Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 48. Коледж економіки та інформаційних технологій Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, КЕІТ ЗІЕІТ

Коледж економіки та інформаційних технологій Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, КЕІТ ЗІЕІТ

« Назад

Коледж Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій - вищий учбовий заклад I рангу кваліфікації.

Коледж економіки та інформаційних технологій Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, КЕІТ ЗІЕІТ

Загальна інформація про КЕІТ ЗІЕІТ

Коледж включений до структури навчального комплексу ЗІЕІТ. За період навчання в закладі студенти отримують потрібний для майбутньої кваліфікації фундамент знань, формуються професійні здібності.

Кваліфікації Коледжу економіки та інформаційних технологій ЗІЕІТ

У закладі проводиться формування молодших фахівців за спеціалізаціями:

- Фінанси.

- Економіка організацій.

- Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних структур і мереж.

- Бухгалтерський облік.

- Комерційна робота.

КЕІТ ЗІЕІТ

Термін освіти:

- для очної форми на базі повної середньої освіти - 2 роки (кваліфікація "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних структур і мереж" - 2,5 роки);

- для очної форми на базі основної середньої освіти - 3 роки (кваліфікація "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних структур і мереж" - 3,5 року).

Атестат про середню освіту видається в один і той же час з державним дипломом молодшого фахівця.

Змога здобуття освіти після КЕІТ Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій

Студент закладу готовий для подальшого здобуття освіти за програмою бакалавра.

Студент закладу має змогу продовжити освіту в Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій на пільгових умовах.

Коледж економіки та інформаційних технологій Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, КЕІТ ЗІЕІТ

Net-Школа Коледжу економіки та інформаційних технологій ЗІЕІТ

Net Школа - це мережева програмна структура, назначена для створення єдиного інформаційного простору учбового закладу. Ця система дає можливість оптимізувати процес інформаційної взаємодії всіх учасників навчального процесу.

Шановні батьки, стаєте користувачами системи! Це надасть можливість Вам швидко отримувати інформацію про те, як навчається Ваша дитина, про події, що здійснюються в Коледжі.

Коледж ЗІЕІТ здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Економіка та підприємництво.

Коледж економіки та інформаційних технологій Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій

Працевлаштування студентів Коледжу економіки та інформаційних технологій Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій

Якщо ви шукаєте працю або маєте бажання приступити до її пошуку, Центр працевлаштування та становлення кар'єри КЕІТ ЗІЕІТ готовий прийти Вам на допомогу.

На сьогоднішній день Центром працевлаштування і становлення кар'єри сформована високоефективна система працевлаштування студентів і випускників КЕІТ ЗІЕІТ.

Ділові та партнерські стосунки пов'язують Центр більш ніж з 200 установами таких напрямків бізнесу, як виробництво, зовнішньоекономічна робота, маркетинг, продажі, фінанси, IT, будівництво.

Ключ до удачі - це не лише міцні знання, одержані в КЕІТ ЗІЕІТ, але і засоби дослідження праці, персонально підходящі саме для вас!

Головні цілі роботи Центру працевлаштування:

- формування постійно існуючої структури підтримки та становлення кар'єри студентів та випускників;

- надання консультаційних можливостей студентам і випускникам закладу з проблем планування, розвитку кар'єри, працевлаштування та пристосування на новому робочому місці;

- оцінка досвіду діяльності, професійних умінь, структури ціннісних орієнтацій і ступеня вмотивованості студента (здобувача);

- стимулювання зацікавленості комерційних організацій до вибору персоналу з середовища студентів і випускників КЕІТ ЗІЕІТ.

Отже, Коледж економіки та інформаційних технологій – це сучасний заклад освіти, який надає міцні знання, роблячи конкурентоздатними фахівців на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!