Роздрукувати сторінку

Львівське державне училище фізичної культури, ЛДУФК

« Назад

Львівське державне училище фізичної культури, ЛДУФК – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Львівське державне училище фізичної культури, ЛДУФК

Адреса даного учбового закладу: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1.

Цей навчальний заклад було засновано ще в 1971 році як загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю. В 1990 році школу реорганізовано в училище.

Училище здійснює підготовку молодших спеціалістів в галузі «фізичне виховання, спорт і здоров’я людини».

Спортивні відділення:

- бокс;

- Веслування на байдарках і каное;

- Вільна боротьба;

- Велоспорт;

- Водне поло;

- Гандбол;

- Кулькова стрільба;

- Легка атлетика;

- Санний спорт;

- Спортивна гімнастика;

- Стрільба з лука;

- Сучасне п'ятиборство;

- Фехтування;

- Футбол;

- Непрофільні види.

ЛДУФК

Випускники ЛДУФК - висококваліфіковані фахівці в галузі фізичної культури та спорту, спортсмени високої кваліфікації резерву до національних збірних команд України з олімпійських видів спорту.

Освітня діяльність училища відповідає всім стандартам середньої загальної освіти. Працівники учбового закладу шукають та відбирають обдарованих дітей та молодь, організовують інтенсивний та високоефективний навчально-тренувальний процес, забезпечують участь студентів в спортивних змаганнях не лише на території України, а й за її межами; створюють учням і студентам сприятливі умови для успішного поєднання інтенсивних тренувань і навчання, відпочинку, відновленням сил та енергії; готує спортсменів, які здатні успішно представляти себе та державу на престижних міжнародних змаганнях.

Крім спортивного спрямування, викладацький склад училища намагається виховати цілісну, гармонійно розвинену, патріотичну, моральну, соціально зрілу особистість громадянина.

Випускники даного учбового закладу мають можливість продовжувати навчання у Львівському державному університеті фізичної культури за ОКР бакалавра, спеціаліста, магістра за скороченими термінами навчання.

Навчальний процес в училищі організовується навчальною та спортивно-методичною частинами. Підготовка майбутніх фахівців здійснюється при повній підтримці та за методичними програмами та планами Львівського державного університету фізичної культури.

В період навчання в училищі постійно проводяться інтенсивні тренування, виїзди студентів на централізовані навчально-тренувальні збори національних збірних команд, змагання, тому в ЛДУФК діють додаткові форми навчання, такі як консультації та індивідуальнім заняттям. Зазвичай, такі навчання проводять після повернення студентів з виїзних заходів з метою відпрацьовування і засвоєння пропущеного навчального матеріалу.

Для успішного навчання студентів, в учбовому закладі застосовуються сучасні технології навчання.

 

Загалом, спортивна підготовка студентів в училищі носить поглиблений та інтенсивний характер і проводиться відповідно до типового навчального плану з різних видів спорту.

Навчально-тренувальний процес в училищі здійснюється за допомогою сучасних методів та технологій, широко застосовуються допоміжні засоби спортивної підготовки, медико-відновлювальних заходів. Процес тренування здійснюється за планом тренувальних і змагальних навантажень, різнобічного фізичного розвитку, раціональної організації режиму дня.

В Львівському державному училищі фізичної культури діє Студентський уряд. Його мета забезпечення виконання студентами своїх обов'язків, захист їх прав, сприяння гармонійному розвитку особистості студента, виявлення організаційних здібностей, творчого потенціалу, формування високопрофесійних та організаторських навичок.

Навчання в училищі є досить цікавим, оскільки проводяться різноманітні заходи виховного характеру, свята, конкурси, екскурсії.

До складу Львівського державного училища фізичної культури входить спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю другого і третього ступенів (основна та старша школа), яка надає загальну середню освіту (базову та повну) учням.

Викладацький склад школи-інтернату насамперед ставить перед собою ціль – виховати майбутню спортивну еліту, сформувати свідомого громадянина України, виховати особистість, в якій будуть поєднуватися не лише спортивний професіоналізм, а й високий інтелектуальний та духовний розвиток.

Для досягнення даної мети в школі-інтернаті застосовуються передові технології та надбання в галузі освіти не лише державного, а й закордонного досвіду.

Для заохочення учнів, ведеться системний моніторинг їх навчальних досягнень, впродовж року проводяться різноманітні предметні олімпіади, тижні загальноосвітніх предметів, екологічна декада, працює Євроклуб, проводяться різноманітні конкурси, такі як: найграмотніший учень; кращий математик; кращий читач шкільної бібліотеки; краща інтернет-презентація свого класу; кращий учнівський щоденник; краще збереження підручників.

Як показує статистика, такі методи виховання приносять свої результати. На кінець року успішність учнів складає 99 %, якість знань – 36%.

Львівське державне училище фізичної культури, ЛДУФК

Школа оснащена хорошою матеріальною базою: сучасні кабінети, інформаційно-комунікативні технології, приміщення обладнані інтерактивною дошкою та мультимедійними засобами навчання.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!