Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 57. Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, МК ЛНМУ ім. Д. Галицького

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, МК ЛНМУ ім. Д. Галицького

« Назад

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, МК ЛНМУ ім. Д. Галицького – це підрозділ Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, який здійснює підготовку молодших спеціалістів зі спеціальності «Сестринська справа».

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, МК ЛНМУ ім. Д. Галицького

Даний навчальний заклад розташований в серці західної України, а саме місті Львові по вулиці Судовій, 7.

Даний учбовий заклад починає свою історію з післявоєнних часів, саме тоді, в 1945 році, було створено медичне училище Міністерства шляхів сполучення (МШС) СРСР. На той час заклад освіти готував молодші медичні кадри для   лікувально-профілактичних установ залізниці. На початку 2010 р. Медичний коледж був переданий Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького.

 Студентами коледжу можуть стати учні які закінчили 9 - 11 класів загальноосвітньої школи.

На теперішній час студентами даного учбового закладу є 315 осіб.

В складі коледжу два навчальних корпуси, які розташовані в житловій зоні міста Львова.

Для успішного та результативного навчання своїх студентів, навчальні заняття також проводяться в орендованих приміщеннях лікарень міста та області. До послуг коледжу приміщення Міської дитячої клінічної лікарні, 4-ї комунальної клінічної лікарні, Обласної клінічної інфекційної лікарні, Західноукраїнського медичного центру, Дорожньої поліклініки станції Львів, Клінічної лікарні Львівської залізниці та ін.

Коледж оснащений всім необхідним для підготовки кваліфікованих фахівців, а саме: 26 кабінетів і лабораторій, лекційна аудиторія на 120 місць, бібліотека, читальний зал на 30 місць, великий спортивний зал.

Бібліотечний фонд коледжу нараховує 17 тисяч примірників медичної літератури.

МК ЛНМУ ім. Д. Галицького

Освітні послуги МК ЛНМУ ім. Д. Галицького надають 43 викладачі, з них 19 лікарів, 22 педагоги, 2 провізори. Викладацький колектив коледжу є досить молодим, оскільки середній вік викладачів сягає 37 років.

Значна увага приділяється підвищенню професійного рівня викладачів. З даною метою вони приймають участь у різного роду конференціях, круглих столах, семінарах.

Кожного року коледж випускає 90 - 100 фахівців, які в подальшому позитивно зарекомендували себе на ринку праці. Студенти, які бажають продовжувати навчання та здобути вищу кваліфікацію, мають можливість далі здобувати освіту в Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького. Щорічно цією можливістю користується велика кількість випускників коледжу.

Медичний коледж приймає активну участь в працевлаштуванні своїх випускників.

З кожним роком коледж все більше удосконалюється, покращується якість надання освітніх послуг. За результатами інтегрованого ліцензійного іспиту «КРОК М – Сестринська справа» показник у 2012 році становив 84-88%. Саме тоді коледж посів ІІ місце у всеукраїнському рейтингу.

Значна увага в коледжі приділяється науково-дослідній роботі, в якій актину участь приймають не лише викладачі, але й студенти даного навчального закладу. Вихованці коледжу неодноразово стають  призерами та лауреатами конкурсів професійної майстерності, готують виступи на студентські конференції.

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, МК ЛНМУ ім. Д. Галицького

Навчальний процес в Медичному коледжі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, МК ЛНМУ ім. Д. Галицького відбувається відповідно до планів та програм затверджених медичним університетом імені Данила Галицького. Практичні та семінарські заняття проводяться у відповідності до методичних вказівок, лабораторні заняття – до затверджених інструкцій. Також, в коледжі розроблені методичні вказівки щодо організації самостійної роботи студентів та контролю якості їх знань.

Всі студенти навчального закладу забезпечені сучасними україномовними підручниками і навчальними посібниками.

Значна увага в коледжі приділяється фаховому вихованню студентської молоді. Кожного року відбувається конкурс професійної майстерності «Медсестра – золоті руки», проводяться виховні заходи з нагоди Всесвітнього дня здоров’я та Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, читаються лекції «За здоровий спосіб життя», активно працює «Клуб милосердя» у Львівському будинку дитини №2.

В медичному коледжі функціонують органи студентського самоврядування. Їх задача забезпечити виконання вихованцями учбового закладу своїх обов’язків, захист їх прав. Органи студентського самоврядування сприяють гармонійному розвитку особистості студента, формуванню в ньому навиків майбутнього організатора, керівника. Органи студентського самоврядування вирішують питання, що належать до їх компетенції відповідно до установчих документів закладу. Рішення органів студентського самоврядування мають дорадчий характер.

Для виховання в студентів високої моральної свідомості, любові та поваги до рідної держави та її громадян проводяться національно-патріотичні заходи. Крім духовного розвитку, в коледжі значну увагу приділяють спортивному вихованню студентів. В навчальному закладі функціонують різноманітні спортивні секції, учасники яких приймають активну участь у спортивних змаганнях серед вищих навчальних закладів І–II рівнів акредитації. В коледжі проводяться тижні здоров'я, організовуються туристичні походи, проводяться змагання з аеробіки між групами та курсами та ін.

Студенти даного учбового закладу підтримують спрямування нашої держави в сторону європейської інтеграції. З даною метою вихованці приймають участь у різноманітних громадських акціях, мирних мітингах, проводять різноманітні заходи для підвищення високої свідомості людини і громадянина.

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Випускники Медичного коледжу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, МК ЛНМУ ім. Д. Галицького отримують не лише теоретичні знання по обраній спеціальності, а й практичні навики, що дає їм змогу працювати на високому професійному рівні не тільки в Україні, а й за кордоном.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!