Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Вінницької області \ ЗВО (ВНЗ) Вінницької області та їх рейтинг \ 14. Барський автомобільно – дорожний технікум Національного транспортного університету, БАДТ НТУ

Барський автомобільно – дорожний технікум Національного транспортного університету, БАДТ НТУ

« Назад

Рік заснування Барського автомобільно-дорожнього технікуму Національного транспортного університету - 1968. Учбовий заклад І рівня кваліфікації.

Барський автомобільно – дорожний технікум Національного транспортного університету, БАДТ НТУ

Напрями навчання в БАДТ НТУ

Барський автомобільно-дорожній технікум здійснює формування молодших фахівців за такими спрямуваннями:

- Геодезія та землеустрій;

- Машинобудування та матеріалообробка;

- Будівництво та архітектура;

- Транспорт і транспортна інфраструктура.

БАДТ НТУ

Контакти Барського автомобільно-дорожнього технікуму Національного транспортного університету

Адреса Барського автомобільно-дорожнього технікуму Вінницької області: 23000 м. Бар, вул. Пролетарська 7. Тел.: 2-23-51.

Факс: 2-16-14.

E-mail: badtntu@mail.ru.

Загальні положення про БАДТ НТУ

Технікум на даний час - це:

- креативний і згуртований педколектив професіоналів, який відрізняється творчим напрямком пошуку інноваційних методів і форм учбового процесу;

- велика дружна студентська сім'я денної та заочної форм навчання;

- модерна учбова структура, яка охоплює 52 класи і аудиторії;

- доступ до сітки Internet зі змогою одержувати сучасну інформацію;

- мережа супутникового телебачення, відеокабінети і відеотеки записів телевізійних науково-популярних і учбових програм;

- технічна креативність в секціях і конструкторському бюро, яке формує практичні здібності студентів, креативні вміння і прививає любов до вибраної кваліфікації;

- багатовікові традиції, які шануються і зберігаються;

- піклування про здоров'я подальшого покоління.

Сьогоднішній час вимагає від педколективу поновлення модерних методик учбово-виховного процесу, надання якісних навчальних послуг, покращення морального мікроклімату в колективі.

Нам є чим гордитися. Ми - призери обласних конкурсів з деяких учбових предметів поміж ВНЗ I-II рівнів кваліфікації, конкурсанти обласних конкурсів технічної креативності, переможці обласного конкурсу на найкращу бюджетну організацію та прилеглу до неї територію. У 2009 році технікум удостоєний Дипломом "Флагман освіти і науки України" за значний вклад у становлення освітнього простору.

Такого високого рейтингу досягли завдяки тому, що між педколективом та студентством панує тісний органічний зв'язок - педагогіка співтоваришування. Мудрість педагогів-професіоналів дає напрямок до виявлення у молоді не тільки тяги до знань, але й перспектив кожного разу самоудосконалюватися.

Барський автомобільно – дорожний технікум Національного транспортного університету, БАДТ НТУ

Історія заснування БАДТ НТУ

40 років - це багато чи мало? Людському прогресу вже стільки років, що багаторічна дорога пошуку, надій, сподівань  технікуму може видатися не такою і великою. Але 40 років, помножені на 365 днів важкої праці педколективу, гідні уваги і шани.

Архівні документи говорять про те, що у далекому 1969 році розпорядженням Міністерства будівництва і експлуатації автомобільних доріг РРФСР № 150 був заснований Барський автомобільно-дорожній технікум. За рік до цього в Барській філії Житомирського автомобільно-дорожнього на першу і єдину на той час кваліфікацію "Технічне обслуговування, ремонт автомобілів та двигунів" було взято 60 студентів. Незабаром до першої кваліфікації приєдналася інша - "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів". З 1971 року БАДТ придбав характеристики повноцінного середнього спеціального учбового закладу регіонального напрямку.

Перші кроки формування Барського автомобільно – дорожнього технікуму пройшли в важких умовах: через нестачу будівлі довелося здійснювати заняття в старому приміщенні середньої школи № 1. Дійсним святом для перших студентів і педагогів стало закінчення спорудження учбового корпусу. Також у 70-ті роки побудовано п'ятиповерховий гуртожиток на 450 осіб, постав ще один учбовий корпус з широкими аудиторіями, класами, майстернями, актовим і читальною залою.

