Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 66. Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА

« Назад

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту - вища навчальна установа I-II рівнів спеціалізації.

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА

Загальна інформація про ДКС НАСОА

У далекому 1946 році перший раз було набрано 15 учнів на вечірні курси для отримання кваліфікації Бухгалтер. Кожного року чисельність вечірників збільшувалась. Освіту здобували колишні бухгалтери в будівлі сьогоднішнього відділення менеджменту, що на вул. Лесі Українки. Навіть із закриттям Дрогобицької області установу не ліквідували. І вона "випускала" кожного разу все більше бухгалтерів.

У 1992 році бухгалтерську школу, яка перебувала у власності Львівської бухгалтерської школи, було перейменовано у Дрогобицький учбовий центр, який став персональною структурою. На той період центр одержав сертифікат на проведення набору з чисельністю 200 чоловік.

У 1998 році Дрогобицький коледж отримав ранг технікуму. На першій рік навчання прибуло 98 студентів, які здобували освіту у чотирьох групах. У 2000 році у технікумі була створена кваліфікація "Бухгалтерський облік" і одержано сертифікат на кваліфікації "Фінанси", "Біржова праця", "Економічна статистика".

У жовтні 2005 року згідно з указом № 337 від 28.10. 2005 Державного комітету статистики України технікум перейменований у коледж. Дрогобицький коледж статистики є державним учбовим закладом та функціональним відділенням Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.

ДКС НАСОА

На теперішній час ДКС НАСОА - це 19 кабінетів, 4 модерних комп'ютерних аудиторії, бібліотека із найсучаснішим фондом і періодикою, тисячі випускників і студентів.

Дрогобицький коледж статистики НАСОА проводить становлення молодших спеціалістів за такими дисциплінами:

- Економіка та підприємництво.

Колектив Дрогобицького коледжу статистики має високий потенціал і здатний здійснювати освітянські завдання. Директор коледжу статистики - викладач-методист Мазур Ф.Ф.

Ф. Ф. Мазур діє на місці ректора 28 років. Саме завдячуючи силам ректора бухгалтерську школу було реорганізовано в сьогоднішній заклад для отримання економічної освіти - коледж статистики.

Викладацький колектив закладу молодий, але освічений, всі співробітники володіють вищою освітою та спеціалізацією, яка відповідає напряму становлення молодших спеціалістів. Поміж викладачів закладу 4 одержують освіту в аспірантурі, 2 викладача-методиста, 8 володіють категорією старшого педагога, 6 - вищу спеціалізацію, 7 - першу, 5- другу кваліфікацію і тільки двоє - категорію фахівця. Це говорить про високий педагогічний ранг творчості педагогів закладу.

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА

Дрогобицький коледж статистики є державною учбовою установою І рівня спеціалізації і належить Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. Коледж проводить формування студентів на денному підрозділі за освітньо-кваліфікаційною програмою "молодший фахівець" для осіб з основною та повною загальною середньою освітою.

З 2006 року заклад статистики включений у структуру НАСОА, керівником якої є Пилипенко І.І.

Академія статистики отримала академічний рівень у 2010 році.

Студенти закладу мають можливість здобувати освіту в Академії на 2 та 3 курсах.

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА акредитований та сертифікований, як вищий заклад освіти І рівня кваліфікації МОН України.

Коледж формує спеціалістів для Держкомітету статистики, працівників у Державній податковій структурі, Державному казначействі, Державній контрольно-ревізійній службі, співробітників державних та приватних банків та різних суб'єктів підприємницької роботи.

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА

Формування студентів відбувається за денною та заочною формами навчання.

Після завершення навчання студенти одержують атестат державного значення.

Дрогобицький коледж статистики проводить становлення молодших спеціалістів з кваліфікації 0305 "Економіка і підприємництво" за такими напрямами:

--- з основною середньою освітою: (на базі 9 класів) та з повною середньою освітою: (на базі 11 класів):

- 5.03050901 "Бухгалтерський облік";

- 5.03050701 "Маркетингова робота";

- 5.03050601 "Прикладна статистика";

Термін одержання освіти - 2 роки 10 місяців або 1 рік 10 місяців.

Керівник - Петрицин Марія Василівна.

Замісник керівника з учбової роботи - Лишишак Марія Миколаївна - ст. викладач, ветеран праці з педагогічним стажем більше 50 років.

Головний бухгалтер - Дерко Галина Богданівна.

Адреса закладу статистики:

82100, Львівська область, м. Дрогобич, вул. М. Шашкевича, 28.

E-mail: dks@at.ua.

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту

До можливостей вступників постійно функціонують підготовчі курси, термін здобуття освіти на яких нараховує 6 місяців: з грудня по травень. За підсумками підготовчих курсів вступники можуть бути зарекомендовані до зарахування в заклад статистики. Вартість навчання на курсах нараховує 150 грн. за місяць.

Абітурієнти персонально подають заяву про вступ до закладу, в якому зазначають напрям формування (кваліфікацію) та форму навчання.

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА

Отже, Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА – це модерний заклад освіти, який надає міцну освіту для майбутнього працевлаштування на ринку праці України та світу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!