Роздрукувати сторінку

Вінницький фінансово-економічний університет, ВФЕУ

« Назад

Вінницький фінансово-економічний університет – вищий приватний навчальний заклад, який є провідним ВНЗ в області економіки, фінансів та менеджменту.

Вінницький фінансово-економічний університет, ВФЕУ

В університеті 4 факультети (факультет фінансів, факультет бухобліку, факультет управління, факультет економічної кібернетики), закінчивши які, студенти отримують ступінь магістра. Випускники факультету права отримують ступінь бакалавра.

Напрями навчання ВФЕУ

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

У 1993 році, у Вінниці був заснований приватний фінансово-економічний університет четвертого рівня акредитації. Він є провідним навчальним центром Поділля, який проводить підготовку кваліфікованих фахівців за напрямами навчання: економіка, менеджмент, маркетинг; правознавство і юриспруденція; комп'ютерні технології та інформатика. Студенти університету проходять навчання виключно на платній основі. Випускники, по закінченні ВФЕУ, отримують диплом державного зразка, в якому зазначено напрям підготовки та отримана студентом кваліфікація.

В університетську матеріально-технічну базу забезпечення входять: чотири навчальні корпуси, загальною площею 18,5 тисяч кв. м.; п'ять сучасних комп'ютерних класів, читальний зал і бібліотека, спортивний комплекс, їдальня, медпункт і видавничий відділ.

ВФЕУ

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів у ВФЕУ:

- бакалавр;

- спеціаліст;

- магістр.

Факультети і спеціальності ВФЕУ:

1) Факультет менеджерський:

- менеджмент.

2) Факультет права:

- правознавство.

3) економічний факультет:

- фінанси і кредит;

- економічна кібернетика;

- облік і аудит.

4) Факультет другої вищої освіти:

- облік і аудит;

- менеджмент організацій.

Вінницький фінансово-економічний університет, ВФЕУ

Завдяки кваліфікованому викладацькому складу, ВФЕУ став потужним науковим та інтелектуальним центром, який оснащений сучасними технологіями освіти, а також науково-дослідної діяльності.

Абітурієнтам, які бажають стати студентами фінансово-економічного університету, необхідно звернутися до приймальної комісії ВНЗ для отримання детальної інформації про вступні іспити, про необхідні документи та строки їх прийому, а також про необхідні сертифікати центру оцінювання для вибраних спеціальностей.

Вінницький фінансово-економічний університет має сучасний затребуваний набір кафедр, всього їх п'ять. У ВФЕУ навчаються близько 3000 студентів. Крім необхідних економічних знань і навчання іноземної мови, випускники ВФЕУ володіють навичками професії економіста, без яких важко починати кар'єру.

Вінницький фінансово-економічний університет знаходиться під управлінням ректора і чотирьох деканів.

Університетська бібліотека і 8 комп'ютерних класів (загальним об'ємом на 100 осіб) завжди до послуг студентів. Також на території університету є їдальня і ресторан, сучасний спортивний комплекс.

Вінницький фінансово-економічний університет дотримується семестрової системи (кожен семестр 18 тижнів). Приватна система навчання у ВФЕУ не передбачає вільного відвідування лекцій і необґрунтованих прогулів: якщо студент пропустить більше трьох занять, викладач має право звільнити студента від курсу, за винятком особливих випадків.

Вінницький фінансово-економічний університет

Контакти ВФЕУ

Вінницький фінансово-економічний університет розташований за адресом м. Вінниця, вулиця Пирогова, б. А. 71.

Вінницький ФЕУ – провідний навчальний центр Поділля, який проводить підготовку висококваліфікованих фахівців з менеджменту, обліку і аудиту, фінансів, економічної кібернетики, права для економічного зростання української нації.

Завдяки самовідданій творчій співпраці всього колективу заклад став потужним інтелектуальним та науковим центром, оснащеним сучасними технологіями освіти та дослідницької діяльності. Новаторські підходи до організації навчального процесу, плідна науково-методична діяльність, організаційно-виховна активність стали результатом визнання ВФЕУ і міцною базою для подальшого розвитку. Основною метою діяльності університету є формування фахівців високих моральних цінностей, здатних до творчої праці, професійного росту, наукового пізнання і демократичного світогляду.

Матеріально-технічна структура ВФЕУ

В матеріальній базі Вінницького фінансово-економічного університету знаходиться стадіон, спортивний зал, медпункт і навчальні корпуси. У навчальних корпусах, де проводяться заняття для студентів, розташовані їдальні, де майбутні фахівці зможуть підкріпитися.

Для абітурієнтів університет проводить День відкритих дверей. В цей день всі охочі можуть прийти до ВНЗ та дізнатися більш детальну інформацію про навчальний процес, подивитися власними очима на навчальні класи, познайомитися і поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом.

Для успішного зарахування до лав студентів, університет проводить набір абітурієнтів на підготовчі курси, які допоможуть майбутнім студентам з легкістю здати і отримати хороші результати на традиційних іспитах та ЗНО.

Вищу освіту в університеті можна отримати на очній та заочній формі навчання. На очній формі навчання студенти мають можливість навчатися на бюджетній та позабюджетній основі, це залежить від їх успішності в навчальному процесі і результатів іспитів. Студентам надається відстрочка від служби в Збройних силах України, відповідно до законодавства.

Отже, Вінницький фінансово-економічний університет – це широко профільний учбовий заклад, який надає міцні та ґрунтовні знання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!