Роздрукувати сторінку

Вінницький коледж Національного університету харчових технологій, ВК НУХТ

« Назад

Вінницький коледж Національного університету харчових технологій являється одним із потужних вищих навчальних закладів, акредитованих за першим рівнем.

Вінницький коледж Національного університету харчових технологій, ВК НУХТ

Контакти ВК НУХТ

Знаходиться ВК НУХТ в м. Вінниця за адресою: вулиця Привокзальна, 38.

Історія Вінницького коледжу

З 1930 р. розпочинає коледж своє літочислення. Спершу було організовано Вінницький індустріальний технікум, згодом було його реорганізовано у Вінницький енергетичний технікум. Тоді ж розпочинає свою роботу Теплоенергетичне відділення. За весь період свого існування на відділенні підготовлено більше восьми тисяч молодших спеціалістів.

В 1964 р. закладу змінено було назву на Вінницький політехнічний технікум.

З 1968 р. функціонує відділення Технологічне та відділення Автоматизації і комп’ютерної техніки.

В 1992 р. відкривається відділення Автомеханічне, нині найчисельніше відділення у коледжі (навчаються понад півтисячі студентів). За період свого існування автомеханічне відділення підготувало більше ніж 1600 молодших спеціалістів.

В 2000 р. розпочинає роботу Економічне відділення.

В 2008 р. технікум приєднується до Національного університету харчових технологій як самостійний структурний підрозділ із збереженням окремих прав юридичної особи. Тоді ж навчальний заклад отримує статус Вінницький коледж Національного університету харчових технологій.

Входження коледжу до складу вищого навчального закладу з четвертим рівнем акредитації надає випускникам можливість отримати повну вищу освіту за більш короткий термін навчання.

В 2011 р. на базі Економічного та Технологічного відділень почало функціонувати відділення Технології та організації виробництва.

За свою багаторічну діяльність вже протягом 85 років ВК НУХТ випустив понад двадцять сім тисяч спеціалістів, серед них керівники підприємств, відомі вчені, працівники в галузі харчової промисловості.

Нині очолює Вінницький коледж Національного університету харчових технологій Керницький Володимир Антонович, відмінник освіти України.

ВК НУХТ

Напрямки навчання в ВК НУХТ

Сьогодні ВК НУХТ готує професійних фахівців наступних спеціальностей:

1. Організація виробництва – готує спеціалістів з виробничого менеджменту для цільової, організаційної, управлінської діяльності на підприємствах різної форми власності всіх галузей;

2. Обслуговування комп’ютерних систем та мереж - підготовка техніків-програмістів для роботи, пов’язаної із створенням та впровадженням програмного забезпечення, з розробкою комп’ютерних систем обслуговування, їх налагодженням та експлуатацією;

3. Виробництво жирів і жирозамінників - підготовка техніків-технологів для діяльності на професійному рівні в переробній та харчовій промисловості, для здійснення технологічних процесів олійно-жирового виробництва;

4. Обслуговування і ремонт автомобілів та двигунів – підготовка механіків для організаційно-управлінської і виробничо-технічної діяльності по ремонту автомобілів та двигунів, їх технічним обслуговуванням;

5. Експлуатація теплотехнічного та теплотехнологічного устаткування і систем теплопостачання - підготовка техніків-теплотехніків для діяльності на професійному рівні, пов’язаної з виготовленням, проектуванням, монтажем, налагодженням і експлуатацією об'єктів теплового господарства на підприємствах, в інститутах проектних і науково-дослідних;

6. Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд – готує техніків - електриків для безпосередньої організації процесу виробництва по експлуатації, ремонту та технічному обслуговуванню установок промислових підприємств, електрообладнання на дільниці, зміні, в цеху і бригаді;

7. Монтаж, обслуговування засобів та систем автоматизації технологічного виробництва - підготовка техніків-електромеханіків, які можуть працювати оператором електронно-обчислювальних машин, метрологом, по ремонту електронних приладів  на підприємствах харчової промисловості;

8. Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв’язку та оргтехніки – майбутні спеціалісти здобувають професійні знання і практичні навики в галузі сучасних телекомунікаційних та інформаційних технологій, цифрових мереж інтегрального обслуговування, мереж мобільного та телефонного зв’язку, надання ресурсів та послуг мережі Iнтернет, структурованих кабельних систем;

9. Виробництво харчової продукції - підготовка техніків-технологів з технології харчування для роботи в ресторанному бізнесі, для роботи, пов’язаної технологією приготування різноманітних харчових виробів.

Отримують практичні навики студенти, проходячи практику на підприємствах м. Вінниці: «АВІС», ВАТ «Хлібпром», «Вінницька кондитерська фабрика» інші.

Випускники Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій за обраною спеціальністю можуть навчатися далі у Вінницькому Національному аграрному університеті, Вінницькому Національному технічному університеті, Вінницькому торговельно-економічному інституті, Тернопільському Національному технічному університеті та в інших вищих навчальних закладах України вищої акредитації.

В процесі навчання та виховання студентів Вінницького коледжу задіяно більше сотні викладачів, серед них чимало викладачів вищої категорії, Заслужені працівники освіти і науки України, кандидати наук, викладачі-методисти, аспіранти.

Вінницький коледж Національного університету харчових технологій, ВК НУХТ

Матеріально-технічна база ВК НУХТ

Сучасний ВК НУХТ має досить розвинуту матеріально-технічну і матеріально-спортивну бази, а саме: комп’ютерні кабінети, спеціалізовані навчальні кабінети, лабораторії, радіотехнічні майстерні, спортзали для спортивних ігор і спортивної гімнастики та боротьби, стрілковий тир, футбольне поле, стадіон, бігові доріжки.

Приділяється в коледжі значна увага збереженню національних традицій, популяризації народної української музики. В навчальному закладі створено гуртки художньої творчості: вокальний ансамбль, народний ансамбль танцю, сучасного танцю, ансамбль народних інструментів, естрадний спів, гурток художнього слова. Вони приймають активну участь в творчому житті ВК НУХТ: фольклорні свята, фестивалі, огляди, конкурси, творчі зустрічі і презентації.

Постійно працюють спортивні секції: вільна боротьба, баскетбол, настільний теніс, волейбол, легка атлетика, греко-римська боротьба, футбол. Проводяться спортивні спартакіади, змагання, ігри, товариські турніри.

Надбанням навчального процесу Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій є здобуті студентами на виставках технічної творчості обласного і республіканського рівнів призові місця, отримані грамоти Міносвіти України, призерство на всеукраїнських, обласних та міських олімпіадах.

Отже, ВК НУХТ – це сучасний навчальний заклад, який впевнено крокує у майбутнє!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!