Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 41. Вінницький факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ВФ КНУКМ

Вінницький факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ВФ КНУКМ

« Назад

Контакти Вінницького факультету КНУКМ

Вінницький факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ВФ КНУКМ

Адрес навчального закладу: 21009, м. Вінниця, вул. Червоноармійська, 7.

Тел./факс: 55-42-97;

Тел.: 66-65-62, 27-23-55;

E-mail: unicultvinn@rambler.ru.

Історія Вінницького факультету Київського національного університету культури і мистецтв

Вінницький факультет  Київського національного університету культури і мистецтв є одним із найменших учбових установ  і посідає важливе місце на ринку навчальних послуг.

Бути студентом закладу захоплююче та перспективно, так як тут формуються всі необхідні умови для всестороннього становлення молоді. За цей період сформовано приблизно 1,5 тис. спеціалістів у сфері туризму, готельно-ресторанного бізнесу, органів державної влади і керівництва, дизайнерів середовища, ландшафту інтер’єру, перукарів зачісок. Серед студентів – директори та визначні спеціалісти туристичних установ, ресторанів, комерційних підрозділів, банків, судових організацій, салонів краси, перукарень тощо. Студенти закладу діють  в більшості державах світу.

За невеликий період своєї роботи Вінницький факультет КНУКіМ сформував персональну матеріально-технічну, учбово-методичну, наукову структуру та створив науково-педагогічний потенціал, що надає змогу формувати спеціалістів на якісно новій основі. На даний період факультет – модерна, широко відома учбова установа з новітніми інформаційними, комп’ютерними, мультимедійними засобами, що надає змогу здійснювати учбовий процес і формування спеціалістів на якісному, конкурентоздатному рівні.

ВФ КНУКМ

Становлення спеціалістів проводить професорсько-педагогічний колектив, який відповідає потребам ліцензування та міжнародному рівню.

Випускники Вінницького факультету володіють достатніми можливостями працевлаштування в галузі послуг та обслуговування, туристичної сфери, комерційних і державних закладах, що вимагають професійного здійснення діловодства та управлінської документації.

В ВФ КНУКМ є представницький орган студентської організації - Студентський парламент, роботою якого є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, сприяння їх учбовій, науковій і креативній роботі, організація роботи студентських секцій, наукових організацій і гуманітарних контактів.

У закладі наявні: платне навчання, гуртожитки, військовий підрозділ.

Форми навчання:

- денна;

- заочна.

Типи навчально-спеціалізованих рівнів ВФ КНУКМ

- молодший фахівець;

- бакалавр;

- спеціаліст.

Вінницький факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ВФ КНУКМ

Кількість відділень Вінницького факультету КНУКМ

- діловодство органів державної влади і управління;

- менеджер готельно-ресторанної сфери;

- менеджер міжнародного туризму;

- дизайнер середовища (інтер'єру, ландшафту);

- модельєр-перукар;

- дизайнер зачісок.

Отже, Вінницький факультет Київського національного університету культури і мистецтв – це сучасний заклад освіти, який надає міцні та ґрунтовні знання своїм студентам, які допомагають їм працевлаштуватись у подальшому житті.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!