Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 36. Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, ЛКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, ЛКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

« Назад

Історія навчального закладу є частиною історії української держави. Адже саме у ній ми живемо, працюємо та розвиваємось.

Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, ЛКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

З кожним роком свого існування коледж удосконалювався та примножував традиції, які передаються із покоління в покоління. Престиж та імідж навчального закладу здобулись завдяки плідній та непосильній праці його працівників.

Істрія навчального закладу переплітається із історією будинку, в якому знаходиться теперішній Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. А. Лазарняка. Цей будинок розташований у загадковому місті України - Львові по вулиці Снопківській, 47. Він був зведений у 1908 році. У той час у будинку знаходилася «Державна промислова школа у Львові».

Це приміщення навчального закладу є одним з найкращих споруд міста  Львова. Навчальний заклад наповнений великою кількістю світла та повітря, завдяки просторим аудиторіям та широким коридорам.

Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. А. Лазарняка розташований біля Стрийського парку, що надає йому ще більшої привабливості.

У 1940 році вперше відкрив свої двері Львівський технікум залізничного транспорту, який був створений на базі трьох ліцеїв міста Львова: Механічного, Колійного та Електромеханічного.

У 2012 році технікум здобув статус коледжу та отримав нову назву – Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. А. Лазарняка.

Адреса навчального закладу: 79000, Україна, м. Львів, вул. Снопківська.

Телефон: 38 (032) 276 14 90.

Кількість студентів сягає 2500.

ЛКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Викладачі коледжу під словом виховання розуміють процес, під час якого студенти немов губки вбирають у себе культуру рідного краю та своєї батьківщини. Основою виховного процесу у коледжі є національне спрямування. Національний напрямок виховної роботи є об’єднуючим явищем розвитку нашого суспільства.

Випускники коледжу є свідомими громадянами нашої держави, які готові віддано працювати на благо своєї батьківщині. Сьогодні усі сфери людського життя сповнені процесами гуманізації та глобалізації.  Ці процеси стають причинами  модернізації української системи освіти. Колишні методи навчання замінюються на нові більш досконалі методи навчання. Такий шлях удосконалення нашого суспільства спрямований на виховання конкурентоспроможного та професійного спеціаліста. Кожен випускник здатен проявити свої професійні уміння у різних видах діяльності.

Головною метою виховання студентів ДНУЗТ імені академіка В. А. Лазарняка є виховання патріота своєї країни, який розуміє свою необхідність державі. Національне виховання має напрямок  на виховання гармонійно розвинутої та творчої особистості, яка спроможна виконувати свій професійний обов’язок на кращому фаховому рівні.

Методика навчання, за якою студенти здобувають освіту, базується на окремій спеціальній виробленій кращими педагогами коледжу системі. У своїй професійній діяльності педагоги коледжу найчастіше використовують творчі завдання для студентів.

Система освіти коледжу складається  із різних видів творчої діяльності студентів та викладачів. Творчі завдання розвивають особистість. Творчі завдання спонукають студентів показувати свої кращі досягнення та якості.

У навчальному процесі педагоги не забувають також і про метод навчання, який прийшов до нас ще із давнини. Цей метод називається; робота з підручником. За цим методом навчання студенти коледжу опрацьовують інформаційні джерела у друкованому вигляді, які містять увесь навчальний матеріал.

Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, ЛКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Напрямок виховного процесу системи освіти нашого часу спрямований на виховання особистості, яка володіє відчуттям відповідальності та прагне до самоосвіти. Саме через це співробітники коледжу намагаються виховати особистість, яка вміє застосовувати  здобуті знання та вміння під час навчального процесу коледжу у професійній діяльності та вміти творчо вирішувати професійні перепони та труднощі.. Викладачі ЛКТІ ДНУЗТ імені академіка В. А. Лазарняка виховують у студентів людей та громадянин, які готові змінювати стиль життя на краще та удосконалювати свої знання та уміння.

ВЛКТІ ДНУЗТ імені академіка В. А. Лазарняка ді система заходи гуманізації освіти та прищеплювання студентам загальнолюдських цінностей.

ЛКТІ ДНУЗТ імені академіка В. А. Лазарняка працює на базі складених планів виховання студентів.

Педагогічний колектив знаходиться у стані постійного пошуку нових форм та методів організації навчального та виховного процесів. Викладачі коледжу витрачають багато своїх зусиль на впровадження у систему освіти коледжу новітніх форм організації навчальної діяльності цього закладу освіти. Ці функції забезпечує колектив із творчих груп, які створені саме для розвя’зку таких завдань. Колектив  творчих груп переглядають та приймають пропозиції студентів до змін плану виховної роботи навчального закладу. До складу творчих групЛКТІ ДНУЗТ імені академіка В. А. Лазарняка входять куратори груп, працівники бібліотеки а також члени студентської ради ЛКТІ ДНУЗТ імені академіка В. А. Лазарняка.

Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

Плани навчально та виховної роботи коледжу  спрямовані на збільшення інтересу у студентів до процесу навчання та організацію цікавого дозвілля студентів. У планах відображається системи роботи викладачів коледжу та  органів студентського самоврядування.

Працівники коледжу активно досліджують педагогічні та психологічні особливості кожного студента.

ЛКТІ ДНУЗТ імені академіка В. А. Лазарняка організовує різноманітні заходи, які допомагають сформувати національну свідомості у студентів коледжу та виховати патріота своєї країни

В коледжі навчальний процес здійснюється завдяки нелегкій праці 160-ох викладачів, які займаються підготовкою майбутніх спеціалістів для нашої країни до професійної діяльності.

Педагогічні кадри коледж проходять стажування для підвищення рівня своєї професійної майстерності, що дає можливість впровадити у навчальний та виховний процеси коледжу передовий досвід кращих педагогічних працівників інших країн.

Студенти коледжу надзвичайно талановиті та активні. Дуже велика кількість студентів є учасниками діяльності Вченої Ради та роботи органів студентського самоврядування. Студентам, які добре навчаються нараховують стипендії.

Навчальні та виробничі майстерні забезпечують студентів практичними уміннями та навичками майбутньої професійної діяльності. У навчально-виробничих майстернях студенти навчаються практичними уміннями. ВипускникиЛьвівського коледжу транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. А. Лазарняка є хорошими спеціалістами своєї справи та кращими фахівцями системи транспорту України.

Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, ЛКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна  

Випускники коледж відзначаються творчим вмінням вирішення завдань професії свого покликання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!