Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 11. Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, БГПК ім. М. Грушевського

Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, БГПК ім. М. Грушевського

« Назад

Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського – навчальний заклад з правом надання вищої освіти на рівні молодшого спеціаліста, бакалавра. БГПК акредитований за першим рівнем зі спеціальностей: Педагогічна освіта, Мистецтво, Право, Журналістика, та за другим рівнем зі спеціальностей: Педагогічна освіта і Мистецтво.

Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, БГПК ім. М. Грушевського

Контакти БГПК

Коледж знаходиться у Вінницькій області за адресою: м. Бар, майдан М. Грушевського, будинок 1.

Бар – це районний центр у Вінницькій області, розташований за 65 кілометрів від обласного центру.

Історія заснування Барського гуманітарно-педагогічного коледжу

Засновано коледж було в 1985 р. як Барське педагогічне училище. Навчання відбувалося за двома напрямками: Початкове навчання та Дошкільне виховання.

В 1992 р. відкривається ще два напрямки: Образотворче мистецтво і художня праця та Музика.

В 1997 р. з’являється спеціалізація Правознавство. Навчання проходить на денному і заочному відділеннях.

В 2001 р. на засадах педагогічного училища організовано було Обласний гуманітарний ліцей з правом навчання для талановитих дітей з Вінницької області. Учнів навчають за двома напрямками: Правознавчим та Педагогічним.

В 2002 р. Кабмін України присвоїв училищу ім’я Михайла Грушевського.

В 2003 р. Обласна рада Вінниці змінила назву педагогічного училища на Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського.

Згодом відкрилась спеціалізація Видавнича справа та редагування. Спеціалістів готують за кваліфікацією Молодший спеціаліст.

З 2004 р. БГПК здійснює підготовку за кваліфікацією Бакалавр за всіма напрямками окрім Видавничої справи.

З 2007 р. директором Барського коледжу призначений Петро Нестерович Савчук.

БГПК ім. М. Грушевського

Матеріально-технічна база БГПК

На сьогодні матеріально – технічна база БГПК – це будівля в три поверхи, де знаходиться навчальний корпус, тир, майстерні, зали для музичних занять та спортивних секцій, лабораторії, бібліотека,2 гуртожитки, їдальня, редакційно-видавничий центр, господарські приміщення.

На денній та заочній формах навчання навчаються понад тисячу студентів.

Навчальний процес у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі

Навчальний процес здійснюють сто п’ятдесят дев’ять викладачів, серед них магістри, аспіранти, відмінники освіти України, викладачі з науковими ступенями.

Для навчання і оцінки знань ліцеїстів та студентів в коледжі активно запроваджуються електронні книги, комп’ютерні програми, інтернет - сторінки викладачів.

Викладачі БГПК є авторами методичних посібників, методичних розробок, авторських програм.

В 2009-2010 р. ліцеїсти, студенти коледжу та викладачі завойовують призові місця на обласних конкурсах, олімпіадах, фестивалях. Так, на обласній виставці образотворчого мистецтва навчальний заклад зайняв перше місце, серед ВНЗ з першим - другим рівнем акредитації по науково-методичній роботі коледж виборов знову перше місце. Наукове товариство «Перспектива», створене в ліцеї, отримало перемогу другого ступеня за кращу модель наукового товариства у Всеукраїнському конкурсі.

Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, БГПК ім. М. Грушевського

Науково-дослідна діяльність у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі

Велика увага у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені М. Грушевського приділяється науково-дослідницькій роботі студентів, ліцеїстів. За свої досягнення в даному напрямку кращі студенти та учні були нагороджені дипломами за участь та перемогу на всеукраїнських турнірах, міжнародних конкурсах.

На базі БГПК проводяться семінари вчителів, конференції студентів, міжвузівські конференції з науково – практичних питань, творчі конкурси, круглі столи. Організовуються творчі виставки творів мистецтва обласного та районного рівнів, випускаються навчальні видання, друкуються книги про історичні події в Україні.

Сучасний коледж готує молодших спеціалістів з галузей:

- Педагогічна освіта по спеціальності Дошкільна освіта та Початкова освіта;

- Мистецтво за спеціальністю Образотворче мистецтво, Музичне мистецтво;

- Право по спеціальності Правознавство;

- Журналістика та інформація по спеціальності Видавнича справа та редагування.

Бакалаврів готують по наступним спеціальностям: Початкова освіта, Дошкільна освіта, Образотворче мистецтво, Музичне мистецтво.

Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського співпрацює з вищими навчальними закладами України третього - четвертого рівнів акредитації.

Студенти БГПК мають змогу, навчаючись заочно, отримати вищу освіту у ВУЗах, акредитованих за третім-четвертим рівнем, не покидаючи стіни рідного закладу.

Саме в 1999 р. на базі БГПК на підставі договору про співробітництво було створено навчально-консультаційний пункт Глухівського національного педуніверситету ім. О. Довженка. Барський пункт співпрацює з такими факультетами Глухівського педуніверситету: Педагогіка та психологія; Дошкільна та початкова освіти; Навчально-науковий інститут гуманітарної освіти. Процес навчання охоплює два семестри, викладання здійснюється кращими викладачами як університету так і коледжу.

За роки плідного співробітництва між Глухівським університетом та Барським гуманітарно-педагогічним коледжем імені М. Грушевського навчально-консультаційний пункт у м. Барі випустив більш ніж тисячу двісті дипломованих фахівців.

В 2002 р. було організовано навчально-консультаційний пункт для отримання дистанційної та заочної освіти Сумського державного університету. Станом на поточний рік у вищезазначеному навчальному пункті проходить навчання майже семи десятків студентів, які по закінченню навчального закладу отримають спеціальності Інформатика та Фінанси і Кредит.

Процес навчання забезпечують переважно викладачі Сумського університету. Студентам надана вся необхідна для навчання матеріальна база: кабінети, аудиторії, лабораторії, актові та спортивні зали, бібліотека.

За більш ніж десять років свого існування навчально-консультаційний пункт підготував понад тисячу кваліфікованих спеціалістів.

Також Барським гуманітарно-педагогічним коледжем імені М. Грушевського підписано з Харківською юридичною академією, Львівським національним університетом імені І. Франка, Київським національним університетом імені М. Драгоманова та інші угоди про співробітництво, завдяки яким студенти коледжу мають змогу продовжувати заочне навчання в рідному місті.

Заочна форма навчання є в коледжі і для студентів, які обрали спеціалізацію «Правознавство» на базі загальної середньої освіти.

Отже, Барський гуманітарно-педагогічний коледж – це високо профільний навчальний заклад, який надає ґрунтовну освіту та міцні знання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!