Роздрукувати сторінку

Західноукраїнський коледж "Полісся", ЗК Полісся

« Назад

23.06.2015 19:55

Західноукраїнський коледж "Полісся", ЗК Полісся сформований у 2000 році на базі постанови Березнівської районної державної адміністрації № 17 від 19.12.2000 року. Форма власності - колективна. Ініціаторами заснування закладу виступають Рівненський економіко-гуманітарний інститут, сьогодні комерційний Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука та 4 фізичні особи. Викладачі університету приймають творчу участь у формуванні спеціалістів у коледжі, про що заключено певний договір про товаришування. Споруджено разом з університетом учбово-виховну структуру "Перспектива".

Західноукраїнський коледж "Полісся", ЗК Полісся

Відповідно до положення роботи заклад проводить формування спеціалістів із таких кваліфікацій:

- 5.01020101 " Фізична культура" - сертифікований обсяг нараховує 30 чоловік;

- 5.0305080 "Фінанси і кредит" - сертифікований обсяг нараховує 30 чоловік;

- 5.01010201 "Початкова освіта" - сертифікований обсяг нараховує 30 чоловік;

- 5.03040101 "Правознавство" - сертифікований обсяг нараховує 50 чоловік.

Усі кваліфікації на сьогоднішній день ліцензовані та сертифіковані. Ліцензії та сертифікати про кваліфікацію нині функціонуючі. Три спеціалізації: 5.0305080 "Фінанси і кредит", 5.01010201 "Початкова освіта" та 5.03040101 «Правознавство» сертифіковані за І рівнем кваліфікації.

Західноукраїнський коледж "Полісся" функціонує на ґрунті засновницьких документів:

- Установчий договір про формування вищого учбового закладу освіти Західноукраїнський коледж "Полісся" (у формі ТОВ від 07.01.2001р.)

- Статут установи.

- Довідки про приєднання до ЄДРПОУ.

ЗК Полісся

Формування спеціалістів створюють 26 викладачів, які володіють вищою основною освітою. Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів здійснюється відповідно до "Типового положення про спеціалізацію педагогічних співробітників України" та перспективного плану атестації вчителів закладу за умови збільшення фахового рівня методом стажування або здійснення певних курсів. Кожного року видається указ по учбовому закладу «Про здійснення стажування педагогів установи».

В закладі сформована учбово-матеріальна структура, яка відповідає законодавчим потребам і цілком задовольняє потреби в аудиторіях і класах, окреслених учбовими планами всіх кваліфікацій.

Хлопці та дівчата володіють можливістю змістовно і весело проводити свій відпочинок та вільний час. До їх можливостей музей української вишивки, студентська художня виставка (одна поміж вищих учбових установ Рівненщини), три гуртки художньої творчості, 10 спортивних секцій.

Спортивна команда ЗК Полісся 4 рази здобувала перемогу  у Спартакіаді студентської молоді ВНЗ І-ІІ р. а. Рівненської області. В закладі сформовано 17 майстрів спорту України, 19 кандидатів у майстри спорту. Вперше у Рівненській області виконали нормативи майстрів спорту у стрільбі з лука студенти підрозділу «Фізичне виховання» - Хавтура Валентин і Поліщук Олександр. Студент закладу Хавтура Валентин став майстром спорту світового класу зі стрільби з лука і включений до збірної команди України.

Високоефективно проводиться праця з талановитими студентами. Кожного року студенти підрозділів приймають участь в олімпіадах з учбових предметів. В закладі сформовано наукове товариство «Інтелект», за сприянням якого кожного року відбувається науково-теоретична конференція «Ділова молодь України», студенти всіх підрозділів займаються науково-дослідною діяльністю.

Робота органів студентського самоврядування Західноукраїнського коледжу "Полісся", ЗК Полісся об’єднує усі області молодіжного життя: учбово-виховну, спортивно-оздоровчу діяльність, побут, вільний час. Активно функціонує в закладі студрада, яка певну увагу надає проблемам оздоровлення, матеріальної підтримки студентів, проводить туристсько-краєзнавчу роботу, контролює процес поселення студентів у гуртожиток. Студенти ЗК Полісся тричі проводили сходження на Говерлу. Кожного року в установі відбувається День здоров'я.

Західноукраїнський коледж "Полісся", ЗК Полісся

Коледж піддержує наукові, культурно-виховні, учбові зв'язки з ВНЗ III-ІV рівнів кваліфікації. Для здійснення ступеневої освіти заключено договори з численними університетами, перш за все з Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем'янчука, Житомирським державним педагогічним університетом імені І.Франка, Тернопільським національним економічним університетом.

Отже, Західноукраїнський коледж "Полісся", ЗК Полісся – це модерний заклад освіти, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, які згодом стають необхідними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!