Роздрукувати сторінку
Главная \ Методичні вказівки \ Методичні вказівки \ 32 Методичні рекомендації щодо виконання контрольних робіт та підготовки до іспиту з дисципліни «Кримінальне право України» студентами заочної форми навчання

Методичні рекомендації щодо виконання контрольних робіт з курсу Кримінальне право України

« Назад

Методичні рекомендації щодо виконання контрольних робіт та підготовки до іспиту з дисципліни «Кримінальне право України» студентами заочної форми навчання

Відповідно до навчального плану підготовки фахівців за напрямом «Право» та з урахуванням особливостей навчання на факультеті заочного та вечірнього навчання студенти заочної форми навчання зобов’язані виконати контрольні роботи.

Написання контрольної роботи ставить за мету поглибити знання студента з якоїсь окремої проблеми курсу, одночасно служить своєрідним тренуванням по самостійному опрацюванню літератури, ознайомленню із законами, іншими нормативно-правовими актами, допомагає орієнтуватися в діючому законодавстві та грамотно його застосовувати на практиці.

По об’єму контрольна робота складає 10-15 сторінок формату А4; поля: верх, низ та праве, ліве – 20 мм; шрифт: Times New Roman 14; інтервал 1.5. Структура контрольної роботи має включати вступ, основну частину (розділи, глави, параграфи), висновки, використані джерела, додатки (таблиці, рисунки, схеми та ін.). Список використаної літератури, нормативно-правові акти, монографії, підручники, посібники подаються в кінці роботи. При підготовці контрольної роботи студент повинен опрацювати не менше 10 джерел по даній темі (законодавчі акти, нормативно-правові акти, статті, монографії, підручники, посібники та ін.).

Контрольна робота складається з двох частин. Перша частина – теоретична. Виконується у вигляді реферату. Друга частина – практична. Вона містить задачі, котрі охоплюють всі навчальні модулі дисципліни, студентом має бути вирішено не менше 2 практичних завдань (варіанти завдань додаються).

Вимоги до контрольної роботи:

  1. Контрольна робота виконується студентом самостійно, у рукописному чи машинописному вигляді і подається на кафедру за 2 тижні до початку екзаменаційної сесії.
  2. Варіантність роботи визначається за порядковим номером студента в академічному журналі.
  3. Обидві частини контрольної роботи складаються і підшиваються в одну папку, яка оформляється титульною сторінкою стандартного змісту.
  4. При не зарахуванні викладачем контрольної роботи студент не допускається до складання іспиту.

Варіант 1

1. Чинність закону про кримінальну відповідальність в часі, в просторі та за колом осіб.

Задача 2.

Марченко вирішив покінчити життя самогубством. Для цього він викрав автомобіль, який належав заводу, розігнав його і на значній швидкості спрямував на зернозбиральний комбайн. Внаслідок цього Марченко заподіяв собі тяжкі тілесні ушкодження, а автомобіль і комбайн зіпсував.

Чи є дії Марченка злочинними?

Задача 30.

17-річний Понов визнаний судом винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 296 КК, ч. 2 ст. 187 КК, ч. 4 ст. 187 КК, п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України.

Яка максимальна міра покарання може бути призначена Понову за кожний з учинених ним злочинів? В яких межах може бути призначене остаточне покарання за сукупністю злочинів?

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!