Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 49. Відокремлений структурний підрозділ у м. Мелітополь Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ

Відокремлений структурний підрозділ у м. Мелітополь Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ

« Назад

Загальна інформація про Мелітопольський інститут економіки та інформаційних технологій

Відокремлений структурний підрозділ у м. Мелітополь Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ

ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ - модерний популярний навчальний заклад міжнародного рангу за змістом освітніх планів і програм, матеріально-технічної структури, інформаційно-технічного забезпечення та здійснення учбового процесу.

Інститут сертифікований за IV рангом державної кваліфікації.

Після завершення освіти надається диплом державного значення.

До можливостей студентів: військовий підрозділ; стажування за границею, кадрове агентство закладу надає змогу пошуку роботи студентам.

ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ здійснив світову акредитацію «International Education Society, London». Студенти ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ крім державного диплома про вищу освіту мають змогу одержати ще і світовий сертифікат IES.

ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ проводить комплексний підхід до навчання. Навчальна структура закладу охоплює в себе коледж, інститут.

Інститут проводить ступеневу освіту фахівців:

- молодший спеціаліст;

- бакалавр;

- спеціаліст;

- магістр.

ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ

Контакти Відокремленого структурного підрозділу у м. Мелітополь Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій

Адреса: пр. 50-річчя Перемоги, 21-а, м. Мелітополь, Запорізька обл.

Телефон: (06192) 5-12-44, (06192) 5-60-47.

Телефон приймальної комісії: (06192) 5-06-68.

Сайт: mvpzieit.com.ua.

Спеціальності Мелітопольського підрозділу ЗІЕІТ:

- фінанси і кредит;

- облік і аудит;

- маркетинг;

- економіка організацій;

- світова економіка;

- менеджмент;

- економічна кібернетика;

- комп'ютерні науки;

- комп'ютерна інженерія;

- програмна інженерія;

- філологія;

- будівництво;

- туризм;

- банківська справа.

Відокремлений структурний підрозділ у м. Мелітополь Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ

Військова підготовка в Мелітопольському філіалі ЗІЕІТ

В Мелітопольському відділенні ЗІЕІТ відкрито і вдало діє військовий підрозділ. Освіта у військовому підрозділі закладу триває на протязі 2 років. По завершення навчання надається ранг старшого лейтенанта запасу.

На навчання приймаються студенти ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ 3 курсу, які вдало пройшли вступні іспити, придатні за станом здоров'я до служби в армії.

Міжнародні відношення ВСП у м. Мелітополі ЗІЕІТ

Заклад підтримує контакти з Зимовою школою із опанування англійської мови.

Ціль проекту - інтенсивне оволодіння англійської мови у міжнаціональному середовищі з застосуванням активних комунікаційних методик з сумісництвом двотижневого активного дозвілля та пізнанням культури Фінляндії.

Захід спрямований на студентів та молоде покоління фахівців, що бажають здобувати освіту, здійснювати дослідження у іноземних ВНЗ та/або діяти у світових установах або приватних організаціях, де мовою спілкування є англійська.

Педагоги: професори із США, Великої Британії, Австралії, які є носіями мови.

Навчання проводиться по трьох програмах: 1) для початківців; 2) середнього рівня (цей рівень сприяє при вступі до міжнародних вищих учбових установ); 3) програма розмовного курсу «Інтенсив». Перед початком освіти здійснюється тестування для окреслення рівня знань англійською мовою.

Отже, ВСП у м. Мелітополь ЗІЕІТ – це сучасний заклад, який високо несе прапор першості в регіоні з надання високоякісних освітніх послуг.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!