Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 54. Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка, ПК ЛНУ ім. І. Франка

Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка, ПК ЛНУ ім. І. Франка

« Назад

В народі говорять, щоб залишити свій слід на землі, потрібно висадити дерево, спорудити будинок, родити дитину. А що саме головне — сформувати цю дитину чесною і доброзичливою людиною, вірним громадянином, відмінним спеціалістом своєї праці.

НЗ Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка

Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка залишає свій слід на землі, через студентів установи, які плідно трудяться в Україні та за її кордонами.

NON SCHOLAE, SED VITAE DISCIMUS – одержуємо освіту не для закладу, а для життя. Латинський вислів, який вміщено на герб Правничого коледжу, і яким послуговується педколектив у своїй навчальній роботі.

ВНЗПравничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка

Історія ПК ЛНУ ім. І. Франка

Правничий коледж ЛНУ ім. І. Франка утворений згідно з розпорядженням КабМіну України від 29 травня 1997 р. № 526 “Про удосконалення галузі вищих та професійно-технічних закладів” на основі ліквідованого Львівського технікуму промислової автоматики.

Розпорядженням МОН України від 20 червня 1997 р. № 218 окреслено правове положення новозбудованого учбового відділення: Правничий коледж створений без прав юридичної особи – функціональне відділення Львівського національного університету ім. І. Франка.

Відповідно до постанови директора ЛНУ ім. І. Франка від 26 червня 1997 р. № 738 з 1997/1998 учбового року в Університеті створено Правничий коледж ЛНУ ім. І. Франка.

8 жовтня 2015 р. взято у користування, переобладнане та пристосоване під учбове, окреме приміщення Правничого коледжу на вул. Дорошенка, 33 у м. Львові. Територія освітніх площ та чисельність аудиторій надають змогу цілком забезпечити освітній процес для студентів закладу у межах однієї будівлі, без потреби приєднання інших приміщень Університету. У будівлі Правничого коледжу є дві комп’ютерні аудиторії, обладнані доступом до сітки Інтернет. Діє WI-FI мережа.

21 жовтня 2015 р. інформацію про Правничий коледж ЛНУ ім. І. Франка включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з наданням рангу окремого функціонального відділення юридичної особи (№ 1 415 103 0034 002417).

Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка

Напрями підготовки Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка

У закладі здійснюється навчальний процес із формування спеціалістів сфери знань «право» (код 08) напрямку «право» (081). Збережено загальну кількість годин та певні форми контролю знань (іспит, залік, курсова робота) з усіх освітніх предметів, які опановують студенти юридичного відділення Університету.

Форми навчання в закладі – денна (державна та контрактна) і заочна (державна та контрактна). Нормативний термін навчання на них окреслюється учбовим планом, зміст якого погоджено із освітнім планом юридичного відділення.

Студенти одержують диплом про отримання початкового рангу вищої освіти з кваліфікації «право» (шифр 081). Диплом надає можливість діяти на посаді юриста у місцевих структурах державної влади (обласні та районні держадміністрації), структурах місцевого самоврядування (обласні, міські, районні в містах, районні, сільські, селищні ради та їхні виконавчі комітети), структурах юстиції (обласні, районні, міські управління юстиції, реєстраційна служба, виконавча служба, органи РАЦСу), органах місцевих і апеляційних судів, в інших державних структурах та закладах на місцях державних службовців категорії кваліфікації «В», в установах усіх форм права власності.

У закладі педагогічне навантаження проводять педагогічні та науково-педагогічні співробітники закладу, певних кафедр юридичного відділення та загальноуніверситетських підрозділів.

Практика під час навчання у Правничому коледжі ЛНУ ім. І. Франка

Під час здобуття освіти студенти крім того знайомляться з напрямками діяльності прокуратури, адвокатури, нотаріату та з іншими видами юридичної діяльності. Для здійснення певних занять чи лекційних курсів заклад залучає юристів-практиків.

Удосконаленню теоретичних знань і навчання у студентів практичних умінь та здібностей сприяє учбова та виробнича практика, яка здійснюється в органах місцевого самоврядування та в місцевих структурах виконавчої влади, судових органах, установах юстиції, юридичних підрозділах організацій, установ і підприємств Львова та регіону протягом освітнього семестру. Розкладом учбових предметів у Правничому коледжі передбачено певний день тижня (здебільшого, понеділок або п’ятниця), в який студенти перебувають у місцях проходження практики.

Ранг вищої освіти студента Правничого коледжу – гідна основа для майбутнього покращення професійного рівня через об’єднання практичної роботи та навчання.

Студенти закладу приймають плідну участь у науковому, культурному, спортивному та самоврядному студентському житті Університету.

Студенти коледжу уже діють в закладах різноманітних суспільних сферах, на керівних та інших місцях в структурах юстиції, прокуратури, адвокатури, нотаріату, суду тощо. Поміж студентів закладу – науково-педагогічні співробітники із науковими рангами та/або ученими званнями, педагоги Університету та інших вищих учбових установ України.

Отже, студенти Правничого коледжу ЛНУ ім. І. Франка мають усі умови для одержання високоякісної, престижної освіти. То ж завітайте і Ви до цього чудового закладу!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!