Тема 8 Формування компенсаційного пакета на підприємстві, Управління персоналом, КНЕУ ім. Гетьмана
« НазадТема 8 Формування компенсаційного пакета на підприємствіКурсову роботу з цієї теми рекомендується виконувати за таким орієнтовним планом: Вступ Розділ І. Компенсаційний пакет у системі мотивування персоналу 1.1. Сутність і структура компенсаційного пакета 1.2. Заробітна плата як основа компенсаційного пакета 1.3. Розроблення компенсаційного пакета та вимоги до його формування Розділ ІІ. Аналітична частина Розділ ІІІ. Пропозиції щодо підвищення конкурентоспроможності компенсаційного пакета на підприємстві. Висновки Література Методичні поради до виконання курсової роботиПри виконанні курсової роботи треба дотримуватися таких вимог. У вступі необхідно розкрити актуальність теми, теоретичне і практичне значення вивчення та вирішення поставленої проблеми, мету, завдання даної роботи та методи дослідження. І. Теоретична частинаНа підставі узагальнення інформації з літературних джерел, конспекту лекцій та власного практичного досвіду викласти своїми словами вичерпні відповіді на поставлені у плані питання. Текст супроводити ілюстраціями (таблиці, схеми, діаграми тощо). Допускаються лише окремі запозичення з літературних джерел цитат і ілюстрацій з обов’язковим посиланням на джерело (автор, назва, видавництво і рік видання, стор.) ІІ. Аналітична частинаУ аналітичній частині необхідно зробити аналіз даних. Аналіз доповнити ілюстраційним матеріалом. У другому розділі потрібно провести аналіз у наступній послідовності: - аналіз структури компенсаційного пакета; - аналіз номінальної та реальної заробітної плати; - аналіз структури фонду заробітної плати; - аналіз постійних і змінних виплат; - аналіз порядку установлення соціальних виплат і заохочень на підприємстві; - порівняння компенсаційного пакета на підприємстві з пропозиціями інших підприємств галузі; - оцінка конкурентоспроможності компенсаційного пакета та його впливу на бренд роботодавця на ринку праці. ІІІ. Рекомендаційна частинаРекомендації, пропозиції та заходи щодо вдосконалення досліджуваної проблеми можуть бути розроблені студентом як самостійно, так і на підставі вивчення й узагальнення передового досвіду, висвітленого у літературних джерелах. Вони повинні бути обґрунтованими, реальними, мати теоретичну і практичну цінність. Розробити проект заходів щодо формування компенсаційного пакета відповідно до ієрархічної структури підприємства та заслуг працівників. Вихідна інформація1. Вид економічної діяльності – торгівля. 2. Регіон – м. Харків. 3. Динаміку чисельності персоналу підприємства за 2013-2015 рр. наведено в табл. 1. Таблиця 1 Чисельність персоналу підприємства за 2013-2015 рр.
Склад персоналу підприємства станом на 1.01.2016 р. наведено у табл. 2. Таблиця 2 Склад персоналу підприємства станом на 1.01.2016 р.
4. Дані щодо розміру номінальної середньомісячної заробітної плати за 2013-2015 рр. наведено в табл. 3. Таблиця 3 Номінальна середньомісячна заробітної плати працівників підприємства за 2013-2015 рр.
Ціни на товари споживання у 2015 році порівняно з 2014 роком зросли на 21,56 %, у 2014 р. порівняно з 2013 р. – на 18,7%. 5. Склад фонду заробітної плати у 2013-2015 рр. наведено в табл. 4. Таблиця 4 Склад фонду заробітної плати працівників підприємства у 2013-2015 рр. (тис. грн.)
Схему посадових окладів наведено у табл. 5. Таблиця 5 Схема посадових окладів станом на 1.01.2016 р.
7. Преміювання здійснюється щомісячно за наказом директора у розмірі 50 % окладу. 8. Перелік доплат та надбавок та їх мінімальні розміри подані у табл. 6. Таблиця 6 Перелік доплат та надбавок та їх мінімальні розміри
9. Винагорода за підсумками роботи за рік установлюється у розмірі до 100 % посадового окладу з урахуванням передбаченого бюджету витрат та фінансових можливостей підприємства. 10. Заохочувальні виплати, не пов’язані з конкретними результатами праці: - до ювілейних дат – у розмірі 50 % окладу; - за довголітню і бездоганну трудову діяльність – 100 % окладу; - до державних, релігійних свят, передбачених КЗпП України, а також професійних свят – 30 % окладу. 11. Інші види матеріальної і грошової допомоги: - працівникам, котрі мають дітей до 16 років, видавати новорічні подарунки вартістю до 300 грн.; - працівникам, у яких на утриманні є діти-інваліди, віком до 18 років, видавати по 1000 грн. на рік; - у разі смерті батьків, дітей чи інших членів родини працівника – 3000 грн.; - при народженні дитини – 3000 грн.; - при одруженні працівника або його дитини, які вступають в шлюб вперше, – у розмірі 2000 грн. З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!
|