоекономічної роботи. Фахове становлення фахівця з економіки підприємства надає змогу діяти в різноманітних сферах економіки, у планово-економічних (соціально-економічних) відділеннях організацій та установ та ін.

- Право

Молодший фахівець з Права назначений для діяльності в органах юстиції, судах, в державних закладах, в податкових, митних, страхових та інших держустановах, господарських судах, в органах РАЦС, нотаріаті, органах внутрішніх справ. Спеціаліст цього рівня сформований до здійснення розшуків та забезпечення безпеки, діяльності у сфері охорони громадського порядку, в області юстиції та правосуддя. Може здійснювати адвокатську, нотаріальну та інші види законодавчої практики.

Отже, ВКЕП ТНЕУ -  це широкогалузева учбова установа, яка надає ґрунтовну підготовку своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!