Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 28. Тульчинський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, ТТВМ БНАУ

Тульчинський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, ТТВМ БНАУ

« Назад

Тульчинський технікум ветеринарної медицини – досить популярний учбовий заклад в  Україні та за її границями.

Тульчинський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, ТТВМ БНАУ

Достатню популярність він отримав завдяки авторитету своїх студентів, які достойно накопичують найкращі традиції колективу.

Контакти ТТВМ БНАУ

Адрес: 23600 Україна, Вінницька обл., м. Тульчин, вул. Леніна, 55.

Тел. (04335) 2 – 15 – 51.

ТТВМ БНАУ

Історія становлення Тульчинського технікуму ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету

Своє становлення він розпочинає з травня 1956 року, коли розпорядженням Міністерства аграрного господарства №344 від 16 травня 1956 року поєднано два учбових заклади: Тульчинську однорічну ветеринарну школу та Теплицький зоотехнічний технікум. Його матеріальною структурою стали 260 гектарів землі, будинок однорічної ветеринарної школи із 6 класних кабінетів, збудоване приміщення партійної школи, знищеної німцями під час відступу, маленька чисельність корів, коней, свиней, трактор, сівалка та 2 напівзнищених будівлі для утримання тварин.

Указом Кабінету Міністрів України "Про перейменування деяких сільськогосподарських вищих учбових закладів", розпорядженням Міністерства сільськогосподарської політики України №511 від 20.07.2009 року, постановою по Білоцерківському національному аграрному університету №197 від 20.07.2009 року Тульчинський технікум ветеринарної медицини став функціональним відділенням БНАУ.

Керівник Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ - Моркляк Михайло Іванович - є взірцем гідного трудового шляху від працівника до високоосвіченого фахівця і керівника.

За його  егідою і активної участі створено музей технікуму, в якому показано 50-річну історію учбового закладу.

 Групує  колектив, який діє над застосуванням і покращенням нових форм і методів навчання та виховання, над підвищенням іміджу учбової установи, становленням активної професійної позиції у майбутніх ветробітників, яка надає право стояти на варті здоров’я тварин.

Технікум формує молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- бухгалтерський облік;

- ветеринарна медицина.

Тульчинський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, ТТВМ БНАУ

Структурні підрозділи ТТВМ БНАУ

- Тульчинський технікум;

- Учбово - виробнича клініка;

- Виваріум;

- Бібліотека;

- Спортивний комплекс;

- Гуртожиток;

- Музей;

- Предметні гуртки;

- Гуртки художньої творчості.

Навчальний заклад ТТВМ БНАУ володіє двома учбовими приміщеннями:

- учбова будівля №1 по вул. Леніна, 54;

- учбова будівля №2 по вул. Леніна, 55.

Випускники Тульчинського технікуму одержують рівень молодшого фахівця та мають змогу продовжити здобувати освіту за освітньо-кваліфікаційними програмами формування бакалавра, фахівця і магістра в Білоцерківському національному аграрному університеті без вступних іспитів і без здійснення зовнішнього незалежного тестування.

В класах та аудиторіях закладу одночасно здобуває освіту понад 500 студентів.

За період становлення учбової установи її завершили понад 10 тисяч таких фахівців. Серед них визначні імена науковців, що є шаною учбового закладу.

В ТТВМ БНАУ сформовані певні умови для освіти і дозвілля студентів, що особливо причаровує сюди молодь. Тут линуть пісні, пишуться вірші і гуморески, і навіть гопака є кому танцювати. Художня творчість майбутніх спеціалістів розвивається. В технікумі діють хореографічний та драматичний секції, два молодіжних гурти модерної пісні „Зорепад” і „Козаченьки,” який 2 роки підряд стає призером обласного конкурсу „Софіївські зорі”, є конкурсантом Загальноукраїнських фестивалів. Більше ніж 10 років функціонує студентський аматорський народний хор, в якому приймають участь бідьше ніж 60 студентів.

Адміністрація Тульчинського технікуму не стоїть в стороні від позаучбового життя студентів. Діяльність по поліпшенню житлово-побутових умов, формування особистісних особливостей студента є важливою частиною учбово-виховного процесу, яка направлена на збільшення якості формування високоосвічених спеціалістів.

В рамках заходів із поліпшення соціально-побутових умов життя студентів представники керівництва, куратори приходять в  гуртожиток з ціллю контролю за додержанням правил проживання і поведінки в гуртожитку, ознайомлення з діяльністю студентського самоврядування, сприяння становленню у студента дбайливого ставлення до матеріальних цінностей, господарських здібностей, змоги правильно оцінити явища i процеси оточуючого середовища.

Тульчинський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету

З ціллю стимулювання у студентів бережливого відношення до матеріальних надбань, розуміння правил спільного життя та етики, формування креативних вмінь та естетичного світогляду оголошено конкурс на визначення і відзначення найкращого помешкання за 2-місячний термін життя у гуртожитку, при цьому буде враховуватися: санітарний вигляд, художньо-естетичне оздоблення, устаткування та благоустрій кімнат, умови для здобуття освіти, стан збереження майна, дотримання правил внутрішнього розпорядку.

Кожного року покращується учбово-матеріальна структура. Висока професійність педагогів учбової установи на протязі багатьох років показує плідні підсумки. Мабуть, важко знайти на карті регіону такий населений пункт або господарство, де б не діяли спеціалісти, вивчені в лавах Тульчинського технікуму.

Минають роки, видозмінюються покоління студентів і педагогів технікуму. Постійним залишається високий креативний  потенціал колективу, намагання збільшити славні традиції, шану за свій учбовий заклад, його студентів.

Отже, життя в ТТВМ БНАУ багатопрофільне і насичене. Студентів з дипломами технікуму на даний час можна зустріти в різноманітних місцинах країни. Вони гідно несуть почесний ранг співробітників ветеринарної медицини. А їм на зміну прийшли десятки юнаків і дівчат, які обрали найлюдянішу професію на землі. Є впевненість, що з них, як і з їх попередників повстануть гарні спеціалісти своєї діяльності. Бо, як говорять в народі: славному роду нема переводу!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!