Роздрукувати сторінку

Бершадський медичний коледж, БМК

« Назад

Бершадський медичний коледж - учбовий заклад нового покоління!

Бершадський медичний коледж, БМК

Бершадський медичний коледж - вищий учбовий заклад, відомий не лише в Україні, але і за її кордонами.

Перегортаючи сторінки становлення коледжу, не можна не оминути керівників, які стояли біля початків формування і активно впливали на формування позитивного іміджу, плідного авторитету очолюваного ними учбового закладу - Івана Васильовича Ганського, Яцюк Сергія Кириловича, Андрієвського Івана Юрійовича, Балановська Сергія Володимировича, їх естафету продовжила Онищенко Катерина Миколаївна, у наш не легкий період ціленаправлено проводить заклад до нових перемог.

БМК

Історія існування БМК

Бершадський медичний коледж має хорошу історію існування. Понад 40 років педколектив закладу докладав максимум спроб, щоб формувати високоосвічених, кваліфікованих фахівців: медсестер і фельдшерів. Кожного року покращувалася учбово-матеріальна структура установи, зберігався досвід, множилися традиції. Коледж сформований в 1967 році. Завдяки впертості і спробам Івана Васильовича Ганського і його послідовників та за постановою Колегії Міністерства охорони здоров'я на околиці міста виросла студентська територія. Досвід становлення медичних співробітників в регіоні вже існував - в період Другої Світової війни функціонували курси, на яких навчали медичних сестер.

За період становлення у лавах БМК було підготовлено більше семи тисяч фельдшерів і медсестер. Поміж них визначні сьогодні доктора медичних наук - Кресний Дмитро Миколайович, Куріцин Андрій Миколайович, Хіміч Сергій Дмитрович, кандидат медичних наук Малярчук Микола Кузьмич, політичний діяч - голова Вінницької обласної ради Татусяк Сергій Пилипович та ін Студенти Бершадського медичного коледжу діють у всіх регіонах України, державах СНД, а також у США, Канаді, Ізраїлі, Бразилії, Аргентині, державах Західної Європи. Минали роки, видозмінювалися покоління студентів і педагогів закладу, постійними залишалися великий креативний потенціал колективу, шана за свій учбовий заклад, намагання збагачувати його славні традиції.

Бершадський медичний коледж, БМК

Навчальна робота в Бершадському медичному коледжі

Зараз Бершадський медичний коледж - це вищий медичний учбовий заклад із модерним освітнім, науковим, клінічним потенціалом.

Володіючи великим досвідом освітньої діяльності, педагоги прагнуть передати свої знання молодому поколінню, кожного разу здійснюють курсову перепідготовку відповідно до плану збільшення спеціалізації при Київському Національному медичному університеті ім. А. А. Богомольця та Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського.

Головним завданням педагогічного колективу закладу стало послідовне запровадження в учбово-виховний процес установи положень Болонської декларації.

Під час формування студентів впроваджуються інноваційні технології навчання: мультимедійні структури, навчальні посібники на електронних носіях; Internet-технології, активні форми навчання, головними з яких є тести, ділові ігри, відеофільми та формування практичних ситуацій з розподіленням визначених ролей між студентами.

Застосування відеоматеріалів під час здійснення занять з терапії, хірургії, педіатрії, акушерства і гінекології формують потрібні умови для навчальної роботи студентів, які постають на найкращих коледжанських здобутках і навчаються фундаментальних основ медицини.

Багатовіковий шлях, здійснений коледжем, засвідчив, що сформовані ідеї на початку його існування з підготовки лікарів, розповсюдження медичних знань, становлення майбутньої медичної еліти і є тим орієнтиром, який не залишив свого значення в теперішньому часі і не залишить в подальшому.

Професія, вибрана вами, в усьому світі вважається найлюдянішою. День медичного співробітника України - світле свято всіх, хто стоїть на сторожі охорони здоров'я своїх співвітчизників. У медицині немає не потрібних професій - від кожного з вас, від вашого уміння, наполегливості, самовідданості залежить життя великої кількості людей.

Бершадський медичний коледж

Виховна робота БМК

Робота Бершадського медичного коледжу направлена на формування високогармонійної особистості студента, становлення у студентської молоді модерного творчого світогляду, формування креативних здібностей і вмінь самореалізації особистості, стимулювання у молоді намагання до здорового способу життя, про що говорять численні проекти і конкурси: "Серце до серця", "Ми за здоровий спосіб життя", "Студент року", "Міс та Містер коледжу", "Знайомтесь - першокурсник!" та інші.

В закладі функціонують вокальний, хореографічний та спортивні секції. Для молоді закладу - це не тільки вишукане зацікавлення, але і дорога до здоров'я і краси.

У коледжі здійснюється велика кількість соціальних акцій. В першу чергу до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІД, акція "Червона стрічка розуміння", до Міжнародного дня боротьби з куріння "Обмінюю цигарку на цукерку"...

Зміст становлення особистості об’єднує в себе взаємозалежну роботу викладачів і студентів у формуванні моральних почуттів і рис характеру, в першу чергу: любов до Вітчизни, відданість їй, активну діяльність на благо рідної землі, збільшення трудових традицій, звичаїв народу, дбайливе відношення до звичаїв та традицій народу та історичних надбань, намагання до покращення честі та гідності своєї країни, прихильність і любов до рідного регіону, завзятість, сила, відвага захищати рідну землю.

Всі ці положення обґрунтовані і з’єднані в національну структуру виховання, головна ціль якої - успадкування духовних здобутків українського народу, досягнення високої культури міжетнічних стосунків, становлення у молоді незалежно від національної приналежності індивідуальних рис жителів української держави, сформованої духовності, фізичної довершеності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури, здобуття молодим поколінням соціального досвіду, створення негативного відношення до шкідливих звичок, становлення здорового способу життя.

Роль медичного співробітника в нашому суспільстві завжди буде головною і потрібною. Ваші креативні руки дарують людям радість життя, формують віру у зцілення. І кожний лікар знає: здоров'я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти лікаря. Нехай усе хороше, створене від душі та натхнення, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя тішить своєю досконалістю!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!