Роздрукувати сторінку

Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва, ВІКОП

« Назад

Шановний абітурієнте! Якщо ти хочеш одержати кваліфікацію, необхідну на ринку праці, одержати не тільки теоретичні, а й практичні навички з кваліфікації, тоді Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва запрошує тебе на навчання. Студенти технічних спеціалізацій мають у своєму арсеналі модерні аудиторії, де відбувають цілий цикл освіти. Економісти мають можливість здійснювати практику в обласній податковій інспекції. Випускники ВІКОП діють на визначних організаціях України та за границею.

Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва, ВІКОП

Напрями навчання у Вінницькому інституті конструювання одягу і підприємництва

• Легка промисловість;

• Харчова промисловість і біотехнологія;

• Економіка, менеджмент, маркетинг.

Навчання у Вінницькому інституті конструювання одягу і підприємництва (ВІКОП)

Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва - це комерційний вищий учбовий заклад третього рівня акредитації, заснований в 2004 році. Студенти мають змогу навчатися на денній або заочній формі, на платній основі. Випускники ВІКОП отримують диплом державного значення після завершення Вузу (бакалавр або спеціаліст).

Напрями навчання у ВІКОП:

• менеджмент, маркетинг, економіка;

• біотехнологія та харчова промисловість;

• легка промисловість.

ВІКОП

Спеціальності Вінницькому інституті конструювання одягу і підприємництва:

• технології та конструювання швейних виробів;

• технологія виробів легкої промисловості;

• торговельне підприємництво товарознавство;

• оподаткування;

• кредит і фінанси.

В інституті застосовуються інноваційні, прогресивні методики навчання, модерні технології виробництва швейних виробів, а також є високопродуктивне швейне обладнання. В учбовому процесі використовуються сучасні інформаційні технології та новітнє програмне забезпечення.

Для розвитку творчого потенціалу студентів, а також для проведення науково-дослідної діяльності, сформовано навчально-матеріальну базу, яка складається з: трьох нових корпусів, виробничого підрозділу, двох комп'ютерних кабінетів, чотирьох майстерень, бібліотеки і читального залу, спортивного залу з тренажерами, фотостудії та музичної студії, модельні агентства, бази відпочинку.

Завдяки міжнародним програмам, випускники ВІКОП отримують роботу в різних організаціях і на підприємствах не лише в Україні, але і за її кордонами.

У ВІКОП працюють професори, доктори і кандидати наук, які використовують сучасні методики навчання і дають можливість кожному студенту проявити свої інтелектуальні та творчі здібності, а також в подальшому реалізувати свій потенціал. Під управлінням педагогів ВІКОП, студенти приймають активну участь у науково-дослідній діяльності, проводять різні презентації і виступають з доповідями.

Студенти інституту мають змогу продовжити ступеневу освіту в ОКР "магістр" у Національному університеті державної податкової служби України, Київському національному університеті технологій та дизайну.

До можливостей студентів - кафе, клуби за захопленнями, комп'ютерний центр, підготовчі курси з поглибленим опануванням окремих предметів ЗНО, курсова професійна підготовка (кравець-закрійник, перукар - модельєр, бухгалтер-обліковець), спортивні гуртки, приміщення спортивних тренажерів, баскетбольна команда ВІКОП - бронзовий переможець кубка України 2009р. серед чоловічих команд першої ліги, команда жіночого футболу «Подолянка», здійснення конкурсу «Королева Краси», база відпочинку.

Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва, ВІКОП

Директор керує роботою закладу  й несе індивідуальну відповідальність за його становлення, якість формування спеціалістів, здійснення наукових досліджень, моральний стан і трудову дисципліну в колективі, здійснення кадрової політики, є обличчям закладу у всіх державних органах, закладах і громадських установах, управляє підготовкою спеціалістів, зарахуванням, відрахуванням і поновленням студентів, бере на роботу й звільняє з роботи працівників, проводить контроль якості діяльності педагогів, організації учбово-виховної й культурно-масової діяльності, стану фізичної культури й здоров'я, здійснює побутове обслуговування студентів, керує фінансово-господарською роботою, матеріально-технічним забезпеченням й збереженням матеріальних цінностей, які існують на балансі інституту, публікує накази, які установлюють роботу інституту.

Ще під час освіти студенти здобувають вмінь індивідуального формування комерційних установ малого бізнесу. Позитивним зразком є те, що у Вінниці та Вінницькій області студентами за минулі 3 роки сформовано більше ніж 40 організацій. Надати освіту студентам Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва міжнародного рівня є одним з головних завдань. Про це піклується освічений, високоспеціалізований колектив педагогів. За минулі роки заклад переглянув й осучаснив навчальні плани та програми за зразками найкращих вищих учбових закладів, запровадили нові інтерактивні технології навчання, неухильно вдосконалюють структуру інституту.

Щороку розширюється спектр нових актуальних напрямів формування спеціалістів. Як підсумок, кожного року до закладу невпинно збільшується потік вступників. Можна зазначити, що останнім часом на ринку праці збільшується попит саме на кваліфікації ВІКОП, в цьому можна переконатися, відвідавши інтернет-сторінки, присвячені працевлаштуванню. Шаною закладу на даний час є його колишні студенти: успішні підприємці та співробітники, визначні науковці, керівники виробництв, педагоги.

Характерною ознакою закладу є не лише надання глибоких ґрунтовних основних знань, а й хороше, чуйне відношення до студентів. Порівняно маленький педколектив живе та діє як одна сім’я, де не існує чужих дітей та не своїх проблем – групові керівники – куратори - пильно стежать не лише за освітою студентів, а і за їх побутом, вільним часом, а коли потрібно – надають допомогу розв’язувати головні проблеми.

В вузі студенти не лише здобувають освіту – вони володіють можливістю займатися в гуртках легкої, важкої атлетики, шахів, волейболу та інших, де збільшують свою спортивну творчість. Баскетбольна команда ВІКОПу – бронзовий переможець кубку України 2009 року поміж чоловічих команд першої ліги. Беруться в оренду також спортивні зали в клубах «Максимус» та «Маяк». Проводяться дискотеки, є студентські їдальні, кафетерії. Щорічними стали здійснення конкурсу «Королеви краси». Дівчата змагаються не лише за ранг найкрасивішої, а і найтворчішої, - адже демонструються моделі одягу, які належать креативному перу учасників. Кожного року відбуваються загальноукраїнські конкурси моди, в межах яких мають місце професійні конкурси молодих модельєрів-дизайнерів одягу – «Печерські каштани», «Феєрія краси», «Вінницький подіум» та багато інших, де високо відзначили працю студентів ВІКОПу. Традиційними є здійснення восени днів здоров’я, де студенти разом з педагогами відпочивають на чудових узбережжях Південного Бугу, де відбуваються спортивні турніри, конкурси кулінарних вмінь та інші веселі розваги.

Отже, ласкаво просимо долучитися до родини Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва, всім бажаємо вдалого складання екзаменів, досягнення цілі і всього найкращого!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!