Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 51. Токмацький навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, ТНКП НУК ім. Макарова

Токмацький навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, ТНКП НУК ім. Макарова

« Назад

Дев'ять років токмачани, мають прагнення до навчання, отримують вищу освіту, не виїжджаючи з рідного міста. Таку можливість вони отримали завдяки Токмацькому навчально-консультативному пункту Миколаївського Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, сформованого указом міністра освіти і науки №454 від 18.09.2000 року та указом ректора НУК №1 від 02.01.2001 року на підставі прохань Токмацької міськради, керівництва університету кораблебудування ім. адмірала Макарова та Токмацького механічного технікуму. Беззмінним керівником пункту на сьогодні є завідувач ТНКП Дмитро Павлович Щетинін, про якого з величезною повагою відгукуються і колишні студенти закладу, які здобули вищу освіту в Токмаці, і нинішні студенти.

Токмацький навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, ТНКП НУК ім. Макарова

Контакти ТНКП НУК ім. Макарова:

м. Токмак, вул. К. Лібкнехта, 166 (приміщення колишньої вечірньої школи), або за тел. 2-67-95.

ТНКП НУК ім. Макарова

Історія становлення Токмацького навчально-консультаційного пункту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Токмацький навчально-консультаційний пункт (ТНКП) Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова створений указом МОН України № 454 від 18.09.2000 р. В ТНКП студенти здобувають освіту за кваліфікаціями: двигуни внутрішнього згоряння, облік і аудит.

Новий структурний підрозділ було утворено як підрозділ без статусу юридичної особи і без проведення персональної фінансово-господарської роботи, який проводить формування спеціалістів з вищою освітою за заочною формою навчання з навчально-спеціалізованими рангами: бакалавр і спеціаліст. За період становлення підрозділ сформував більше 320 інженерів і механіків, економістів і фахівців бухгалтерів.

Сьогодні в Токмацькому НКП НУК навчається 290 студентів.

Пункт розташований в окремому приміщенні, всі навчальні аудиторії відремонтовані і мебльовані сучасними необхідними меблями. Бібліотека з читальним залом обладнані комп'ютерами. Для забезпечення студентів учбово-методичними матеріалами працює методкабінет. В інших напрямках роботи консультативний пункт обслуговується функціональними відділеннями базового ВНЗ, окремо тісно співпрацює з такими кафедрами НУК, як кафедра обліку і економічного аналізу, кафедра основ економічної теорії, кафедра економіки і організації виробництва, кафедра динаміки і потужності суднових машин, кафедра двигунів внутрішнього згоряння.

Станом на 01.01.2010 року учбовий процес у Токмацькому НКП НУК створюють 40 науково-педагогічних співробітники, серед яких 7 докторів наук і професорів, 12 – кандидати наук та доценти. Працівники базового ВНЗ забезпечують навчальний процес зі спеціальних дисциплін, загальноосвітні дисципліни викладають викладачі-сумісники, які працюють в Токмацькому механічному технікумі (серед них два Відмінники освіти України, а інші педагоги вищої кваліфікації). Напередодні десятиліття освіти Токмацької НКП НУК можна відзначити, що даний структурний підрозділ динамічно розвивається, все більш тісно співпрацює з іншими підрозділами НУК та місцевими організаціями.

Токмацький навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, ТНКП НУК ім. Макарова

Особливості учбового процесу у Токмацькому навчально-консультаційному пункті НУК ім. Макарова

Навчання відбувається за заочною формою на платній основі за кошти юридичних та фізичних осіб. Учбовий процес згідно з утвердженим ректором графіком учбового процесу на рік. Студенти формуються в групи за місцем їх праці і проживання. Освітній процес здійснюють педагоги НУК (80%), які відповідно з графіком сесій відправляються в ТНКП за розкладом занять, і педагоги Токмацького механічного технікуму Запорізького національного технічного університету. В учбовому процесі за вказаними кваліфікаціями приймають участь 32 кафедри НУК. Заняття в ТНКП здійснюються в орендованій будівлі, яка історично застосовувалась під учбовий заклад.

Токмацький НКП має персональну бібліотеку з бібліотечним фондом 12660 екземплярів науково-методичної літератури, яка має читальний зал обладнаний комп'ютерами з електронними виданнями. Забезпеченість студентів підручниками і навчальними посібниками нараховує 70%.

Для ТНКП складений кошторис витрат на здійснення учбового процесу в розрізі кваліфікацій, на основі якого розрахована плата за навчання одного студента за формою навчання. Студенти, які закріплені за ТНКП, здобувають освіту на платній основі за кошти юридичних та фізичних осіб. За умовами контрактів оплата за навчання відбувається на початку кожного учбового семестру.

За остання роки значно збільшилась кількість студентів у Токмацькому навчально-консультаційному пункті, кожного разу здійснюється діяльність з покращення матеріально-технічної структури підрозділу.

Отже, ТНКП НУК ім. Макарова чекає і кожного з Вас для отримання високоякісних знань у цьому чудовому новітньому закладі освіти.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!