Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 32. Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету "Львівська політехніка", ЛАДК НУЛП

Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету "Львівська політехніка", ЛАДК НУЛП

« Назад

Історія закладу освіти Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету "Львівська політехніка", ЛАДК НУЛП

Історія навчального закладу нерозривно пов’язана з історією нашої батьківщини, адже саме разом із нею ми живемо, розвиваємося та удосконалюємося.

Із самого початку свого існування коледж постійно удосконалювався. Робітники коледжу докладали дуже багато зусиль на зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу. Коледж ніколи не забував традицій, які передавалися йому із минулого. Робітники та студенти коледжу старанно вивчають історію свого закладу освіти та відчувають повагу та глибоку пошану заслуженим діячам коледжу.

Завдяки старанній та плідній праці навчальний заклад здобув неабиякий престиж та популярність серед абітурієнтів.

Свою цікаву та багатогранну історію коледж розпочинає із утворення дорожньо-механічного технікуму у1945 році. Технікум був створений для того, щоб поповнити склад робітників сільськогосподарської галузі. Техніку був утворений згідно наказу Раднаркому СРСР та підпорядковувався державі.

З 1945 року до 1952 року технікум знаходився під розпорядженням Гушосдор Міністерства внутрішніх справ СРСР.

ЛАДК НУЛП

З 1950 року до 1953 року технікум підпорядковувався Міністерству шляхів сполучення СРСР, а з травня 1988 року – Міністерству освіти України.

Адреса: м. Львів, вул. Личаківська, 2.

Тел.: (032) 275-34-56, (032)275-14-68.

Студенти, які навчаються у Відокремленому структурному підрозділі Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» отримують уміння та навики роботи із системами інформації, що значно покращує якість знань студентів із фахових дисциплін.

У коледжі функціонує заочне відділення, у якому готують бакалаврів та молодших спеціалістів до майбутньої професійної діяльності. Фахівці, яких випускає ЛАДК, володіють високим рівнем знань та практичними уміннями майбутньої професії. Усі спеціальності коледжу можна здобувати на заочному відділенні, у якому навчально-виховний процес забезпечують високо професіональні викладачі.

Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету "Львівська політехніка", ЛАДК НУЛП

Випускникам коледжу надається можливість продовжити здобувати вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

Процес навчання у коледжі забезпечується усім необхідним для навчально-виховної функції коледжу навчально-методичним матеріалом. Навчальне та методичне забезпечення коледжу відповідає вимогам до навчально-виховного процесу, які встановлює Міністерство освіти та науки в Україні.

Майбутніх спеціалістів даної галузі готують за допомогою навчальної програми та навчального плану, які розробляються у Міністерстві освіти та науки України.

Навчальний та виховний процес коледжу проходить у затишних та простих аудиторіях, у яких находиться нове обладнання та технічні засоби навчання. У навчальному закладі є комп’ютерні класи із підключенням до світової мережі Інтернет. Наявність таких класів значно облегшує навчально-виховний процес коледжу.

Викладачі Відокремленого структурного підрозділу Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» у своїй навчальній діяльності широко використовують мультимедійні засоби навчання.

Бібліотека та читальний зал коледжу уже повністю комп’ютеризовані. У гуртожитку теж знаходяться комп’ютери. Досвід використання у навчальній діяльності ІКТ, який накопичувався протягом багатьох років, сьогодні широко застосовується усіма викладачами коледжу. Викладачі коледжу намагаються гармонійно поєднувати форми,методи та прийоми навчання, для того щоб поліпшити навчально-виховний процес та зробити його більш інтенсивним. Уся діяльність коледжу направлена на максимальну активізацію праці викладачів та студентів.

Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету "Львівська політехніка"

Педагоги коледжу у всі часи  відзначалися своїм творчим та креативним мисленням, яке допомагає їм вирішувати педагогічні труднощі навчального процесу. Викладачі коледжу активно вивчають досвід їх попередників, та враховують усі позитивні та негативні моменти навчально-виховного процесу у минулому. Педагоги коледжу не бояться експериментувати та робити різноманітні дослідження.

Нещодавно у Відокремленому структурному підрозділі Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» була проведена рада педагогів коледжу із  питань впровадження новітніх технологій навчання. Було проведено шоу талантів майстерності у своїй професії «Педагог новатор».

Пропагандою кращого досвіду співробітників коледжу являється Інтерактивна педагогічна рада.

У душі кожного викладача є любов та повага до студентів та коледжу. Викладачі коледжу здатні до творчого пошуку вирішення педагогічних завдань. Викладачі коледжу активно займаються видавництвом навчальної та методичної літератури та є авторами багатьох фахових видань. Вони готують та видають навчальні посібники та матеріали для проведення занять на високому методичному та науковому рівнях.

Коледж активно працює над розробкою сучасних програм навчання у подібних закладах освіти. У Відокремленому структурному підрозділі Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» часто організовуються виставки робіт дослідницького характеру студентів коледжу.

У Відокремленому структурному підрозділі Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» функціонують творчі групи, які займаються науковими та методичними проблемами коледжу.

ЛАДК НУЛП

Кожного року співробітники коледжу влаштовують різноманітні конкурси, фестивалі,. зустрічі та багато інших розважальних заходів, які роблять студентське життя більш яскравим та різноманітним.

Навчальні та виробничі майстерні, у яких майбутні спеціалісти автомобільно-дорожньої галузі здобувають практичні уміння та навички, забезпечені усіма необхідними та новітніми інструментами та приладами. Матеріально-технічна база коледжу відповідає усім вимогам навчально-виховного процесу закладу освіти.

Відокремленому структурному підрозділі Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» належить полігон, на якому викладачі проводять практичні навчання, на яких студенти навчаються керуванню дорожніми машинами. Також у коледжі функціонує навчальний гараж, у якому студенти коледжу проходять підготовку до складання іспитів на право управління різними транспортними засобами.

Навчальна діяльність коледжу здійснюється відповідно до вимог Міністерства освіти та науки до застосування новітніх технологій навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!