Роздрукувати сторінку

Кузнецовська філія Європейського університету, КФ ЄУ

« Назад

Кузнецовська філія Європейського університету, КФ ЄУ була сформована 8 листопада 1998 року. Керує підрозділом Костецький Михайло Романович.

Кузнецовська філія Європейського університету, КФ ЄУ

Продовжуючи традиції створені засновниками Європейського Університету в місті Києві, Кузнецовська філія, за підтримки головного відділення проводить продуктивну діяльність, направлену на формування позитивного іміджу економіко-інформаційного закладу IV рівня кваліфікації, у своєму місті. У своїй роботі підрозділ тісно контактує з місцевою виконавчою владою, зокрема, при розв’язанні соціальних питань. Кузнецовська філія Європейського університету формує спеціалістів з таких напрямків:

- економіка й підприємство;

- комп'ютерні науки.

Концепція роботи Європейського університету віднайшла своє відображення у формулі "Вчися працюючи!", вона передбачає поєднання 4-ох головних завдань:

- органічне поєднання теорії й практики;

- міцне знання засад інноваційних технологій;

- вільне знання іноземних мов;

- спроможність до індивідуального мислення в умовах усвідомлення збалансованості суспільних ідей і власних спрямованостей.

КФ ЄУ

Студенти - важливий об'єкт уваги викладачів і робітників закладу, головна ціль яких:

- формування креативних вмінь студентів на базі персонального підходу;

- покращення зв'язку науково-дослідної діяльності з учбово-виховним процесом;

- формування належних умов для гуманітарного й соціально - політичного становлення;

- становлення в молоді високих духовних і національно-патріотичних вмінь, спроможностей до творчого мислення й активним діям.

У Кузнецовській філії усіма зусиллями створюється й підтримується креативна активність і індивідуальність студентів. У Європейському університеті уміють не лише працювати й здобувати освіту, але й вільно проводити час. Із приводу свят студентами влаштовуються різні концерти, у яких вони мають змогу застосовувати свої креативні сили й здібності. Ухвалюючи участь у конкурсах команд КВК "Фарби осіни", "Студентська весна", в розумових турнірах "Брейн-Ринг" і інших заходах, студенти підрозділу неодноразово займали переможні місця в різноманітних номінаціях. Управління Кузнецовської філії надає велику увагу формуванню учбово методичної структури. Для цього сформовані:

- парк модерної комп'ютерної техніки;

- локальна комп'ютерна мережа з виходом в Інтернет;

- широка й модерна бібліотека;

- просторі й комфортні читальні зали;

- лабораторії.

Кузнецовська філія Європейського університету, КФ ЄУ

По завершенню закладу студенти здобувають диплом державного значення й диплом Європейського університету (світового рангу). На теперішній час студенти Європейського університету плідно діють у багатьох галузях національної економіки, очолюють визначні перспективні установи, фірми й заклади. Європейський університет це вірно зроблений вибір на дорозі до гарної кар'єри, застосуванні своїх можливостей і забезпеченому майбутньому.

У Кузнецовській філії функціонує бібліотека, яка здійснює функції учбово-допоміжного, наукового, інформаційного, культурно-просвітницького відділення. Вона розташовується в тісному контакті, взаємозалежності і управлінні діяльності  з іншими структурами.

Фонд бібліотеки нараховує 6537 екземплярів (підручників, періодичних видань, методичних розробок та ін.) 765 назв. Понад 70% літератури – це посібники видання Європейського університету, є серед них також напрацювання викладачів підрозділу. Кожного разу і ціленаправлено відбувається збільшення фонду учбової літератури, але норми комплектації підручниками по усім предметам ще не досягнені.

Студенти мають змогу використовувати "Електронну бібліотеку", що нараховує 853 імен учбових посібників на нетрадиційних носіях. Бібліотека має для діяльності 3 комп'ютери, що використовуються для роботи студентів і бібліотекаря, створений доступ до Інтернету.

Бібліотека Кузнецовської філії Європейського університету, КФ ЄУ отримує 14 назв періодичних видань, з них 6 – найсучасніші економічні видання: «Бізнес», «Вісник Національного банку України», «Економіка України», «Економіст», «Актуальні проблеми економіки», Маркетинг в Україні, «Персонал», «Фінанси України». Також студенти під час дозвілля читають журнали і газети: «Аудиторія», «Експерт», «Євробюлетень». Довідковий апарат (систематичний та алфавітний каталоги) надає можливість орієнтуватися в фонді і віднаходити матеріал про необхідну літературу.

Кожного місяця видається "Календар відомих та пам'ятних дат", «ЄВРОБЮЛЕТЕНЬ», газета «ЧИТАЙ!», постійно функціонують виставки: ”Відчуй себе студентом Європейського”, «Болонський процес - наш дорога до європейського рангу» «НОВІ ПІДРУЧНИКИ», «Напрацювання наших викладачів», а також тематичні полички до відомих літературних дат.

Адреса підрозділу закладу: м. Кузнецовськ, Стара Рафалівка, Рівненська область, Україна, 34354, вул. Шкільна 2а. Тел.: (03634) 4-86-98. Email: postmaster@kuznecovsk.eu.in.ua.

Отже, Кузнецовська філія Європейського університету, КФ ЄУ за ініціативою головного університету є головним осередком, що проводить плідну діяльність, направлену на формування позитивного іміджу економіко-інформаційного закладу IV рівня кваліфікації, в своєму місті, надає ґрунтовні та міцні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!