Роздрукувати сторінку

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету, ЗК ЛНАУ

« Назад

Своє існування Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету  розпочав із травня 1998 року. У перший навчальний рік  навчання проводилося за трьома спеціальностями. У той час у коледжі навчалося близько 82 студента.

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету, ЗК ЛНАУ

Адреса: 80700, Львівська область, м. Золочів, вулиця І. Труша, 4.

Телефон: (03265) 4-51-94.

За п’ятдесят років свого існування Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету виробив свої традиції виховання студентської молоді України. Виховна діяльність коледжу має особистісно-орієнтовне спрямування. В саму першу чергу коледж акцентує свою увагу на громадському вихованню студентів. Коледж намагається у процесі навчання студентів сформувати у них національну свідомість та дух патріотизму до України. Головним завданням викладачів Золочівського коледжу ЛНАУ є формування свідомої та всебічно розвинутої особистості, яка відчуває повагу до своєї родини та свого народу. Коледж готує висококваліфікованих фахівців, які відчувають любов до рідної землі та здатні збагачувати свій культурний рівень.

ЗК ЛНАУ

Випускники коледжу є готовими стати учасниками процесу розбудови нашої Батьківщини - України. Національне виховання у Золочівському коледжі ЛНАУ полягає у формуванні у молоді поваги та любові до державних символів України, адже вони являються важливим надбанням народу України, який пройшов досить важкий та водночас цікавий шлях своєї самореалізації. Випускники коледжу готові ділом та словом стати на захист своєї Батьківщини. Саме громадянське виховання є основною частиною виховної діяльності коледжу.

Нещодавно на території коледжу була відкрита капличка, що позитивно вплинуло на духовний та культурний розвиток студентів.

У коледжі функціонує національний куточок. Куточок існує у вигляді акуратних стендів, на яких розміщена інформація про державні символи України. Тут стоїть капличка Божої матері. Коледж кожний рік, розпочинаючи свій навчальний рік, отримує Боже благословення на свою діяльність. Коледж кожного року відзначає національні свята України, такі як: День незалежності, день УПА, день ЗУНР, день Соборності України.

У коледжі студенти залюбки вивчають героїчне минуле свого народу, що сприяє формуванню у студентів громадського обов’язку та виробленню бажання допомагати своєму народові. Коледж також дотримується деяких козацьких традицій, не забуваючи та шануючи пам'ять славних захисників Батьківщини - запорожців. Кожного року коледж, святкуючи День свого заснування, влаштовує козацькі змагання, у яких активно беруть участь не тільки студенти, а й викладачі.

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету, ЗК ЛНАУ

У Золочівському коледжі Львівського національного аграрного університету функціонує полк козаків Богдана Хмельницького. Саме у день святкування свого створення коледж надає можливість кожному студенту відчути себе справжнім козаком куреня. У цей день студенти беруть участь у змаганнях, у яких найрозумнішого та найспритнішого козака коледжу.

Співробітники коледжу відчувають глибоку повагу та любов до ветеранів великої вітчизняної війни, які проживають у Золочеві. Викладачі намагаються прив’язати цю любов та повагу і студентам коледжу. Кожного року 9 травня усі учасники навчально-виховного процесу Золочівського коледжу Львівського національного аграрного університету беруть участь у поважній ході до пам’ятника учасників Великої Вітчизняної Війни. У мітингу беруть участь також ветерани села та родичі загиблих солдат. Студенти коледжу досить зворушливо та проникливо розповідають вірші про війну та співають воєнні пісні. Коледж влаштовує тематичні вечора, на які запрошуються вояки УПА. Саме на таких заходах студенти коледжу здобувають відчуття мужності та патріотизму. Саме такі вечори вливають у серця наших студентів віру у те, що український народ повинен бути на українських землях господарем.

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету

Не менш важлива увага у коледжі приділяється вихованню любові до української мови, оскільки саме мова являється оберегом духовності народу. Саме мова єднає родину та державу. Саме в честь української мови у коледжі проводяться ряд тематичних заходів. Велику увагу куратори груп Золочівського коледжу Львівського національного аграрного університету приділяють вивченню родоводу кожного студента оскільки, саме українська селянська сім’я була вічним оберегом народних звичаїв та традицій. Кожен студентЗолочівського коледжу ЛНАУ, складає та знає на пам'ять своє родовідне дерево.

Формуванню поняття сімейних цінностей сприяє утворення заходів із релігійним спрямуванням. Ці заходи є досить багатими на українські обряди та звичаї. Кожного року 8 березня коледж святкує день матері.

Неабияке значення у Золочівському коледжі ЛНАУ, надається екологічному вихованню студентів, адже майбутні спеціалісти цього профілю повинні досконало знати екологічні проблеми України та шляхи їх вирішення. У студентів коледжу сформоване поняття про бережне ставлення до навколишнього середовища. Викладачі коледжу з метою формування у студентів екологічного мислення проводять різноманітні бесіди, вечори та лекції з екологічним спрямуванням. Працівники коледжу кожного року проводять конкурси на краще озеленення території та аудиторії коледжу. Працівники прикладають багато зусиль для того, щоб гармонійно поєднати виховання студентів із навчальним процесом коледжу.

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету, ЗК ЛНАУ

Дуже велика увага у коледжі приділяється формуванню у студентів творчого та критичного мислення.

Бібліотека Золочівського коледжу ЛНАУ є однією із основних частин навчального процесу навчального закладу.

Функції бібліотеки Золочівського коледжу ЛНАУ:

- забезпечення навчального та виховного процесу Золочівського коледжу ЛНАУ усією необхідною для цього інформацією;

- інформаційна та методична допомога студентам Золочівського коледжу ЛНАУ для оволодіння ними профільними предметами;

- надання допомоги вихованцям коледжу в здобутті ними необхідних знань та навичок майбутньої професійної діяльності;

- допомога навчальному закладі у формуванні особистості студента із чіткою громадською позицією;

- забезпечення інтересів відвідувачів бібліотеки та формуванні у студентів бажання читати книги не тільки наукового характеру, але й книги, які підвищують культурний рівень студентів;

- підвищення літературного рівня студентів та формування у них любові та поваги до книги.

ЗК ЛНАУ

Завдяки старанній та плідній праці навчальний заклад здобув неабиякий престиж та популярність серед абітурієнтів. Робітники та студенти коледжу старанно вивчають історію свого закладу освіти та відчувають повагу та глибоку пошану заслуженим діячам коледжу. Робітники коледжу докладали дуже багато зусиль на зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу. Коледж ніколи не забував традицій, які передавалися йому із минулого.

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету ЗК ЛНАУ

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!