У 1982 році створена третя кваліфікація - "використання та ремонт підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин і устаткування".

Завдяки творчим керівникам Георгію Васильовичу Кожевникову та Володимиру Миколайовичу Вальчуку були закладені основи для формування авторитетного, добре відомого в більшості куточках України учбового закладу. У 2000 році керівником установи став Йосип Едуардович Кібітлевський, за спиною якого до того часу вже було багато років трудової та педагогічної діяльності.

Так у 2001 році чисельність кваліфікацій в Барському автомобільно – дорожньому технікумі підвищилось з трьох до п'яти, і студентство одержало можливість опанувати знаннями з проведення перевезень і управління на автотранспорті, землеустрою. Важливу увагу зосередив директор на формуванні міцної модерної матеріально-технічної структури по всіх п'яти спеціалізаціях.

По-новому, відповідно до вимог, обладнані 30 учбових класів, сім аудиторій, учбовий полігон, спортивний і тренажерний зали, слюсарні, механічні, ковальсько-зварювальні, монтажно-демонтажні майстерні, студентська учбова станція технічного обслуговування автомобілів, гараж. Сили керівника направлені на формування технічної креативності. В арсеналі учбової бази - двигун і трансмісія з "БМВ-530", V-подібна "фордівська" "шістка", мотор "Фіат - Крома". Кожен вузол на цих агрегатах - в розрізах, здійснених руками студентів.

Барський автомобільно – дорожний технікум Національного транспортного університету

Забезпечення комп'ютеризації учбового процесу в Барському автомобільно-дорожньому технікумі Національного транспортного університету

Для створення комп'ютеризації учбового процесу облаштовано два комп'ютерні кабінети та лабораторії комп'ютерної техніки. Для діяльності в цих класах використовується модерне програмне забезпечення, студенти мають змогу користуватися технікою під час курсового і дипломного проектування, які мають доступ до сітки Інтернет.

Сміливе дизайнерське рішення ректора - відремонтований легендарний вітчизняний "Запорожець", установлений на п’єдесталі перед учбовим приміщенням. В секції технічної креативності студенти-умільці під управлінням Леоніда Бондарчука діють над формуванням музею старожитностей на колесах. У учбовому приміщенні - ідеально відреставрований, в гарному технічному вигляді 50-річний мотоцикл "ІЖ-49". Він стилізований під американський "Харлей-Девідсон" з довгою передньою вилкою і широким, як у автомобіля, заднім колесом. Поновлюються "Запорожець", "Волга" (ГАЗ-24). Закохані у техніку студенти мають змогу виробляти навички з технічного обслуговування, ремонту, тюнінгу автомобілів.

Барський автомобільно – дорожний технікум Національного транспортного університету, БАДТ НТУ

Здійснення навчання супутніх робочих професій БАДТ НТУ

Йосип Едуардович запропонував організацію навчання супутніх робітничих професій, які володіють попитом у ринкових умовах: автослюсар, слюсар по ремонту дорожніх машин, оператор комп'ютерного набору. Студенти оволодівають навичками керування автомобілем та одержують посвідчення водія категорій "В", "С". А далі ще буде…

Отже, новітня історія Барського автомобільно – дорожнього технікуму почалася у 2000. Саме тоді, на рубежі тисячоліть, почалися без перебільшення прогресивні кардинальні зміни. Учбовий заклад отримав сучасні риси і продовжує далі покращуватися. У нього є велика історія перемог і поразок, досягнень і втрат, а важливо, є душа - студенти та викладачі!

Системні заходи щодо поновлення змісту учбово-виховного процесу в БАДТ НТУ

Модерний спеціаліст має бути креативною особистістю, уміти формувати перед собою проблему, розв'язувати її, бути не тільки виконавцем, але і діяти з ініціативою. А це залежить від творчості педагога.

Учбовий процес в технікумі проводить педколектив однодумців, до числа якого включено 87 викладачів і 11 майстрів виробничого навчання. З них 68% володіють вищою та першою категорією, звання "викладач-методист" - 18, "Відмінник освіти України" - 4, є доктор наук, 6 аспірантів, 7 магістрів.

Отже, Барський автомобільно – дорожній технікум – це модерний заклад освіти, який надає ґрунтовні знання і сприяє високо профільному становленню спеціалістів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!