Роздрукувати сторінку

Львівський інститут менеджменту, ЛІМ

« Назад

Сьогодні практично неможливо отримати хорошу роботу, а тим більше посаду, без вищої освіти. Але й просто мати диплом – також недостатньо. Не всі навчальні заклади користуються «авторитетом». Вступаючи у Львівський інститут менеджменту, ЛІМ, ви можете бути впевнені, що не помилилися з вибором. Відмінна програма навчання, диференційований підхід та сучасні форми і методи викладання – це далеко не повний перелік переваг ЛІМ.

Львівський інститут менеджменту, ЛІМ

Описати особливості кожного факультету дуже складно, але можна сказати, що незалежно від вашого вибору, ви отримаєте хорошу базу знань. Кваліфікований викладацький склад та їх досвід допоможуть вам здійснити свою мрію і стати відмінним фахівцем в обраній галузі. Якщо ви почали навчання і з якихось причин вам необхідно на час його призупинити, то тут вам нададуть академічну відпустку. По закінченні чого ви зможете відновити своє навчання в ЛІМ.

В учбовому закладі створені всі необхідні умови для отримання освіти. Львівський інститут менеджменту – це можливість отримати знання в будь-якому віці незалежно від вашого статусу і соціального положення. У Вузі ви можете отримати першу і другу вищу освіту. Дуже багато випускників у підсумку вирішують присвятити своє життя науці і повертаються в ВНЗ, підвищуючи свій рівень кваліфікації.

Історія Львівського інституту менеджменту черпає свій початок в 1990 році. У цьому ж році були сформовані програми для спеціалістів-управлінців на основі "Master of Business Administration" (MBA). За період становлення цього учбового закладу багато випускників та студентів інституту стажувалися у США, приймали участь у різноманітних світових програмах обміну. ЛІМ на теперішній день сертифікований III рівнем кваліфікації, і формується з дипломної студії, бізнес-школи, малої бізнес-школи та центру становлення фондового ринку та корпоративного управління. Учбові програми, що застосовуються в вузі, сформовані в наслідок товаришування ЛІМ з визначними університетами Європи, Канади і США.

ЛІМ

На сьогоднішній день формування спеціалістів у Львівському інституті менеджменту, ЛІМі відбувається на таких факультетах:

- Факультет менеджменту організацій;

- Факультет маркетингу.

Учбово-виховним процесом у вузі управляють високоосвічені спеціалісти, поміж яких існують іноземні професори. В навчальний процес запроваджені інтерактивні методи учіння, передові технології, проводиться регулярний обмін досвідом. В інституті застосовується сучасне комп'ютерне устаткування, що сприяє доступу студентів і працівників ВНЗ до міжнародних інформаційних джерел.

Львівський інститут менеджменту, ЛІМ

В закладі сформовані сприятливі умови для діяльності, навчання і змістовного проведення вільного часу.

Протягом освіти студенти мають змогу ознайомитися з характером управління бізнесом в державах ЄС на ознайомчо-виробничій поїздці. ЛІМ вже чверть віку надає якісну бізнес-освіту, тому що є вузькопрофільним вищим учбовим закладом з менеджменту та маркетингу. Доказом цього є успіхи випускників закладу, які в компаніях визнані найкращими і очолюють бізнес-рейтинги України.

Багатовіковий досвід товаришування ЛІМа з бізнес-середовищем, в першу чергу з випускниками, надало можливість сформувати структуру, яка нараховує приблизно 1500 бізнес-контактів.

Працевлаштування за бажанням студентів можливо ще під час навчання.

Львівський інститут менеджменту

Оформляючи заяву про вступ до Приймальної комісії ЛІМа, Ви можете відразу ж заповнити Анкету намірів щодо працевлаштування і затвердити, з якого курсу Ви маєте намір почати свою трудову кар'єру. Для визначення галузі роботи, в якій Ви можете бути найбільш ефективним, надають змогу пройти у закладі тестування.

У третє тисячоліття Львівський інститут менеджменту вступає з десятилітнім досвідом здійснення управлінської освіти. ВУЗ пишається тим, що він був одним з перших в Україні, хто створив учбові програми саме в цій області. Інститут доказав своє право і здатність добре навчати. Доказом цього — державна спеціалізація та отримання права на видачу державного диплома. Але найгрунтовніший доказ — випускники: керівники та власники організацій, молоді люди, які здобули успіх, самі сформували себе і своє благополуччя.

Львівський інститут менеджменту, ЛІМ

Кафедри Львівського інституту менеджменту, ЛІМ:

- Кафедра менеджменту та міжнародного бізнесу

Кафедра менеджменту проводить формування та переформування спеціалістів за кваліфікацією «Менеджмент організацій» та є випускаючою кафедрою. Учбовий процес цілком забезпечений певними методичними розробками та посібниками. Освіта спеціалістів проводиться за програмами, які відповідають модерним міжнародним положенням. Застосовується найновіша учбово-методична література з ринкової економіки, організаційного становлення, світового бізнесу та інших предметів.

- Кафедра маркетингу та економічної безпеки

Кафедра маркетингу та економічної безпеки є випускаючою для майбутніх бакалаврів та магістрів за кваліфікацією «Маркетинг» і тому сприяє максимальному запровадженню стратегії ЛІМу та становлення учбового закладу в науково-навчальній галузі. Велику увагу кафедра надає практиці пошукових робіт з приєднанням студентів на основ реальних закладів та установ, що дає можливість майбутнім випускникам не тільки отримати необхідні практичні вміння, а й в подальшому швидше пристосуватися до умов реального бізнес-середовища. Одним з акцентів в учбовому процесі є формування творчості студентів.

- Кафедра гуманітарних предметів

Блок гуманітарних предметів є невід'ємним складником модерної економічної освіти. Адже успішний спеціаліст - це високоосвічена людина, яка не тільки гарно орієнтується у своїй професійній сфері, але й вдало використовує поняття загальнолюдського значення, проводить здоровий спосіб життя, вміє висловити свої думки, орієнтується у правових та юридичних аспектах у своїй сфері, оперує однією чи декількома іноземними мовами, що відкриває для неї гарні перспективи професійного зросту та вдалої кар'єри.

- Кафедра фундаментальних економічних та природничих предметів.

Кафедра фундаментальних економічних та природничих предметів створює освітній грунт для становлення та збільшення загального світогляду студентів, допомагає у становленні їх як професіоналів-особистостей. Плідна увага направлена на науково-дослідну діяльність, підсумки якої, завдяки проектно-орієнтованому підходу, відразу дістають широке практичне використання.

ЛІМ

Адреса: Україна, м. Львів, вул. Лиська, 16.

Телефон/факс: 8 (032) 241-91-50, 241- 90-50.

URL: www.lim.lviv.ua.

Львівський інститут менеджменту ЛІМ

Отже, Львівський інститут менеджменту, ЛІМ – це модерний учбовий заклад, який надає ґрунтовні знання своїм студентам та в подальшому високооплачувану роботу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!