Роздрукувати сторінку

Вінницька філія Київського університету ринкових відносин, ВФ КУРВ

« Назад

Контакти ВФ КУРВ

Вінницька філія Київського університету ринкових відносин, ВФ КУРВ

Адреса Вінницької філії: 21050 м. Вінниця, вул. Козацького 15.

Тел.: (0432) 56-29-04, (0432) 56-29-05.

Е-mail: kursy@kmnr.edu.ua.

Контактні телефони: (0432) 56-29-04, (0432) 56-29-05.

Історія становлення Вінницької філії КУРВ

Вищий учбовий заклад IV рівня кваліфікації. Вінницька філія Київського університету ринкових відносин була сформована в 2005 році.

За роки становлення Вінницький філіал Київського університету ринкових відносин став визначним учбовим закладом Вінницької області з безперебійною системою формування високоосвічених кадрів у сферах економіки. Освітній процес у Вінницькому філіалі створюють визначні доктори та кандидати наук, високоосвічені педагоги.

ВФ КУРВ

Навчальний процес і напрями навчання у Вінницькій філії Київського університету ринкових відносин, ВФ КУРВ

Вінницька філія КУРВ здійснює учбовий процес за інноваційними технологіями освіти, складники яких:

- Опанування гіпертексту робочого посібника з науково-теоретичним оглядом матеріалу, що опановується за програмою і домашніми завданнями;

- Активні семінари (у вигляді ділових та рольових ігор, дискусій); інформативні заняття в структурі Internet;

- Праця з фондами електронної бібліотеки.

Вінницька філія КУРВ спрямовує свою освітню діяльність на включення в єдиний міжнародний освітній простір. У рамках цієї системи діє факультет економіки і права, який проводить формування бакалаврів, і на основі Київського університету ринкових відносин фахівців і магістрів за такими кваліфікаціями:

- Фінанси і кредит;

- Облік і аудит;

- Правознавство.

Учбово - виховний процес відбувається на основі персональної модерної матеріально - технічної структури, яка охоплює:

- Комфортні аудиторії, облаштовані технічними засобами навчання;

- Модерна наукова бібліотека;

- Мультимедійні комп'ютерні аудиторії з виходом в Internet.

Загальне формування, визначення важливих напрямків в здійсненні учбово-методичної діяльності у філії проводить Вчена рада КУРВ. Випускники філії одержують дипломи державного значення України, згідно навчально - спеціалізованого рівня. Після отримання дипломів випускники мають можливість працювати на відповідних посадах, так як вони є висококваліфікованими, конкурентоспроможними фахівцями в області економіки, фінансів, обліку як на українському, так і на міжнародному ринку праці. А також можуть здобувати подальшу освіту в Київському університеті ринкових відносин в аспірантурі або на факультеті післядипломної освіти.

Освітній процес у Коледжі створюють високоосвічені педагоги, здебільшого вищої кваліфікації, які приєднують студентів до участі у наукових семінарах круглих столах, світових навчальних проектах, а також екскурсіях до пам’ятних місць, пов’язаних з українською і світовою культурами.

Вінницька філія Київського університету ринкових відносин, ВФ КУРВ

Довузівська підготовка у Вінницькій філії КУРВ

У Київському університеті ринкових відносин діє Підготовче відділення, ціллю якого є формування жителів України до вступу до вищих учбових установ і проведення ЗНО. Підготовчі курси розраховані на школярів 9-11 класів, а також – осіб, що володіють базовою чи повною загальною середньою освітою.

Для слухачів Підготовчого підрозділу проводяться круглі столи і лекції визначних діячів. Великою престижністю поміж учнівської молоді користуються практичні заняття і ділові ігри, що відбуваються в університеті на основі учбово-тренувального банку «Україна-Німеччина» із застосуванням програмного забезпечення «MILLENIUM». Робітники Підготовчого підрозділу проводять дослідження попиту киян на навчальну послугу довузівської підготовки під час зустрічей у школах, на виставках освіти, у Дні відкритих дверей Університету, у Малій академії наук.

Довузівське формування в Університеті відбувається за трьома головними напрямами:

- «економіка та підприємництво»;

- «менеджмент і адміністрування»;

- «право».

Керівник Вінницької філії

Мазур Галина Олександрівна, кандидат економічних наук, завершила Київський державний торговельно-економічний університет за кваліфікацією «Фінанси». Дисертацію на отримання наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціалізації 08.00.05 «Формування продуктивних сил і регіональна економіка» захистила у Чернігівському державному технологічному університеті.

Підрозділ культурно-просвітницької праці ВФ КУРВ

Життя студентів формується не тільки з курсів, семестрів та академічних годин, але і з правильно сформованого студентського вільного часу. Говорять, що роки, відбуті в ВНЗі, вкарбовуються в пам’яті на все життя. Саме для координації культурно-виховного процесу, формуванню креативного потенціалу студентів сформовано підрозділ культурно-просвітницької роботи. Його важливими завданнями є створення студентського вільного часу і формування вокально-хорових та танцювальних вмінь студентів Університету і Коледжу.

Заходи і події у Вінницькій філії КУРВ

Чимало років підряд гарною коледжівською традицією стало брати першокурсників до студентської родини. Групи першого курсу виявляють креативний потенціал захоплюючим конкурсом «Привіт, студентське життя!», у якому студенти перших курсів виявляють свої таланти для того, щоб отримати головний приз – поїздку на екскурсію до відомих історичних куточків України.

До постійних календарних університетських заходів належать святкування Дня освіти, Міжнародного жіночого дня, Дня Перемоги, концерти для студентів «До побачення, університет!». Кожне свято не можливе без захоплюючих  конкурсів і подарунків. Заклад організовує виїзні концерти на навчальні виставки вищих учбових установ, приймає участь у Світових конкурсах: «Барви осені», «Весняна хвиля», у період яких студенти багато разів здобували переможні місця.

Підрозділ культурно-просвітницької діяльності по-творчому підходить до здійснення ряду мистецьких заходів. Оригінально здійснюється святкування Нового року – дружньо, загальною працею вокальної, хорової, хореографічної студій проводяться постановки мюзиклів, в ході яких професорсько-педагогічний колектив та студенти зустрічаються з казковими героями – сильними гардемаринами і принцами з різноманітних держав, екстравагантною Солохою і Вакулою, з модерною Попелюшкою і незабутньою мачухою. Запальні танці переміщають їх то в Іспанію, то в Індію, то у Латинську Америку і на королівський бал. Захоплюючими стали мюзикли «12 місяців», «Ніч перед Різдвом», «Попелюшка». А під час Різдвяних свят учасники вокально-хорового колективу традиційно поздоровляють педагогів колядками і засіваннями.

Отже, Вінницька філія Київського університету ринкових відносин – це сучасний модернізований заклад освіти, який радо зустрічає абітурієнтів у своїх лавах.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!