Роздрукувати сторінку

Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України, ТК НЛУУ

« Назад

Історія навчального закладу є частиною історії української держави. Адже саме у ній ми живемо, працюємо та розвиваємось.

Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України, ТК НЛУУ

З кожним роком свого існування коледж удосконалювався та примножував традиції, які передаються із покоління в покоління. Престиж та імідж навчального закладу здобулись завдяки плідній та непосильній праці його працівників.

Вперше свої двері відкрив Технікум механічної обробки деревини у 1931 році, який розміщувався у мальовничому та неповторному місті України Полтаві.

Під натиском фашистських загарбників технікум був змушений припинити свою професійну діяльність. Свою професійну діяльність технікум віднов 20 січня 1945 року.

1947 року діяльність технікуму була поновлена, а сам технікум перенесли до міста Львів, надавши йому назву Львівський технікум механічної обробки деревини. У той час технікум випускав високоосвічених та потрібних спеціалістів для лісового господарства України.

Статус вищого навчального закладу був наданий технікуму у 1995 році. Цей статус технікум здобув завдяки старанням та наполегливій праці співробітників технікуму.

ТК НЛТУ

З 1995 року комплекс «Лісотехнічна освіта» прийняв у свій склад Львівський  коледж механічної обробки деревини. Комплекс «Лісотехнічна освіта» був створений при НЛТУ.

16 травня 2005 року Президент України розпорядився про зміну статусу та надання навчальному закладу назви Технологічний коледж державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

Спеціальності Технологічного коледжу державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України»:

- оброблювання деревини;

- економіка підприємства;

- лісове господарство;

- дизайн.

Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України, ТК НЛУУ

Адреса: 79071, м. Львів, вул. Пулья, буд. 20.

Телефон: (032) 263-90-25.

Усім студентам, що прибули на навчання із інших міст України, надаються кімнати у гуртожитку.

Робітники коледжу докладали дуже багато зусиль на зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу. Коледж ніколи не забував традицій, які передавалися йому із минулого.

Технологічний коледж державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» прикладає максимум зусиль для підвищення літературного рівня студентів та формування у них любові та поваги до книги. Коледж забезпечує інтереси відвідувачів бібліотеки та формує у студентів бажання читати книги не тільки наукового характеру, але й книги, які підвищують культурний рівень студентів.

Дуже велика увага у коледжі приділяється формуванню у студентів творчого та креативного мислення. Працівники прикладають багато зусиль для того, щоб гармонійно поєднати виховання студентів із навчальним процесом коледжу. Працівники коледжу кожного року проводять конкурси на краще озеленення території та аудиторії коледжу.

Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України

Неабияке значення у Технологічному коледжі державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України»,надається екологічному вихованню студентів. Адже майбутні спеціалісти цього профілю повинні досконало знати екологічні проблеми України та шляхи їх вирішення. Викладачі коледжу з метою формування у студентів екологічного мислення проводять різноманітні бесіди, вечори та лекції з екологічним спрямуванням. У студентів коледжу сформоване поняття про бережне ставлення до навколишнього середовища.

Коледж ніколи не забував традицій, які передавалися йому із минулого. Робітники та студенти коледжу старанно вивчають історію свого закладу освіти та відчувають повагу та глибоку пошану заслуженим діячам коледжу. Із самого початку свого існування коледж постійно удосконалювався та поповнював свої звичаї.

Навчальне та методичне забезпечення коледжу відповідає вимогам до навчально-виховного процесу, які встановлює Міністерство освіти та науки в Україні. Процес навчання у коледжі забезпечується усім необхідним для навчально-виховної функції коледжу навчально-методичним матеріалом. Навчальний та виховний процес коледжу проходить у затишних та простих аудиторіях, у яких находиться нове обладнання та технічні засоби навчання.

У коледжі функціонує національний куточок,який існує у вигляді акуратних стендів, на яких розміщена інформація про державні символи України, а також у цьому куточку стоїть капличка Божої матері. Коледж кожний рік,розпочинаючи свій навчальний рік, отримує Боже благословення на свою діяльність. Коледж кожного року відзначає національні свята України, такі як: День незалежності, день УПА, день ЗУНР, день Соборності України.

У коледжі студенти залюбки вивчають героїчне минуле свого народу. Це сприяє формуванню у студентів громадського обов’язку та виробленню бажання допомагати своєму народові. Коледж також дотримується деяких козацьких традицій, не забуваючи та шануючи пам'ять славних захисників Батьківщини - запорожців та кожного року коледж,святкуючи День свого заснування, влаштовує козацькі змагання, у яких активно беруть участь не тільки студенти, а й викладачі.

Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України, ТК НЛУУ

У Технологічному коледжі державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» функціонує полк козаків Богдана Хмельницького. Саме у день святкування свого створення коледж надає можливість кожному студенту відчути себе справжнім козаком куреня та саме у цей день студенти беруть участь у змаганнях, у яких найрозумнішого та найспритнішого козака коледжу.

Викладачі намагаються прив’язати любов та повагу до ветеранів війни студентам коледжу, адже співробітники коледжу відчувають глибоку повагу та любов до ветеранів великої вітчизняної війни, які проживають у Львові.

Кожного року 9 травня усі учасники навчально-виховного процесу Технологічного коледжу державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» беруть участь у поважній ході до пам’ятника учасників Великої Вітчизняної Війни. У мітингу беруть участь також ветерани міста та родичі загиблих солдат. Студенти коледжу досить зворушливо та проникливо розповідають вірші про війну та співають воєнні пісні.

Коледж влаштовує тематичні вечора, на які запрошуються вояки УПА. Саме такі вечори вливають у серця наших студентів віру у те, що український народ повинен бути на українських землях господарем. Саме на таких заходах студенти коледжу здобувають відчуття мужності та патріотизму.

У навчальному закладі є комп’ютерні класи із підключенням до світової мережі Інтернет. Наявність таких класів значно облегшує навчально-виховний процес коледжу.

Викладачі Технологічного коледжу державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» у своїй навчальній діяльності широко використовують мультимедійні засоби навчання.

Досвід використання у навчальній діяльності ІКТ, який накопичувався протягом багатьох років, сьогодні широко застосовується усіма викладачами коледжу. Викладачі коледжу намагаються гармонійно поєднувати форми,методи та прийоми навчання, для того щоб поліпшити навчально-виховний процес та зробити його більш інтенсивним.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!