Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 46. Мелітопольський коледж Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", МК ВМУРЛ «Україна»

Мелітопольський коледж Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", МК ВМУРЛ «Україна»

« Назад

У 2013 році з ціллю надання початкової вищої освіти за навчально-спеціалізованим рангом молодшого фахівця у складі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій було утворено Мелітопольський коледж, яким керує В. М. Брустінов.

Мелітопольський коледж Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", МК ВМУРЛ «Україна»

У закладі відбувається формування молодших фахівців (на базі повної середньої загальної освіти) з кваліфікацій:

- Природничі науки;

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Соціальне забезпечення.

МК ВМУРЛ «Україна»

Кваліфікація «Прикладна екологія» МК ВМУРЛ «Україна»

Кваліфікація «Прикладна екологія» включена до сфери знань "Природничі науки", напряму формування "Екологія, охорона оточуючого середовища та збалансоване природокористування". Студент МК ВМУРЛ «Україна» одержує навчально-спеціалізований ранг "молодшого фахівця" за спеціалізацією "технік-еколог".

Тривалість освіти:

- на основі 11 класів - 3 роки;

- на основі диплома «високоосвіченого співробітника» - 2 роки.

Форма освіти: денна.

У рамках практичного формування студентів Мелітопольського коледжу Університету «Україна» здійснюються виїзні заняття та екскурсії. Студенти володіють можливістю на практиці опанувати здобуті знання, формувати свої здібності та вміння, проводячи оволодіння методів польових досліджень, збір екологічної інформації, дослідження стану екосистем, природних структур та об’єктів, камеральну обробку матеріалів дослідження, відбір проб, виробничі аналізи застосування природних ресурсів, моніторинг оточуючого середовища. Все це здійснюється за участю студентів у наукових експедиціях, на установах та в закладах, які в першу чергу причетні до забруднення оточуючого середовища, в організаціях, головна праця яких направлена на створення та запровадження заходів із охорони і збереження природних комплексів і об’єктів.

Крім того, студенти мають можливість познайомитись із соціальними програмами виробничих установ, охоронних територій, опанувати технологію практичного використання та стану соціально-екологічного клімату різнорівневих складів закладів, організацій і установ.

З застосуванням модерних комп’ютерних технологій студенти опановують методи передбачення та конструювання виникнення можливих екологічних ситуацій щодо переміни стану оточуючого середовища зі створенням заходів запобігання негативному впливу.

Мелітопольський коледж Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", МК ВМУРЛ «Україна»

Кваліфікація "Обслуговування програмних структур і комплексів" МК ВМУРЛ «Україна»

У модерному світі інформація є головним ресурсом. Індивідуальні комп’ютери застосовуються приблизно в усіх сферах практичної роботи. Комп’ютерні структури на даний час мають ранг соціально значущого фактору від якого залежать безпека та добробут суспільства. Але застосування нових інтерактивних технологій неможливо без потрібного рівня обслуговування апаратних та програмних засобів, підтримання їх у належному стані. Всі ці фактори і зробили кваліфікацію «Обслуговування програмних структур і комплексів» однією з найперспективніших та більш необхідних на сьогоднішньому ринку праці.

Під час освіти студенти кваліфікації одержують теоретичні знання та практичні здібності діяльності з апаратним та програмним забезпеченням.

Кваліфікація «Соціальна діяльність» МК ВМУРЛ «Україна»

Тривалість освіти: 1 рік 10 місяців.

Форма навчання: очна.

Професійні назви робіт, які спроможен здійснювати спеціаліст:

1. Соціальний робітник (допоміжний персонал) – спеціаліст, соціальний співробітник, спеціаліст з розв’язання конфліктів (побутова сфера), асистент вихователя виправно-трудової установи.

2. Інші молодші спеціалісти в сфері освіти – асистент соціального вихователя по діяльності з дітьми-інвалідами, асистент вчителя-реабілітолога, черговий з режиму (у спеціальних та спеціалізованих установах, центрах, школах, закладах, притулках.

3. Інспектор із соціальної допомоги – спеціаліст із соціальної допомоги вдома, інспектор із соціальної допомоги.

4. Інші молодші спеціалісти в сфері модерної медицини – інструктор із трудової адаптації, методист із професійної реабілітації, спеціаліст з орієнтації слабозрячих.

Отже, Мелітопольський коледж ВМУРЛ "Україна" – це сучасний заклад, який завжди радо вітає своїх студентів у лавах навчальної установи, надаючи високоякісні знання на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!