Роздрукувати сторінку

Запорізький коледж Київського університету культури, ЗК КУК

« Назад

Історія становлення Запорізького коледжу Київського національного університету культури і мистецтв

Запорізький коледж Київського університету культури, ЗК КУК

У Запоріжжі функціонує філія Київського національного університету культури і мистецтв. Київський ВНЗ був заснований в 1968 році. На той час працювали тільки два факультети: культурно-освітній та бібліотечний. У 1993 році ректором інституту культури став Михайло Поплавський. Стали з'являтися нові факультети, відкриватися філії в інших містах України.

З 1997 року інституту присвоєно статус національного університету. Вузу присвоєно четверта ступінь акредитації. Є денна та заочна форми навчання. Можливо як платне, так і безкоштовне навчання. На основі підрозділу діє Запорізький коледж.

ЗК КУК

Напрями навчання в ЗК КУК:

- Журналістика і видавнича справа;

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Історія;

- Культура і мистецтво, дизайн;

- Політологія і міжнародні відносини;

- Соціологія;

- Туризм та готельний бізнес;

- Філософія і релігія;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

Контакти ЗК КУК

Місто: м. Запоріжжя.

Адреса: вул. Медична, 8.

Телефони: (044) 284 64 04, (061) 224 85 77.

Запорізький коледж Київського університету культури, ЗК КУК

Які спеціальності можна освоїти в Запорізькому коледжі Університету культури?

У структурі закладу функціонує кілька інститутів і факультетів. Ставши студентом інституту переказів, можна отримати професію перекладача з англійської, французької, іспанської або німецької мов.

В інституті державного управління готують управлінців, фахівців з документообігу, менеджерів.

Вступивши до інституту мистецтв, можна стати режисером драматичного театру, вивчити основи акторської майстерності. Тут навчають майстерності режисури естрадних масових заходів. В інституті готують фольклористів, співаків, диригентів. Є балетмейстерське і хореографічне відділення.

На факультеті менеджменту навчаються майбутні економісти й менеджери, які потім зможуть працювати в області шоу та естради. В університеті окремо готують менеджерів для модельного бізнесу і для показів мод.

Вступивши до інституту комп'ютерних наук, можна стати фахівцем з інформаційних технологій. На факультеті культурології готують бібліотекарів, книгознавців, режисерів масових заходів.

У структурі вузу також функціонує інститут дизайну. Тут навчаються основам інтер'єрного та ландшафтного дизайну. Можна стати модельєром-перукарем, візажистом. Окремий напрямок для навчання - дизайн для поліграфії та інтернету.

В інституті кіно і телебачення отримують освіту майбутні режисери і оператори документальних і художніх фільмів. Також в інституті готують операторів та акторів кіно, звукорежисерів і дикторів.

Для абітурієнтів, які вирішили вступити в філію, познайомитися з професорським складом, зануритися в атмосферу популярного Вузу, щосуботи проводиться День відкритих дверей. Абітурієнти можуть записатися на підготовчі курсом із загальноосвітніх предметів, а також здійснюється підготовка за творчим випробувальним предметів. На курсах можна адаптуватися до навчання у самій філії, познайомитися зі спеціальностями для правильного вибору професії і т. д. Навчання здійснюється на безоплатній та платній основах на денній та заочній формах. Студентам очної форми надають юнакам відстрочку від служби в армії.

Викладачі, професори закладу залучають студентів для участі у творчих конкурсах, міжнародних та вітчизняних проектах.

Студенти закладу беруть участь у різних заходах, які вже стали доброю традицією: в українських проектах Українська пісня року, дитячому телевізійному проекті " Крок до зірок, різні концерти та ін.

Випускники ЗК КУК по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Отже, закінчивши Запорізький коледж культури, можна отримати престижну професію та швидко влаштуватися на роботу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!