Роздрукувати сторінку

Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ЛКБАД

« Назад

Цікава та неповторна історія Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну розпочинається у важкі періоди для України та всього світу у 1940 році. Львівський будівельний технікум був створений 13 червня 1940 року, у якому здобували будівельні спеціальності майбутні розбудовники нашої країни.

Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ЛКБАД

Важкі воєнні роки негативно вплинули на життя українців, зокрема по системі освіти. Більшість закладів освіти були змушені припинити свою діяльність. Не минула така ж і участь теперішній Державний вищий навчальний заклад «Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну».

Протягом чотирьох років технікум не функціонував. Свою освітню діяльність технікум відновив у 1944 році. На навчання у технікум запрошувалися усі бажаючі, адже у нашій країні у зв’язку з війною відчувалася гостра необхідність спеціалістів будівельної галузі. З великим болем та відчаєм перші випускники пригадують процес навчання у післявоєнні роки.

Аудиторії були в жахливому стані, стіни були оббиті,не було вікон студенти не мали на чому записувати лекції. Але все ж не зважаючи на такі умови навчання колектив технікум зумів випустити висококваліфікованих та професійних спеціалістів, які за своїми плечима мали досить великий запас знань та практичних навиків професійної діяльності.

Навчальний заклад розташовувався на території колишнього чоловічого монастиря. Фахівців у технікумі готували за двома спеціальностями: технік-будівельник та технік електрик.

Вперше здобули освіту будівельника всього вісім осіб, які в подальшому зайнялися реконструкцією нового приміщення технікуму. Реконструкція приміщення під керівництвом Петра Габріоловича була завершена у 1951 році.

Будівництво студентського гуртожитку технікуму було завершене 1959 року.

ЛКБАД

1997 року лави студентів поповнили студенти із нових напрямків навчання: будівництво та експлуатація будівель і спору та прикладна геодезія.

Поштовий індекс: 79008.

Адреса: Львівська область, м. Львів, вул. Пекарська, 1-А.

Телефон: (032)-27-56-967.

У свій час у технікумі здобували будівельну освіту велика кількість визначних діячів на території України та за кордонами нашої держави. Багато випускників коледжу займають керівні посади в організаціях та фірмах із будівельним спрямуванням, а також на підприємствах будівельної індустрії.

Здобуті під час навчального процесу, знання та практичні уміння допомогли багатьом студентам коледжу прикрасити нашу батьківщину чудовими та неповторними спорудами.

На сьогоднішній день обов’язки директора виконує Соха Юрій Іванович, який пройшов важкий та надзвичайний шлях кар’єрного росту від лаборанта до директора коледжу.

Коледж організовує змістовне дозвілля студентів, що підвищує інтелектуальний рівень особистості студентів. Коледж допомагає студентам у реалізації їх творчих здібносте. У колежі регулярно влаштовують різноманітні заходи, які пов’язані із творчістю не тільки студентів, але й викладачів. Усім студентам, що прибули на навчання із інших міст України, надаються кімнати у гуртожитку.

Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ЛКБАД

Коледж веде активну співпрацю із вищими навчальними закладами Львівської та Київської областей зокрема: із Національним університетом «Львівська політехніка, Львівським національним аграрним університетом, Київським національним університетом будівництва та архітектури, Київським інститутом реклами та дизайну. Саме у цих закладах освіти можуть продовжити своє навчання, поступаючи вже на третій курс.

Випускники Державного вищого навчального закладу «Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну»,вільно володіють комп’ютером та влаштовуються працювати на високооплачувану роботу. Навчально-виховний процесДержавного вищого навчального закладу «Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну» здійснюється у сучасних кабінетах та лабораторіях, які відповідають усім сучасним вимогам до навчання студентів.

Знання, які здобувають студенти у коледжі є досить глибокими та систематизованими. У коледжі студенти здобувають практичні вміння та навички майбутньої професійної діяльності. У коледжі у процесі навчання застосовують тільки дієві форми навчання та сучасне обладнання, які відповідають вимогам навчально-виховного процесу.

Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Коледж активно займається антикорупційною діяльністю. Коледж має ліцензію та сертифікати, які надають йому право займатися навчальною діяльністю на основі базової та повної середньої освіти. Процес навчання майбутніх фахівців будівельної справи проходить у простих та затишних аудиторіях навчального закладу, які укомплектовані усіма необхідними для процесу навчання технічними засобами. Навчальний та виховний процес коледжу організований згідно з урахуванням творчого потенціалу педагогічних працівників коледжу.

У коледжі адміністрація організовує спортивно-туристичні походи, які підвищують інтелектуальний розвиток студентів. Навчальний процес Державного вищого навчального закладу «Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну»,забезпечує якісний склад педагогічних працівників, які володіють високим рівнем професіоналізму та педагогічної творчості

У Львівському коледжі будівництва, архітектури та дизайну» функціонує екологічний гурток. Він проводить систематичні інформаційні та виховні заходи у коледжі, мета яких спрямована на формування всебічно розвиненої особистості. Завдяки роботі учасників гуртка, студенти відчувають на собі, що спілкування із природою підвищує настрій та знімає втому і перенапругу.

Викладачі коледжу володіють досить великою кількістю надбань із питань інформатизації навчально-виховного процесу коледжу. Цей заклад освіти є володарем  комп’ютерних класів, які підключені до мережі Інтернет, що значно полегшує навчальний процес коледжу. На лекціях та практичних заняттях викладачі широко використовують мультимедійні методи та способи навчання студентів, що значно підвищує бажання здобувати майбутню професію.

Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ЛКБАД

В ЛКБАД вивчають найсучасніші досягнення науки та техніки. З метою підвищення рівня самостійної роботи студентів та покращення якості знань університет запровадив модульно-рейтингову технологію навчання. Викладачі ЛКБАД активно модернізують будівельну освіту та науку та наближають процес навчання до основних принципів Болонського процесу.

В ЛКБАД підвищується ефективність навчально-виховного процесу шляхом координації зусиль педагогічного колективу коледжу та зосереджені уваги на вирішені конкретних педагогічних проблем. У ЛКБАД передові та досвідчені викладачі займаються  питанням розвитку ініціативи, педагогічної творчості викладачів.

Під час навчального процесу педагогічні працівники використовують такі форми та методи навчання, які роблять процес навчання інтенсивним та насиченим. Педагогічні кадри коледжу завжди відзначалися своїм творчим підходом до процесу навчання студентів. І по сьогоднішній день усі педагогічні труднощі та перепони викладачі вирішують із творчим підходом. Викладачі коледжу активно займаються гармонійним поєднанням попереднього досвіду передових викладачів коледжу із сучасними методами та способами навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!