Роздрукувати сторінку

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, ЗІЕІТ

« Назад

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій є сучасним престижним вищим освітнім закладом, який має європейський рівень. Особливими в ЗІЕІТ є зміст і інший рівень навчальних планів, комплексів і програм; матеріально-технічна база; інформаційно-технічне забезпечення та організація освітнього процесу.

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, ЗІЕІТ

В даний час ЗІЕІТ акредитували по вищому (IV) рівню держакредитації. Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій був присуджений міжнародний сертифікат «International Education Society» (м. Лондон). Це дозволяє випускникам ЗІЕІТ, крім держдиплома, також отримати міжнародне освіту – сертифікат IES.

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій зміг створити систему безперервної профільної освіти. На початковому етапі є ліцей, далі коледж та інститут. Таким чином, в ЗІЕІТ здійснюється єдиний підхід. ЗІЕІТ зміг створити і здійснити на практиці цілісну систему, що складається з різноманітних ступенів: бакалаврат, спеціалітет, магістратура. Особливе значення набули напрямки ЗІЕІТ, пов'язані з комп'ютерними та інформаційними системами та мережами; математикою; економічною кібернетикою, а також економікою. Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій має військову кафедру, навчання на якій дозволяє отримати звання старшого лейтенанта в запасі у авіатехнічних військах після дворічного навчання в ЗІЕІТ. ЗІЕІТ зміг створити унікальну матеріальну базу для навчального процесу.

Контакти ЗІЕІТ

Адреса: 69015, м. Запоріжжя, вул. Кияшко, 16Б.

Телефон: (061) 239-90-01.

ЗІЕІТ

Напрями навчання Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій:

- Будівництво і архітектура;

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Філологія та іноземні мови;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, ЗІЕІТ

Історія становлення Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій (ЗІЕІТ)

Інститут економіки та інформаційних технологій в Запоріжжі працює з 1994 року. ВНЗ приватний. Навчання тут виключно платне. Інституту присвоєно четвертий рівень акредитації.

На факультетах вузу можна освоїти як економічні, так і гуманітарні спеціальності. На даний момент тут навчаються 573 студента. У великому викладацькому колективі багато людей з вченими ступенями.

Вчитися можна не тільки на денному відділенні, але й заочно. Після завершення навчального курсу кожному випускникові вузу видається державний диплом. Можна постаратися і отримати міжнародний сертифікат IES.

Що важливо знати абітурієнтам? Вуз має власні гуртожитки. Є військова кафедра. Ті, хто зважиться пов'язати своє життя з наукою, зможуть на базі ВНЗ продовжити освіту, вступивши в докторантуру, аспірантуру. Функціонує підготовче відділення.

Які спеціальності можна освоїти, ставши студентом Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій?

В даний час інститут здійснює ступеневу підготовку фахівців: бакалавр, спеціаліст, магістр. Навчання здійснюється по таким спеціальностям:

- телекомунікації;

- оподаткування;

- комп'ютерні системи та мережі;

- економічна кібернетика;

- економіка підприємства;

- фінанси;

- маркетинг;

- міжнародна економіка;

- менеджмент організацій;

- облік і аудит;

- прикладна математика;

- переклад.

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій

Найбільше спеціалізацій пропонують на фінансово-економічному факультеті. Тут готують майбутніх фінансистів, маркетологів, фахівців з кредитній справі. На цьому ж факультеті вивчають прикладну математику і економічну кібернетику. Є спеціалізація з міжнародної економіки і комп'ютерних систем.

На факультеті іноземної філології готують перекладачів.

Вступивши на факультет будівництва, можна освоїти різні будівельні спеціальності.

Багато студентів вузу мають можливість проходити стажування в аналогічних навчальних закладах за кордоном. При інституті економіки створено спеціальне кадрове агентство, співробітники якого займаються цільовим працевлаштуванням випускників ЗІЕІТ.

У структурі інституту працює ліцей і коледж. Студенти вузу регулярно влаштовують свята і змагання. Щорічно відзначається День студента, проходять змагання команд КВН.

Нам базі інституту працюють спортивні секції. Волейбольна команда приймає участь в турнірах. Постійно проводяться наукові конференції і семінари, по закінченню яких видаються збірники статей і виступів.

Для абітурієнтів створено підготовче відділення, яке на курсах здійснює необхідну додаткову підготовку з загальноосвітніх предметів, допомагає якісно підготуватись до вступу у ВНЗ. Вище навчання в інституті здійснюється на платній основі на денній, заочній формах. Інститут має свої філії в Мелітополі та Кривому Розі.

Випускники ЗІЕІТ по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Міжнародна співпраця ЗІЕІТ

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій співпрацює з Європейським Університетом Кіпру в сфері обміну студентами та викладачами, проведенні спільних наукових досліджень, розвитку навчально-методичного забезпечення, проведення спільних культурно - гуманітарних заходів.

Спільна програма Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій та Університету Вістула (м. Варшава) дає можливість студентам ЗІЕІТ, окрім українського диплому, отримати також повноцінний диплом вузу-партнера.

Університет Вістула належить до числа найкращих приватних вищих навчальних закладів Польщі. Особливістю університету є те, що він по праву може пишатися своєю унікальною міжнародною атмосферою і студентами, які приїздять більше, ніж з 26 країн світу з чотирьох континентів.

Головною перевагою міжнародної програми для студентів ЗІЕІТ є отримання подвійного диплому бакалавра чи магістра.

Отже, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій – це сучасний заклад, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх високо затребуваними спеціалістами на ринку праці не лише України, але й всього світу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!