Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 22. Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету, НКБА ВНАУ

Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету, НКБА ВНАУ

« Назад

Немирівський коледж будівництва та архітектури ВНАУ - вища учбова установа I рівня кваліфікації.

Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету, НКБА ВНАУ

Загальна інформація про НКБА ВНАУ

НКБА ВНАУ був сформований як будівельний технікум в грудні 1945 року для становлення техніків-будівельників за кваліфікацією "Промислове та цивільне спорудження".

З 1945 по 1954 рік технікум перебуває у підданстві управління у справах аграрного і колгоспного будівництва при Раді Міністрів СРСР, з 1955 по 1957 рік - Міністерства міського і сільського будівництва УРСР, з 1957 по 1973 - Міністерству промислового будівництва УРСР, з 1973 по 1986 роки - Міністерству аграрного будівництва УРСР, з 1986 року - Міністерству аграрного господарства, на теперішній день - Міністерству сільськогосподарської політики України. У 2003 році технікум включений у склад Вінницького державного аграрного університету як окремий функціональний підрозділ, а з 1 грудня 2009 року йому надано ранг коледжу.

Коледж володіє сертифікатом на право здійснення повної загальної середньої освіти.

З початку свого становлення учбовий заклад сформував понад 8000 молодших фахівців для народного господарства, які мають авторитет як в Україні так і в державах ближнього і далекого закордону.

НКБА ВНАУ

Забезпечення учбового процесу у Немирівському коледжі будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету

Педагоги та студенти закладу приймають активну участь у світових науково-практичних семінарах.

Колектив педагогів, їх спеціалізований ранг дають можливість забезпечити досить високий рівень освіти студентів.

У коледжі функціонують 12 аудиторій, 26 учбових класи, навчальні майстерні, три майстерні персональних комп'ютерів.

Майстерні містять у своєму розпорядженні 8 цехів, де в один і той же час можуть здійснювати практичні роботи 120-150 осіб. Тут студенти отримують робітничі кваліфікації:

- штукатур;

- маляр;

- покрівельник;

- столяр;

- слюсар;

- оператор газової котельні;

- оператор комп'ютерного набору та ін.

Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету, НКБА ВНАУ

В закладі функціонує навчально-практичний центр, де формуються робітничі кадри 13 спеціальностей, здійснюють перепідготовку та підвищують кваліфікацію працівники району та області, проводиться практичне навчання студентів інших учбових закладів України. На це є певні сертифікати Міністерства освіти і науки України.

При закладі сформовано науково-технічну Раду, до числа якої включені педагоги спецдисциплін. Членами науково-технічної Ради закладу проводиться науково-пошукова та дослідницька діяльність. Запроектовано і побудовано понад 50 об'єктів за авторськими проектами педагогів і студентів установи.

Педагоги закладу беруть участь в конкурсі, який відбувається  НМЦ (Немішаєве) та обласною методичною спілкою на найкращу методичну роботу. У 2009 році два дипломних проекти коледжу удостоєні нагородами Загальноукраїнського конкурсу дипломних проектів "Зодчий ХХІ віку", здійсненого Іспанською фірмою "URSA", з застосуванням утеплювачів при проектуванні споруд. Один проект посів у цьому конкурсі друге місце.

Немирівський будівельний коледж володіє досить стійкими договірними стосунками з Київським державним технічним університетом будівництва та архітектури ОДАБА, Київським зональним науково-дослідним інститутом експериментального проектування, що надає можливість проводити формування спеціалістів, зменшити тривалість їх навчання; здійснити підвищення спеціалізації педагогів коледжу та покращувати учбово-методичне забезпечення освітнього процесу.

Контингент учбового закладу становить 540 студентів на денній формі навчання і 190 студентів на заочній формі навчання. 75% з них здобуває освіту за кошти держбюджету.

На основі  коледжу функціонує учбово-консультаційний центр Київського Національного університету будівництва і архітектури за кваліфікацією "Теплогазопостачання і вентиляція" (заочна форма освіти зі зменшеним терміном навчання для студентів закладу).

До можливостей студентів НКБА ВНАУ

- Їдальня на 80 чоловік та буфет;

- 100% забезпечення гуртожитком;

- Бібліотека, загальний бібліотечний фонд якої нараховує 54,3 тис. екземплярів.

Для здійснення позаурочної роботи та вільного часу студентів діють спортивні підрозділи, гуртки художньої творчості, предметні гуртки, проводяться екскурсії на світові фестивалі "Будівництво та архітектура" та ін.

Співпраця Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету

Студенти закладу мають змогу продовжити здобувати освіту у багатьох установах України та світу, що свідчить про налагодження тісних контактів з різними університетами та академіями.

Працевлаштування НКБА ВНАУ

Після завершення закладу студенти одержують направлення для знаходження місця роботи. Розподіл студентів відбувається відповідно з існуючими нормативними документами. Випускники відбувають на місця замовлення базових і договірних установ і закладів.

Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Геодезія та землеустрій;

- Будівництво та архітектура.

Отже, НКБА ВНАУ – це модерний заклад освіти, який надає міцні знання своїм студентам, формує висококваліфікованих спеціалістів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!